هنگام رکورد, صدای خواننده بیش از حد توی هدفون زیاده

8/8/15
8
0
1
27
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه یه مشکلی ک دارم اینه هنگام رکورد وکال توی اف ال استودیو صدای خواننده خیلی زیاده و اصلا صدای موزیک مشخص نمیشه عدم تمرکز خواننده و نخوندن روی گام هارو در پی داره...میخواستم ببینم چیکار میشه کرد که کلا صدای خواننده توی هدفون پخش نشه و فقط صدای موزیک باشه هنگام رکورد؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
2,710
113
33
نیشابور
facebook.com
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه یه مشکلی ک دارم اینه هنگام رکورد وکال توی اف ال استودیو صدای خواننده خیلی زیاده و اصلا صدای موزیک مشخص نمیشه عدم تمرکز خواننده و نخوندن روی گام هارو در پی داره...میخواستم ببینم چیکار میشه کرد که کلا صدای خواننده توی هدفون پخش نشه و فقط صدای موزیک باشه هنگام رکورد؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید
درود دوست عزیز ...
این که مشکل خاصی نیست !! از روی میکسر نرم افزار ( لاینی که روش رکورد میکنید ) صدا رو کم کنید . به همین راحتی ...
حواستون باشه لاین ورودی رو کم نکنید که افت کیفیت رو شاید نشه جبران کرد !!
موفق باشید ...

8/8/15
8
0
1
27
درود دوست عزیز ...
این که مشکل خاصی نیست !! از روی میکسر نرم افزار ( لاینی که روش رکورد میکنید ) صدا رو کم کنید . به همین راحتی ...
حواستون باشه لاین ورودی رو کم نکنید که افت کیفیت رو شاید نشه جبران کرد !!
موفق باشید ...
سپاسگذارم استاد...فقط منظورتون از لاین ورودی چیه؟

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
2,710
113
33
نیشابور
facebook.com
سپاسگذارم استاد...فقط منظورتون از لاین ورودی چیه؟
درودی دوباره ...
میکسر نرم افزارتون رو باز کنید ( اف ال ) روی ترکی که رکورد روی اون انجام میشه ، یک ولوم بخ صورت فیدر دارید . فیدر رو که پایین بیارید ولوم کم میشه توی گوش خواننده .
موفق باشید ...

8/8/15
8
0
1
27
درودی دوباره ...
میکسر نرم افزارتون رو باز کنید ( اف ال ) روی ترکی که رکورد روی اون انجام میشه ، یک ولوم بخ صورت فیدر دارید . فیدر رو که پایین بیارید ولوم کم میشه توی گوش خواننده .
موفق باشید ...

سلام دوباره...حالتون خوبه استاد؟ ببخشید من هنوز نتونستم این مشکلمو حل کنم
این ولومی ک شما میگین رو وقتی کم میکنم کلا صدای موزیکم توی هدفون کم میشه...من میخوام فقط صدای خودم توی هدفون پخش نشه و صدای موزیک باشه که بتونم ریتم رو بگیرم... و رکورد بشه همزمان.
بخاطر همین ک صدای خودم توی هدفون بلند پخش میشه و موزیک رو نمیشنوم میخوام اینکارو کنم...سپاسگذارم اگه راهنمایی کنین
عکس رو آپلود میکنم که ببینیم منظورتون همین پیچه یا نه

فایل های ضمیمه

• 368.6 KB نمایش‌ها: 13

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
491
771
93
25
سلام دوباره...حالتون خوبه استاد؟ ببخشید من هنوز نتونستم این مشکلمو حل کنم
این ولومی ک شما میگین رو وقتی کم میکنم کلا صدای موزیکم توی هدفون کم میشه...من میخوام فقط صدای خودم توی هدفون پخش نشه و صدای موزیک باشه که بتونم ریتم رو بگیرم... و رکورد بشه همزمان.
بخاطر همین ک صدای خودم توی هدفون بلند پخش میشه و موزیک رو نمیشنوم میخوام اینکارو کنم...سپاسگذارم اگه راهنمایی کنین
عکس رو آپلود میکنم که ببینیم منظورتون همین پیچه یا نه
صدای رکورد شده شما در اون قسمتی که VST ها و سمپل ها هستند میاد درست؟ از کنارش یک کانال اختصاص بدید به صدا (مثلا ۴) بعد از میکسر همون کانال رو تغییر بدید.