وسعت صداي ايران (علي عبدالمالكي)

شروع موضوع توسط عشقم عبدالمالكي ‏11/9/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک وسعت صداي ايران (علي عبدالمالكي) تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. عشقم عبدالمالكي

عشقم عبدالمالكي عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام. الان كه اين تاپيك و مينويسم از دست چند نفر از اعضا سايت ناراحتم كه به خواننده مورد علاقه كسي توهين ميكنن.
    حسودي تا كي؟
    بابا توام تلاش كن محبوب شو.
    همش ايراد ميگيرين از فلان خواننده فلان تنظيم كننده. هر كسي به اندازه اسمي كه داره موفق هست.
    تو اون تاپيكي كه در مورد دي جي سروش اس جي ترك پست هارو خوندم. خيلي ها ايراد گرفتن اما ايشون در حد خودشون خوب هستن. اما ميكس و مستر ايشون و منم قبول ندارم كه در درجه اوله.چون بزرگاني مث آرش پاكزاد ايمان حجت و.. هستن.تنظيمشم به اندازه خودش خوبه.
    اما يه نفر پستي گذاشته بود كه :
    دي جي سروش همونيه كه آهنگهاي تركيه اي براي عبدالمالكي آپلود كرد؟؟؟
    اولا بايد بگم اين جملت از حسادت هست و خودت هم ميدوني.
    براي محض اطلاع عرض ميكنم. تمام ترانه و آهنگ هاي علي عبدالمالكي در 2 آلبوم اول از خودشون بوده حتي تا الان اكثر تك آهنگاش و خودش ملودي ميگه. انقدر ترانه ملوديا دلنشين بود كه دي جي سروش هم معروف شد.
    دي جي سروش اگه الان بزرگ شده بايد قدر علي عبدالمالكي و بدونه. چون هر تنظيم كننده اي هم ترانه و ملوديه علي و تنظيم ميكرد معروف ميشد اونم با صداي زيباي علي.
    علي عبدالمالكي خيلي هارو بزرگ كرد..
    .از تنظيم كننده ها مثل علي رهبري . آرميك . امير حيدري . دي جي سروش . بابك مافي . و حتي ميتونم بگم الياس شيرزاد و هم معروفتر كرد.حتي سعيد انصار(تنظيم كننده تمام آهنگهاي ياس) بعد از منصرف شدن علي از همكاري از علي سو استفاده كرد و آهنگ نيمه كاره و پخش كرد تا معروفتر بشه با آوردن اسم ارنج باي سعيد انصار. همچنين شاهين خسروآبادي هم لنگه ايشون.
    از ترانه سراها: عليرضامرتضي قلي.پگاه جانباز. نيلوفر حسيني خواه.مهرزاد اميرخاني.
    از خواننده ها : اميد جهان حامد پهلان و ................. كه با اسم علي دارن كاراشون و پخش ميكنن.
    به جرات ميتونم بگم هيچ خواننده اي تو ايران نميتونه كاراي علي و اجرا كنه.. با تحرير هاي خاص و زيباش حتي تو اوج. گرمي صداش و با حس خوندن كارها. همه خواننده ها شبيه همن. اما علي خاصه اصلا يه سرو گردن بالاتره. شما از يه خواننده چي ميخواي؟؟؟ همه سبك خوند. جاهايي كه انتظار نميره از يه خواننده و علي اجرا ميكنه اونم با تحرير هايي كه دل هر كسي و به لرزه در مياره.
    انشا الله آلبوم مياد ميبينيم چه اتفاقي باز ميوفته.
    برج ميلاد جاي خواننده هاي افاده اي و پولدار نيست. همش اداس. يگانه جهانبخش.بنيامين.عسگري.فلاحي. و ....
    همه ي ايران و هواداران آتيشي كه كم نيستن عاشقانه خواننده محبوبشون (وسعت صداي ايران(علي عبدالمالكي و دوست دارن
    ( ما بيشماريم) اگه حسودا بزارن ...

