وصل کارت صدا ب امپ

علی کبیر

عضو سایت
29/10/16
23
0
1
26
سلام دوستان من ی کارت صدا دارم
ی دونه از این ضبطایه قدیمی هست باندایه بزرگی دارن ک با کابل وصل میشن ب کیس و صدایه خوبی دارن
داخل این ضبطا ی امپی هست ک صدایه ب اون خوبی میده من کارت صدام وصل ب این ضبط و صدا از داخل باندایه ظبط میاد حالا می خواستم بدونم ک موقع رکورد کارت صدا می تونه از امپ این ضبط استفاده بکنه؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,470
10,719
113
55
.
ی دونه از این ضبطایه قدیمی هست باندایه بزرگی دارن ک با کابل وصل میشن ب کیس و صدایه خوبی دارن
داخل این ضبطا ی امپی هست ک صدایه ب اون خوبی میده من کارت صدام وصل ب این ضبط و صدا از داخل باندایه ظبط میاد حالا می خواستم بدونم ک موقع رکورد کارت صدا می تونه از امپ این ضبط استفاده بکنه؟
من که چیزی از نوشته هات نفهمیدم.

• هاها
واکنش‌ها: pe32_64

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,991
2,866
113
تهران
با یک کابل مخصوصی از خروجی هدفون ضبط به ورودی های line کارت صدا تون متصل کنید(مثل شکل) و بعد رکورد کنید .
البته کارت صداتون باید حداقل دو ورودی line داشته باشه.

cables.png
ولی کار بیهوده ای هستش ، چون پری امپ ضبط در حد همین کارت صداتون هستش.
شما چون دو باند بزرگ دارید و صدا زیاد هستش ، فکر میکنید که باید کیفیت صداتون بهتر باشه،ولی اینطور نیست.
موفق باشید.

آخرین ویرایش: