هنگ کردن ریزن 5

شروع موضوع توسط tirdad666 ‏13/5/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک هنگ کردن ریزن 5 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. tirdad666

tirdad666 عضو سایت

امتیازات:
    +41 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, nuendo, reason
    بعد از اپدیت ویندوز سون به سرویس پک اش یه مشکلی در ریزن پیش اومده فایل های که self contained زده بودم قبلا کمی طول میکشید ولی لود میشد که اونم به خاطر سمپل های reason electric bass معمولا بود.اما الان اصلا این فایل ها رو بعد از زمان طولانی که لود میکنه بالا نمی اره و هنگ میکنه.راهی هست که self contained رو در اون فایلها بردارم؟ممنون

2. Mehrdad Art

Mehrdad Art عضو سایت

امتیازات:
    +59 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, reason
    من درست متوجه نشدم یعنی کلا شما پروژه تون بالا نمیاد و وسط لود کرد هنگ میکنه و دیگه دسترسی به پروژه ندارید؟؟؟ یا بالا میاد فقط refill تون سمپلهاش لود نمیشه؟؟
    اگه پروژه بالا نیاد فکر نمیکم بتونید کاری بکنید . مگه اینکه تویه سیستم دیگه پروژه رو ببرید . اما اگه پروژه بالا بیاد که میرید تیک ها رو بر میدارید و فوقش میرید F8 سمپلهاش رو هم حذف میکنید. فکر میکنم مشکلتون اینکه پروژه بالا نمیاد این میتونه از کم اوردن سیستم باشه cpu و RAM تون چیه؟

3. tirdad666

tirdad666 عضو سایت

امتیازات:
    +41 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, nuendo, reason
    سی پیو 3 و رم 4 گیگ رو سون 64 .الان بعد از 10 دقیقه میاد بالا ولی تیک رو میزنم که حذف کنم سلف کانتین رو یا خود حذف سمپل رو باز هنگ میکنه.مشکل هم برای سمپل گیتار الکتریک ریزن هست.تنها راهی که تونستم بکنم انتقال سمپل ها و دیوایس ها به یک پروژه دیگه هست اما سمپل های الکتریک رو نشد.مجبور شدم دوباره بزنم.f8 چی بود منظورتون؟

4. Mehrdad Art

Mehrdad Art عضو سایت

امتیازات:
    +59 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, reason
    منظورم tool window قسمت song samples بود عکس میذارم. اونحا هم میشه حذف کرد سمپل ها رو.

فایل های ضمیمه:

• هنگ کردن ریزن 5-Capture.JPG
      Capture.JPG
      اندازه فایل:
      36.1 KB
      نمایش ها:
      7
بارگذاری...