هنوز از یار تنهایم معین با صدای من

شروع موضوع توسط omid1223 ‏2/5/13 در انجمن تست صدا برای خوانندگی

تاپیک هنوز از یار تنهایم معین با صدای من تالار تست صدا برای خوانندگی در persian-music.org.

1. omid1223

omid1223 عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    دوستان اگه نظرتونو در مورد صدام و خوندنم بگید ممنونم میشم

فایل های ضمیمه:

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. saeid s

saeid s عضو سایت

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزیز جنس صدات به نظر من عالیه ولی به نظر من خیلی سعی میکنی که صداتو شبیه معین کنی البته اینم یه هنره که بتونی شبیه کسی بخونی ولی باید سعی کنی فقط اون لحن ونت های اون خواننده رو بخونی ولی با صدای خودت باشه. ولی از خیلی از خواننده های فعلی که کلی هم طرفدار دارن بهتر می خونی اینم بگم که جنس صدات به نظر من از معین بهتره ولی تمرین بیشتری بکن که صدات پخته تر بشه و سولفژ هم برو موفق باشی

3. omid1223

omid1223 عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    ممنونم سعید جان .. نظر لطفته دوست خوبم ... راستشو بخوای من کلاس سلفژ رفتم ... و اینکه خیلی هم سعی کردم با صدای خودم بخونم ... به هر حال خیلی ممنونم از نظرت دوست خوبم

4. artman

artman عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +122 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, sonar
    مشخصه میتونی گام های بالایی رو بخونی که خیلی خوبه صدات هم قشنگه تقریبا شبیه یکی از خوانندهاست که صداش تو تلویزیون پخش میشه سنتی میخونه اسمش خاطرم نیست الان

سلفژ هم که رفتی سنتی رو خوب میتونی بخونی تو همین عرصه ادامه بدی میتونی موفق باشی

ساز هم میزنی ؟

5. Rend

Rend عضو سایت

امتیازات:
    +167 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    هنوز جای پیشرفت داری .. روی نت تمرکز بیشتری انجام بدی بهتر میشه .

6. omid1223

omid1223 عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    مرسی دوست خوبم از حسن نیتتون ... راستشو بخواین من سنتی میخونم چون حس کردم کارهای سنتی رو اینجا خیلی دوست ندارن به خاطر همین تصمیم گرفتم یه کار تقریبا پاپ سنتی بزارم ...

در مورد سازم بله ساز میزنم ... ویلن

- - - - - - - - - -

مرسی دوست خوبم ... بله مسلما جای پیشرفت داره چون اگه نداشت دیگه چرا باید نظر دیگرانو بپرسم ... والا منظورتونو خیلی خوب متوجه نشدم ... فالشی داشت ... اگه داشت بنده عذر خواهی میکنم ... سعی میکنم بیشتر دقت کنم ممنونم

7. rahim-nesfi

rahim-nesfi

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست عزیز (امید معروف و دوست داشتنی خودمون تو جامعه مجازی موسیقی ایران و بهتر بگم اقای صدای انجمن) . من اونجا با نام کاربری nesfi بودم(البته اگه دیگه فراموش نشده باشم!). امروز تازه با این سایت اشنا شدم و وقتی صدای دلنشین و پر احساس شما رو شنیدم واقعا خاطرات پاییز سال قبل برام زنده شد. من که بخاطر شرایط درسیم نتونستم بیام و در مقام شاگرد از دوستان کسب فیض کنم(بهر حال درس اونم تو دانشگاههای تهران خیلی انرژی میگیره اونم یه رشته سخت). ولی امیدوارم اگه وقتم اجازه بده (دیگه شرایط خوابگاهی رو می دونید ...) بتونم فعال باشم و در کنار هم بتونیم تجربه های مفیدی برای بیان صدای احساس کسب کنیم.البته در این مدت چند تا اجرای زنده تو دانشگاهمون داشتم که حسابی مشوقم شد تا انگیزه ای مجدد واسه علاقه ی کودکیم فراهم بشه. در مورد ترانه ای که خوندید بنظر من (البته در حدی نیستم که بخوام نقد کنم) اما به عنوان یک شنونده عرض میکنم با تمرین خیلی خیلی بهتر ازین خواهید شد.چون این صدا پتانسیل خیلی بالاتری داره و فقط تمرین برای بیان حس صحیح کارساز هست و این امر حتی در مورد خواننده های بزرگ هم مطرح هست که قطعا شما پتانسیل بزرگ شدن رو دارید. امیدوارم موفق باشی امید عزیز

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - هنوز از یار
  1. Soheil Monfared
    پاسخ ها:
    15
    نمایش ها:
    254
  2. 3GreenSpades
    پاسخ ها:
    40
    نمایش ها: