وضعیت گرایش جوانان کشورهای عربی به موسیقی الکترونیک

شروع موضوع توسط samandar ‏16/4/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک وضعیت گرایش جوانان کشورهای عربی به موسیقی الکترونیک تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    درورد......
    دوستان خواهشا اونایی که در کشورهای عربی زندگی میکنن مثل اقا حسین بیان یکم در مورد این سوال توضیح بدن.الان تو کشورای عربی وضعیت جووناشون تو عرصه موسیقی الکترونیک چطوره؟؟اونجا هم جووناشون موسیقی الکترونیک کار میکنن؟اصلا میدونن موسیقی الکترونیک چیه؟؟یا نه فقط سوار ماشینایی انچنانی میشن؟؟منظورم فقط امارات نیست کل کشورای عربی رو میگم مثل قطر کویت عمان عربستان بحرین و ... من فکر میکنم اینا مثل بقیه کاراشون و اقتصادشون تو موسیقی هم حرفی برا گفتن ندارن(منظورم کل جامعشونه نه فقط امثال اهنگسازای نانسی عجم!!اون معمولیاشونو میگم مثل ماها)!!.ممنون میشم یه جواب کامل و مفصل همراه با توضیحات و عللشو برام بگید؟؟اقا امید هم که زیاد کشورای عربی میرن بیشتر میتونن کمک کنن.

2. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    دوستان مثل اینکه اطلاعات چندانی در این مورد ندارن؟

3. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    خیر اشتباه فکر میکنید هم در اقتصاد بسیار قوی هستند و هم در موسیقی.
    اگه موسیقی الکترونیک کار نکنند که البته میکنند. در موسیقی عربی و خلیجی خودشون بسیار بسیار قدر هستند.
    در حال حاضر در جنوب کشور خیلی از جوونها دنباله رو موسیقی خلیجی هستند و اونها رو دنبال میکنند.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  4. امین نورالهی

امین نورالهی مدیر تالار دانلود تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +2,539 / 0 / -0
    بله دوست عزیز اون ها هم موسیقی الکترونیک کار می کنن، برای نمونه aly & fila که از معروف ترین Dj های دنیا به شمار میان عربند و درواقع مصری هستن.
    در حال حاظر در بین 100 تا DJ برتر دنیا در رده 22 قرار دارند.
    سبکشون هم Trance و رادیو شویی هم به نام Future Sound Of Egypt دارند.

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  5. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    ممنون دوستان ولی منظور من مصر و لبنان نبود.!!منظورم کشورایی مثل قطر عمان کویت امارات بحرین ایناست.همین کشورایی که عروسک خیمه شب بازیه غرب هستن و از شیر مرغ تا جون ادمیزادشون همه وارداتیه.!

6. Shayan.Nick

Shayan.Nick عضو سایت

امتیازات:
    +80 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, flstudio
    بله زیاد هست ! اما من دلیل سوالتون رو نمیدونم ! حالا انجام بدن یا ندن چیش به منو شما میرسه؟ در ضمن همین عروسکای شما نزدیک به 700000 تاجر موفق ایرانی رو به خودشون جذب کردن .موفق باشید!
    .

7. امین نورالهی

امین نورالهی مدیر تالار دانلود تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +2,539 / 0 / -0
    بنده با توجه به سوال خودتون پاسخ دادم، باید سوالتون رو بهتر مطرح می کردید چون به هر حال مصر هم جزو کشورای عرب زبانه.

البته که اون ها هم کار می کنن، مگه با بقیه آدمای دنیا فرقی دارن ؟

8. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    اخه اینا معروف به مفت خوری هستن و جووناشون استعداد ندارن و همه چیزشون وارداتیه گفتم شاید جووناشونم چنان غرق دنیا و هوس بازی و این چیزا هستن که دیگه نه دنباال این کارا میرن نه استعدادشو دارن.به هر حال ممنون.اما صد در صد اون استعدادی که ماها دارم اونا 1 درصدشم ندارنن اینو مطمعنم چون عرب وحشی و سوسمار خواره(بلا نسبت عربای هموطن).ممنون از لطفتون.

9. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزیز که اسمتون رو نمیدونم. حرف شما در مورد عربها و نژاد و ملیتهای دیگه نوعی توهین محسوب میشه.. اتفاقا جوونهای این کشور ها همه چیز دارند. امکانات روز. علم و البته استعدادش رو. و بیشتر از همه حمایت مسئولینشون رو. خواهشا به اینصورت به نژاد یا ملیت خاصی توهین نکنید. ضمن اینکه جهت اطلاع شما. آقای وحید قویدل از بچه های بندرعباس در دوبی مسئول قسمت موسیقی لیوا ( موسیقی درمانی ) هستش. که مورد حمایت شدید مسئولین حکومت امارات هستش. بنده به شخصه دی جی های زیاد و نوازنده های بسیار بسیار خوبی رو در کلاپهای امارات دیدم.. اسمشون ور خاطرم نیست.. اما کارشون بسیار بسیار عالی بود. این دی جی ها در موقع اجرا حتی با لباس رسمی خودشون ( دشداشه ) روی استیج میرفتند که نشون میده اصالتشون چقدر براشون مهمه. درسته موسیقی من الکترونیک نیست که بخوام دنبال کارهای این هنرمندان اعراب باشم. اما فرق کار خوب و بد رو که میتونم درک کنم. خواهش لطف کرده و در مورد ملیت و نژاد خاصی با این لحن توهین آمیز صحبت نکنید.

10. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    امید جان بنده قصد جسارت نداشتم ولی خودتون دارین میگین که اقای قویدل رفتن اونجا و دارن برا اونا کار میکنن پس در واقع امثال اقای قویدل هستش که داره کاراونارو راه میندازه و ایشون هم ایرانی هستن.!!پس به نوعی میشه گفت که حرف منم همچین بیراه نیست امید جان!!پس استعدادها از امثال ما ایرانیها ولی سرمایه و امکانات از عربها!!پس باز هم به نوعی به حرف بنده میرسیم.

11. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    بنده نگفتم کار اونها رو راه میندازه. بلکه اونجا در کنار هنرمندان اماراتی کار میکنه.. این دو با هم فرق میکنند. از همون اول که ایشون مسئول اون قسمت نبودن که.

12. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    سپاس و موفق باشید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  13. Omid-Mohebbi

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    و اما در مورد تجارت که میفرمائید هم باید عرض کنم. به شخصه هر وقت دنبال قطعه ایی هستم که تو ایران نیست تو دوبی مثل آب خوردن میتونم پیدا کنم.
    نمونه ش همین اواخر دنبال قطعه ایی بودم که نه تنها در تهران نبود که در ایتالیا و شرکت سازنده هم نداشتند اما تونستم در دوبی اون رو پیدا کنم.
    در هر حال.
    خوبی اونها اینه که همه چیز در اختیار دارند. درسته که اونجا کرک شده و غیر اصلی معنا نداره. اما خرید محصولات اصلی و سخت افزارها بسیار راحت و برای خودشون ارزونه.
    و همه اینها در پیشرفت کار اونها موثره

14. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    اتفاقا جالبه منم یه زمانی میخواستم یه مدل دیجیتال پیانوی رولند بود بخرم نه تو انگلیس پیدا شد و نه تو هلند!!برام عجیب بود ولی با یکی از دوستام که صحبت میکردم رفته بود تو عمان همین مدل رو حتی ارزونتر از امریکا و اروپای شرقی پیدا کرده بود!!!

بارگذاری...