آخرین ارسال‌ها

ویدیو آموزشی ساخت موزیک ترنس برای مبتدیان در FL Studio

• شروع کننده موضوع svm
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

svm

12/10/09
1
سلام به دوستای خوبم.در این قسمت ویدئوهایی مربوط به ساختن موزیک ترنس که توسط خودم به زبان بسیار ساده و خودمانی آموزش دادم رو قرار میدم.امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره.

PART 01
Kick

در این آموزش یک پروژه Uplifting Trance را شروع کردم .راجع به ساختن کیک در این سبک صحبت کردم.امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره.
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PART 02 Beat
سلام به دوستای خوبم ،این هم قسمت دوم آموزش تصویری که تهیه کردم، در این قسمت راجع به ساختار Beat صحبت کردم.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PART 03

Bass

این هم قسمت سوم که در مورد ساخت Bass در این سبک توضیح دادم.فقط در ادبیات فارسی مشکل زیادی داره (وقتی دوباره نگاه کردم دیدم11619_3550.gif

.................................................. .................................................. .................................................. .......
PART 04

Make

در این قسمت شروع کردم به چیدن پترنها و خود پروژه.

Part 05

05-Making Music Trance By SVM (Make

در این قسمت به بحث در مورد پر کردن ریتم و کمی هم راجع به ساحتار Pad پرداختم.

Part 06

05-Making Music Trance By SVM (Arp)

Part 07

07-Making Music Trance By SVM (PAD)

فکر نمیکنم ازین خاکی تر و خودمونی تر آموزشی داشته باشیم!!!

تو این قسمت راجع به ساختن پد توضیخ دادم.

دوستای عزیزم در این قسمت تقریباً ساختار موزیکمون رو کامل کردم.

25/8/15
14
29
سلام جناب svm
یه سوال از شما داشتم. شما توی پارت 1 وقتی داشتید کیک رو میساختید از پلاگین لیمیتر استفاده کردید و تنضیمات پیش فرض رو عوض کردید مثل attack و release و مقدار دسیبل اونا رو تغیر دادید . حالا سوال من اینه چجوری توی ساخت قسمت های مختلف یک اهنگ این ریزه کاری هارو انجام بدیم چون نمیشه توی همه اهنگها مقدار تغییرات رو مثل این اموزش شما انجام داد چون هر اهنگی طریقه ساخت جداگانه ای داره که حتما خودتون میدونید ایا منبعی برای یادگیری اینجور مباحث سراغ دارید مثلا یک کتاب معتبر که این جور اموزش های پایه ای رو توضیح بده

10/11/15
4
26
سلام
دست شما درد نکنه خیلی اموزش مفیدی بود واقعا من که خیلی یاد گرفتم بخصوص قسمت بیس ها خیلی جالب بود یه ریتم ساختم که خودم باورم نشد.!!
دارم همراه اموزش میکس میکنم تموم بشه حتما تو این پست قرارش میدم.
بازم از شما ممنون دی جی جان
[doublepost=1473072727,1472719585][/doublepost]سلام
دی جی جان پس چرا آهنگ رو پایانش رو تموم نکردی ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
بالا