ویدئوی اجرای ساز ""گیو"" توسط خودم

شروع موضوع توسط hamidreza hadi ‏8/5/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک ویدئوی اجرای ساز ""گیو"" توسط خودم تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. hamidreza hadi

hamidreza hadi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +139 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    سلام به همه. چند ماهی می شه که ساز گیو یا کیتار(keytar) خریدم و به دلایلی قصد فروشش رو داشتم. قرار بود واسش یه ویدئو تهیه کنم تا دوستان ببینند و اگه خواستند بخرند. این ویدئو بالاخره آپلود شد و من تصمیم گرفتم واسش یه پست جدا بزنم تا دوستان این ساز رو بشناسند. این اولین ویدئو با حجم 28 مگ هست که در آپلود سنتر اختصاصی سایت آپلود شده و دانلود ازش بدون دردسره(کاره light عزیزه دیگه). یه ویدئو دیگه هم تا چند روز دیگه همین جا آپلود میکنم که مکمل اینه. فقط اگه دوستان میتونن در این حجم ها دانلود کنند بگن من اون یکی رو هم آپلود کنم. توی اون یکی , تک نوازی کردم. البته پُررررره فالچ نوازیه ها..... وقت نداشتم تمرین کنم ... یا اشتباه شد دوباره بگیرم.... شرمنده. به گوشتون بگید فالچی ها و تپق هارو نشنوند. قصدم فقط نشون دادن صداشه... و شناسوندنش به دوستان.در لینک زیر (لینک فروشش توسط من) میتونید مشخصاتشو ببینید.اینم لینک:
    https://www.persian-music.org/8691-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-%DB%8C-%DA%AF%DB%8C%D9%88-%DA%A9%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B1-keytar-%D9%85%D8%AF%D9%84-roland-ax-synth.html
    اینم لینک دانلود فیلم:
    keytar ax-synth دانلود ● مرجع تخصصی آهنگسازان و خوانندگان ایران
    ممنوننننن. فالچ زدما......
    فقط بهتره از دانلود منیجر(idm) استفاده کنید که اگه وسط دانلود قطع شد بتونید ادامشو دانلود کنید و از اول نشه...

بارگذاری...