2. AliRezA Nasehi

AliRezA Nasehi کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +1,761 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    پاسخ : وسعت صداي ايران (علي عبدالمالكي)

درود بر شما دوست عزیز.
    حقیقت اینه که من تا به حال به علی عبدالمالکی حسودی نکرده بودم ولی الان که دیدم یه طرفدار دو آتیشه می آد و یک تاپیک غیر تخصصی در یک انجمن تخصصی میزنه و البته صحبت های غیر تخصصی هم می زنه چون واقعا خواننده ی مورد علاقه اش رو دوست داره ، این باعث حسودیم شد و یه لحظه گفتم ای کاش منم مثل آقای عبدالمالکی انقدر طرفدارهای دو آتیشه داشتم.
    بگذریم.
    بر عکس بعضی از دوستان که اعتقاد دارن اسم های خاص نباید در انجمن مطرح شه بنده اعتقاد دارم که اتفاقا اسم ها باید مطرح شه و کارهای افراد مورد نقد و بررسی دور از تعصب و علاقه شخصی قرار بگیره تا نکات آموزشی داشته باشه.
    نقاط ضعف و قدرت کارهای فلان فردچیه واقعا تا ما اگر روزی در کسوت اون خواننده / آهنگساز / ... قرار گرفتیم این اشتباهات رو تکرار نکنیم.
    صحبت های شما به نظرم نکته ی آموزشی درونش نبود و صرفا جهت ابراز علاقه به خواننده ی مورد علاقه اتون بود.
    ای کاش اسم تاپیک رو می ذاشین مثلا " علی عبدالماکی "
    اولش یه بیوگرافی از ایشون می آوردید.
    کارهاش رو نقد و بررسی می کردید.
    در هر صورت این مدل تاپیک ها معمولا به سمت جنجال پیش می ره.
    گفتم پست اول رو جهت دار بزنم شاید بشه جهت آموزشی به تاپیک داد.
    موفق باشید.

- - - - - - - - - -

درود بر شما دوست عزیز.
    حقیقت اینه که من تا به حال به علی عبدالمالکی حسودی نکرده بودم ولی الان که دیدم یه طرفدار دو آتیشه می آد و یک تاپیک غیر تخصصی در یک انجمن تخصصی میزنه و البته صحبت های غیر تخصصی هم می زنه چون واقعا خواننده ی مورد علاقه اش رو دوست داره ، این باعث حسودیم شد و یه لحظه گفتم ای کاش منم مثل آقای عبدالمالکی انقدر طرفدارهای دو آتیشه داشتم.
    بگذریم.
    بر عکس بعضی از دوستان که اعتقاد دارن اسم های خاص نباید در انجمن مطرح شه بنده اعتقاد دارم که اتفاقا اسم ها باید مطرح شه و کارهای افراد مورد نقد و بررسی دور از تعصب و علاقه شخصی قرار بگیره تا نکات آموزشی داشته باشه.
    نقاط ضعف و قدرت کارهای فلان فردچیه واقعا تا ما اگر روزی در کسوت اون خواننده / آهنگساز / ... قرار گرفتیم این اشتباهات رو تکرار نکنیم.
    صحبت های شما به نظرم نکته ی آموزشی درونش نبود و صرفا جهت ابراز علاقه به خواننده ی مورد علاقه اتون بود.
    ای کاش اسم تاپیک رو می ذاشین مثلا " علی عبدالماکی "
    اولش یه بیوگرافی از ایشون می آوردید.
    کارهاش رو نقد و بررسی می کردید.
    در هر صورت این مدل تاپیک ها معمولا به سمت جنجال پیش می ره.
    گفتم پست اول رو جهت دار بزنم شاید بشه جهت آموزشی به تاپیک داد.
    موفق باشید.

3. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,092 / 3 / -3

دوست عزیز اینجا یک سایت تخصصی هست نه یک سایت برای طرف داری از خواننده x و یا کل کل کردن در مورد خوب بودن و یا بد بودن کسی.
    اگر هم قرار باشه کاری نقد باشه ما این جا به نکات علمی اون میپردازیم و کار x رو به دلایل علمی نقد میکنیم و یا نقاط قوت کار x رو برای بهتر شدن کار خودمون بر میشماریم . . .

در اون تاپیک هم اگر دقت کرده باشید بسته شده و اجازه ادامه چنین بحثی به کاربران داده نشده.
    این تاپیک هم همین طور است و نتیجه ای نخواهد داشت. سلیقه ی هر کسی محترمه و کسی نمیتونه اون رو بی ارزش بشماره بهتره که ما اینجا در یک سایت تخصصی به مسائل تخصصی بپردازیم و نه حاشیه ای.

4. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic

این موضوع چه ربطی میتونه به این فروم داشته باشه ؟
    این تاپیک شما مثل این می مونه که من برم یک رستوران و سر مشتریای اونجا داد بزنم چون اسپاگتی مارک x مصرف نمیکنید همتون حسودید !
    این همه خواص داره ولی شما مصرف نمیکنید .! :)
    به نظرت خودت مسخره نیست ؟

حقیقتا من از دیدن این تاپیکها خسته شدم ...از مدیران محترم تقاضا میکنم چاره ای بیندیشند.
    با تشکر و احترام.

5. عشقم عبدالمالكي

عشقم عبدالمالكي عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:

با احترام به همه دوستان.
    چطور اونجا اكثر مديران به دي جي سروش و يه آقايي به علي عبدالمالكي توهين كرد همه تاييد كرديد و تاپيك و نبستيد؟؟؟؟
    اما تا حرفاتون و زديد تاپيك و بستيد؟
    خب منم انتقاد كردم.. اگه اددعاي حرفه اي ميكنيم پس بايد طاقت داشته باشيم...
    اينجا توي اين تاپيك ميخواد هركسي بگه من حرفه اي هستم.
    باشه
    حرفي نيست
    بسم الله
    اما تاپيك و نبنديد اگه انتقادپذيريد
    در جواب به اون دوست عزيز بگم كه چشم اگه اجازه بديد كارها و بيوگرافي و هم ميزارم.
    و شما دوست عزيز كه ميگي رفتي توي رستوران. مثالتون غلط بود.
    چون كه اوني كه به قول شما ماكاراني دوس نداشته باشه نميخوره نه اينكه با كينه اعتراض كنه.
    از لهن شما مشخصه كه نميخوايد اسمي از آقاي x برده بشه. چرا خسته شدي؟ خب چرا اصلا توي اين تاپيك پست ميزاري؟
    اگه ماكاراني دوست نداريد ميتونيد بريد رستوران بعدي... علي عبدالمالكي احتياجي به مشتري نداره. چون ميليوني هوادار داره. اوم آتيشي
    يكم گله بود كردم دوستان . از بعضي ها.
    اگه دوستان اجازه بدن حتما تخصصي هم ميكنيم تاپيك و.

6. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic

اگر منظورتون این هست که من کینه ای باشم ..خیر اشتباه میکنید.
    من اصلا ایشونو نمیشناسم و تنها به لطف این تاپیکو راهنمایی های شما که منو با رنکینگ ایران اشنا کردید ایشونو شناختم :) من فکر میکنم اون کسی که اسمشو بردید حتی در خواب هم همچین صحنه رویایی رو نمیدید .... یک Die Hard Fans اون هم در این فروم ؟ :)

علتش اینجاست که در قسمت جدیدترین تاپیک ها یکی در میون اسمی از این خواننده های دو حنجره و خالتوری برده میشه و صد البته مسائل مهمتری هستند که جزو اولیتهای من هست مثل کمک به دوستانی که در خرید قطعاتشون مشکل دارند .و ومتعاقبا چون این دوست شما در اولویت بنده نیستند احساس میکنم یک نویز خفیف در بین موضوعات تاپیک ها هست که امیدوارم با درایت مدیران محترم هرچه زودتر این مشکلات سرطانی ریشه کن شود وگرنه باید به همون فروم کوچک فیسبوکی نقل مکان کنیم. . :)
    100% : ))))

7. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,478 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase

این سایت جایی برای مسائل حاشیه ایی نیست، تاپیکی که شما در موردش صحبت می کنید قدیمیست و به دلیل مفید نبودن بحث بسته شد
    البته این تاپیک هم به همین دلیل بسته میشه

لطفا دقت داشته باشید عنوان این سایت مرجع تخصصی است هدف ما اینه فقط به مسائل تخصصی بپردازیم، علایق افراد در حیطه تخصص قرار نمی گیره
    به همون دلیلی که شما به خواننده ایی علاقه دارید ممکنه افراد دیگه علاقه ایی نداشته باشند و بلعکس، همه آزاد هستن که نظرشون رو بگن، اما جای این مسائل در این سایت نیست

از شما خواهش می کنم منابع سایت رو برای ایجاد چنین مباحثی که هیچ ثمری برای کاربران نداره هدر ندید.
    ممنونم

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)