وسایل مورد نیاز اهنگسازی

شروع موضوع توسط ali5250 ‏12/2/15 در انجمن سخت افزار ( Hardware )

تاپیک وسایل مورد نیاز اهنگسازی تالار سخت افزار ( Hardware ) در persian-music.org.

1. ali5250

ali5250 عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    عرض سلام و ادب
    بنده میخوام اهنگسازی رو شروع کنم ولی نمیدونم چه سخت افزاری مورد نیاز هست و برای شروع این سخت افزار ها لازم هستن ؟ لطفا شما راهنمایی کنید .

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Music Stream

Music Stream عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    شما برای شروع یه سیستم با رم 2 و هارد 500 و یه سی پی یو دو هسته ای 2.5 هم برات کفایت میکنه
    تو قدم بعدی یه میدی کیبورد میخوای
    بعدش یه کارت صدا
    بعدش یه جفت اسپیکر مانیتور
    که این سه مورد هم مثل سیستم، میتونی از تجهیزات سطح پایین شروع کنی تا برسی به حرفه ای هاش،
    البته بسته به توانایی مالیت میتونی از همین الان تجهیزاتت را با بهترین امکانات جمع کنی چیزی حدود 20 میلیون ولی اینایی که من گفتم حدودا 4 5 تومن بیشتر نمیشه

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. ali5250

ali5250 عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    میدی کیبورد و کارت صدا برای شروع کار لازم هستش یا میشه بعد از یه مدت کار خریداری کرد ؟

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. Music Stream

Music Stream عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    نه دیگه، دقت کن چه جوری نوشتم برات!
    شما اول کار یه اسیو فرآل که نصب کنی، کیبورد کامپیوترت هم به جای میدی کیبورد ازش استفاده میکنی و اسپیکر های معمولی خود کامپیوتر!!!
    بعد رفته رفته خودت میبینی انگار به میدی کیبورد احتیاج داری بعد کارت صدا بعد مانیتور و ...
    نیازی به راهنمایی کسی نداری که چی بخری! خودت کم کم احساس نیاز پیدا میکنی!
    من خودم همینجوری شروع کردم اول یه هارد خریدم با وی اس تی بعد دیدم انگار میدی کیبورد نیازم شد بعد دیدم کارت صدا هم میخوام بعد دیدم واسه میکس صدام مانیتور میخوام بعد دیدم برای ماکت گرفتن ها میکروفن هم میخوام بعد دیدم مانیتورم باید حرفه ای تر بشه چند وقت پیش احساس کردم میدی کیبورد 4 اکتاو کمه برام، عوضش کردم و ... این ماجرا که ادامه داره

5. hossein.k

hossein.k عضو سایت

شغل :
    IT-Data Security Engineer
    امتیازات:
    +70 / 0 / -1
    نرم افزار:
    ableton, studio_one
    سلام یه چند نکته هم من اضافه میکنم
    اول سعی کنید علم موسیقی تونو توی زمینه اهنگ سازی بالا ببرید (البته جسارت نشه من کلی گفتم چون از میزان اطلاعات شما اطلاعی ندارم ) بعد خوتون متوجه میشید که چه سخت افزار هایی رو لازم دارید

همانطور که دوست عزیزمون گفتن فعلا یه کامپیوتر معمولی کفایت میکنه البته سعی کنید یک هدفون خوب هم تهیه کنید .هدفونی که نیاز به کارت صدای حرفه ای نداشته باشه

بارگذاری...