وسواس بیش از حد در مورد انتخاب سازها(کمک کنید)

شروع موضوع توسط MOHAMMAD ADHAMI ‏2/7/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک وسواس بیش از حد در مورد انتخاب سازها(کمک کنید) تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام.آقا من شدیدا درگیر یه چیزی هستم.من یه واس از همه دارم.آقا من همش وی اس تی هام و آکبند نگه داشتم.نمیدونم شاید بخندید اما واقعا مهمه موضوع برام.آقا من همش وقتی میخوام کاری و تنظیم کنم هی میگم خوب الان با این گیتار بزنم خوب تو آهنگ بعدی هم میخوام همین و بزنم پس اینجوری کارم تکراری میشه.میخوام بدونم علت وسواسی که دارم چیه

2. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,094 / 3 / -3
    قطعا من علت وسواس شما رو نمیتونم بگم اما این که میگید برای مثال یک vst دارید تصمیم به استفاده میگیرید اما فکر میکنید در آهنگ بعد چه کار کنید کاملا موضوع اشتباهی هست.

با سبک موسیقی الکترونیک کاری ندارم اما در موسیقی اگوستیک که ساز ها همیشه استاندارد هستند از چند صد سال پیش تا الان Cello یا Violin یا Steel Guitar همیشه همون هایی بودند که میشنوید و در آینده هم همین طور میمونند کسی نمیگه چون Cello قبلا استفاده شده من دیگه نمیتونم استفاده کنم !!!

پس این وسواس شما درست نیست و کمکی به شما نمیکنه بلکه شما رو از کارتون عقب میندازه.

3. m-d

m-d عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    به نظر من وی اس تی اندازه نت نویسی هایی که میشه و خلاقیت های تنظیم ارزش و تفاوت کار رو بهبود نمیبخشه..

بارگذاری...