ودکا...

شروع موضوع توسط ma13d ‏8/7/11 در انجمن اشعار کاربران

تاپیک ودکا... تالار اشعار کاربران در persian-music.org.

1. ma13d

ma13d Banned

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    یه گیلاس ودکا یه پاکت خیال/بدون تو شبهامو اینجوریم** شبو نخ به نخ از تو رج می زنم/نمی دونم حتی کدوم گوریم****یه گیلاس ودکا یه آغوش گرم/تو اون خونه بی من چه غوغایه**شبت تن به تن رزم گلبرگ و سنگ/تو اون یک وجب جا چه دنیاییه****تو چشماتو بستی ولی باز باز/نگاهم گره خورده رو آسمون**چقد مسخرس بعد این سالها/دلت با منه پیکرت واسه اون****یه گیلاس ودکا یه پیکار گرم/یه گیلاس آشفته تر می شمو**تو گیجی و گیجم ولی تا ابد/نمی تونی بشکونی آتیشمو****ازین مه که ششهامو پر می کنه/بریدم ولی حال من ابریه**تو خاموش رفتی و من بعد تو/نفهمیدم آخر گناهم چیه....****یه گیلاس ودکا یه پاکت خیال/بدون تو اینجوری سر می کنم**شبم نخ به نخ رج به رج با توئه/ولی کام تا کام دور از تو ام...‏(شرمنده دوستان... چون با موبایل ارسال می کنم اینجوری میشه.... این کار امروز صبح نوشتم )

2. bluray

bluray ترانه سرا عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +111 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام
    فضای ترانه که کاملا متفاوت بود . به نظرم خوب بود . یه چند جایی رو به نظرم وزنش بد بود . احتمالا اشتباه تایپی بود و ..... . نتونستم بخونم . اما مطمئنم اگه با کامپیوتر ادیت کنیدش درست می شه .

3. ma13d

ma13d Banned

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سپاسگذارم... از لطف و دقت نظر شما دوست گرامی... این کارو در عرض یک ساعت با عجله نوشتم ... سر فرصت مشکلات کار رو بر طرف می کنم

4. ma13d

ma13d Banned

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    پس کجان این اساتید؟ :(

بارگذاری...