ویدئو آموزش خواندن از دیافراگم

شروع موضوع توسط m-biainja ‏9/6/11 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک ویدئو آموزش خواندن از دیافراگم تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. m-biainja

m-biainja Banned

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام امروز براتون یه آموزش مفید گذاشتم که امیدوارم بدردتون بخوره بدرد من که خورد

خوندن از دیافراگم برای من شده یه مشکل بزرگ من از موقعی که با این سایت آشنا شدم با خوندن از دیافراگم آشنا شدم

ولی هنوزم که هنوزه نتونستم از دیافراگم بخونم اگه به کارایی که تو سایت گذاشتم توجه کنید می فهمید که من بدون اینکه بدونم دارم اشتباه میکنم و از ته حنجره

میخونم که داش حسام من رو آگاه کرد آخه خوندن از حنجره به اون آسیب وارد میکنه من وقتی از حنجره میخوندم صدام کلفت تر میشد و اون صدای واقعی من نبود

الان خدا رو شکر زود به این مسئله پی بردم و امیدوارم که برای برگشتن به صدای خودم و یادگیری اصولی دیر نشده باشه این ویدئویی که گذاشتم خیلی برای کسایی که مثل

من هستند و نمیتونن از دیافراگم بخونن موثره البته زبانش انگلیسیه ولی خوب با حرکاتی که تو این ویدئو میبینید میتونید متوجه منظورش بشید من که تا حدودی متوجه شدم

اصلا هم انگلیسی بلد نیستم اگر از دوستان کسی زبان بلده زحمت ترجمه رو بکشه ممنون میشیم چون خیلی ها به این آموزش نیاز دارن

حجم ویدئو زیاد بود حدود 20mg ولی من اونو به 3gp تبدیل کردم(البته کیفیتش اصلا تغییر نکرد) قبلا flv بود.الان شده حدود 13 mb

با آرزوی موفقیت همه

لینک دانلود

Learn To Sing From The Diaphragm.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download

2. siakhatar

siakhatar

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام فایل پاک شده

3. محمد-بیگوردی

محمد-بیگوردی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +404 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, studio_one