امکانات تازه ویترین افتتاح شد! محلی برای معرفی فعالان عرصه موسیقی

شروع موضوع توسط Light ‏21/6/16 در انجمن قوانین سایت

تاپیک ویترین افتتاح شد! محلی برای معرفی فعالان عرصه موسیقی تالار قوانین سایت در persian-music.org.

1. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,474 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    سلام به همه دوستان ارجمند
    همیشه یکی از مشکلات اصلی بسیاری از هنرمندان و افراد فعال در عرصه موسیقی عدم وجود محلی مناسب برای معرفی و نمایش آثارشون به جامعه هنری بوده، هنرمندان بسیار با استعدادی در گوشه گوشه کشور مشغول فعالیت هستند که شاید به دلیل جبر جغرافیایی فرصت کمتری برای نمایش توانایی و کسب درآمد از هنرشون رو داشته باشند.هدف ما از ایجاد بخش ویترین کمک به هنرمندان و معرفی اونها به جامعه هنری است.

در حال حاضر بخش ویترین به صورت آزمایشی افتتاح شده و فقط کاربران با تجربه و اعضای قدیمی سایت امکان ایجاد آیتم در ویترین رو دارند
    بعد از دوره آزمایشی ویترین در دسترس کلیه عزیزان قرار خواهد گرفت.

هرسوال، پیشنهاد یا انتقادی درباره بخش ویترین دارید در همین تاپیک اعلام بفرمایید.

• خوشم اومد x 7
    • خلاقانه x 7
    • مفید x 4
    • موافقم x 1
    • دوستانه x 1
  2. Mohammadm68

Mohammadm68 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    خوبه ولی آیا فقط قدیمی ها استعدادای ناشناخته ان ؟ به نظره من شما که سعی کردید تبعیضو از بین ببرید و معرف و کمک استعداد ها باشید دیگه لااقل خودتون تبعیض قاعل نشید !!!
    خیلی قشنگ و عالی میشه اگر نمونه کارهای افرادو رو جمع و اونایی که واقعا ارزشمند هستند و همچنین کسب آبرو برای سایت میکنن رو روی ویترینتون قرار بدید حالا چه کاربر قدیمی چه جدید
    مویدی هستم آهنگساز سبک داب استپ و ادمین سایت ایران بِست موزیکه خدا بیامرز ! IBmusic
    ممنون از سایت خوبتون
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏4/7/16, تاریخ ارسال پست اول: ‏4/7/16 ---
    خوبه ولی آیا فقط قدیمی ها استعدادای ناشناخته ان ؟ به نظره من شما که سعی کردید تبعیضو از بین ببرید و معرف و کمک استعداد ها باشید دیگه لااقل خودتون تبعیض قاعل نشید !!!
    خیلی قشنگ و عالی میشه اگر نمونه کارهای افرادو رو جمع و اونایی که واقعا ارزشمند هستند و همچنین کسب آبرو برای سایت میکنن رو روی ویترینتون قرار بدید حالا چه کاربر قدیمی چه جدید
    مویدی هستم آهنگساز سبک داب استپ و ادمین سایت ایران بِست موزیکه خدا بیامرز ! IBmusic
    ممنون از سایت خوبتون

3. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,474 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    دوست من در پست اول عرض کردم که سیستم به صورت آزمایشی راه اندازی شده
    ( تا مشکلات احتمالیش رو پیدا و رفع کنیم) بعد در دسترس همه عزیزان قرار بگیره

• خوشم اومد خوشم اومد x 4