همکاری کمپانی Freshly Squeezed Samples در طراحی صدا با هنرمند ایرانی امین یوسفی‌نژاد

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,203
8,552
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
jvet7ipkzfl4tthkoe7t.png

با افتخار خبر همکاری دوست عزیزم @Psymfonius را با شرکت Freshly Squeezed Samples در زمینه طراحی صدا برای سینتی سایزر Serum اعلام می کنم
این پلاگین در همین ماه میلادی توسط کمپانی مذکور عرضه می شود. توصیحات کامل تر را در آدرس زیر مشاهده بفرمایید.
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

متن کامل منتشر شده توسط شرکت:
This month we are going to be releasing a Serum trance sound set soon produced in collaboration with a talented sound designer from Iran called Amin Yousefinejad. Due to the prohibition in Amin's country, PayPal is unavailable and sending money is difficult due to the various restrictions in place.

Amin would instead like us to send the royalties he would have received to the International Society for Children with Cancer and The Iranian Children’s Cancer Society. Considering the amount of work put into the sound set and demos (basically for free), It goes without saying that this act of kindness won't go unnoticed and in relation to this we are going be doing a lot more as a company for charity.

امین عزیز عواید این همکاری رو به حمایت از کودکان مبتلا به سرطان اختصاص داده
دوستی و بودن در کنار هنرمندی با چنین شخصیت بزرگی باعث افتخار بنده اس، از طرف خودم صمیمانه بهت تبریک می گم. لایق رسیدن به بهترین ها هستی.

Rend

عضو سایت
31/12/10
324
170
43
اصفهان
خیلی خوشحال شدم , تبریک میگم

ایشالا که روز به روز شاهد موفقیت ایشون و همچین دیگر همکارانمون باشیم ..

وجود همچین اشخاصی که در سطح بین المللی فعالیت میکنن و به منافع شخصی فکر نمیکنند واقعا باعث افتخاره/

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
601
402
63
شیراز
از یونس عزیز و بقیه دوستان گرامی بابت ابراز محبتشون کمال تشکر رو دارم.:happy-43: البته از اون لحاظ کار خاصی نکردم;)
این بانک صدا با عنوان Serum Trance Essentials Volume 2 منتشر خواهد و اطلاعات بیشتر از محتویات پکیج به زودی در سایت مربوطه قرار خواهد گرفت.
امیدوارم بازم فرصتی بدست بیارم و ساندست های بیشتری برای سینت های بیشتری بسازم.:thumbsup:

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,623
113
کرمان
Freshly واقعا کمپانی بزرگ و بسیار معروفی در زمینه صدا سازی برای سینت های مختلف در سبک های مختلف هست، آرتیست های بسیار بزرگی برای این کمپانی بانک صدا تولید کردن.
خیلی خوشحال شدم وقتی شنیدم امین عزیز بانکی رو طراحی کرده که توسط کمپانی Freshly مورد قبول واقع شده و به زودی ریلیز میشه.
از همینجا به امین تبریک میگم و براش آرزوی موفقیت می کنم.