ورژن جدید آهنگ سامان جلیلی (عشق من)

شروع موضوع توسط amirssmusic ‏23/7/10 در انجمن Pop

1. amirssmusic

amirssmusic عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    ورژن جدید آهنگ سامان جلیلی (عشق من) با صدای امیر صادقی

میکروفن 1000 ریالی- نرم افزار نندو- مکان یه اتاق ساکت اینا مشخصات سخت افزاریه که این آهنگ باهاش خونده شده...
    Vsti :
    plug sound - groove agent - edirol - hypersonic 2 - RA - Rguitar

antres autotune 4.0

با آرزوی اینکه تو هنر موسیقی همه بتونن از امکانات برخوردار باشن ازتون میخوام برای هرچه بهتر شدن کارای دوست کوچیکتون نظر ارزشمندتونو راجع به صدام و میکسم بگین.:smile (2):
    لینک دانلود : http://www.4shared.com/audio/IHj9IELJ/Eshgh_e_Man.html
    2.6 MB

(( دانلود آهنگ و نوشتن نظر شاید برای شما هنرمند عزیز چند دقیقه بیشتر وقت نگیره ولی برای این دوست کوچیکتون به اندازه ساعتها و روزها ارزش داره))

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏23/7/10
  2. hmd_kro

hmd_kro عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +61 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    با تشکر.خوب بود.

میشه بگید ویولون زنده بود یا با vst اجرا شد؟

ممنون.

3. amirssmusic

amirssmusic عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    آهنگ عشق من با صدای امیر صادقی

hmd-kro ممنون.
    این کار که شما قبلا اونو با صدای سامان جلیلی شنیده بودین تنظیم و مسترینگش توسط دوست خوبم مهدی احمدوند و تغییرات و میکس خودم و همکاری رضا ارجمند (امیر صادقی)- کیبورد شریف نعمتی و ویلن که به صورت زنده اجرا شده کار خانم شراره تابش و همچنین جاز سهراب رادانه که همگی بصورت زنده به سرپرستی رضا ارجمند اجرا شده .
    جا داره اینم بگم که وکالی که خودم اجرا کردم با اجازه از کلیه دوستان بخصوص سامان جلیلیه وهمینجا از همشون تشکر وقدردانی میکنم .

.....(( دانلود آهنگ و نوشتن نظر شاید برای شما هنرمند عزیز چند دقیقه بیشتر وقت نگیره ولی برای این دوست کوچیکتون به اندازه ساعتها و روزها ارزش داره)) ................

4. POORYA PLAY OUT

POORYA PLAY OUT Banned

امتیازات:
    +20 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason
    سلام
    من تنها چند ثانیه از اهنگتون رو گوش کردم و شایاد هم درست نباشه که نظر بدم اما یه سوال برام پیش اومد که برای همین خواستم نظر بدم
    1.شما که این هم کار کردین ویلن زنده گرفتین و ....چرا فالش خوندین و رو خوندنتون تمرین نکردین و چرا مشکله هارمونیک داره اهنگ در یه تیکه بیس هم خونی نداره با اهنگ
    البته من چند ثانیه از اهنگ شما رو گوش دادم و تنها یکی دوبار زدم اهنگ رو ....

5. p30box

p30box عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    موزیک ایراد زیاد داره بعضی قسمت ها ضد ضرب میشه و اینکه کیک بهتر استفاده کنید و اینکه صداتون به کل میشه گفت تمام قسمت ها فالش هستش بیشتر کار کنید من فقط ایراداتو گفت امیدوارم ناراحت نشده باشید

6. amirssmusic

amirssmusic عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    ورژن جدید آهنگ سامان جلیلی (عشق من) پاسخ به موضوع

این باعث افتخار منه که شما عزیزان از کار من انتقاد میکنین و ایرادامو برای هر چه بهتر شدنم بهم میگین .واقعا ازاین بابت ناراحت که نیستم بلکه خیلیم خوشحالم - اما خوشحالتر میشم اگه راهنماییم کنین چجوری فالش صدامو تو این کارو کارای بعدیم رفع کنم (با چه تمرینی و از کجا شروع کنم).ضمنا از شما استادان عزیز میخوام نظر حرفه ای تونو راجع به هنجره و صدامم بگین. رکتر بگم عزیز واقعا آینده ای برای این صدا تو زمینه خوانندگی هست ؟ (بدرد خوانندگی میخورم یا نه ؟).. با آرزوی موفقیت...

.....(( دانلود آهنگ و نوشتن نظر شاید برای شما هنرمند عزیز چند دقیقه بیشتر وقت نگیره ولی برای این دوست کوچیکتون به اندازه ساعتها و روزها ارزش داره)) ................

بارگذاری...