همکاری در زمینه آهنگسازی

• شروع کننده موضوع babakN
  • تاریخ شروع
31/3/10
6
1
0
سلام به همه بچه ها !!!
دوستان این تاپیک زدم که دوستان در زمینه ساخت آهنگ,میکس مسترینگ,نوازندگی و ....
با هم به صورت اینترنتی همکاری کنند.
خودمم تا جایی که بتونم کمک میکنم.

saeedforghani

هنرمند
27/3/10
69
48
18
اصفهان
دوست عزیز من بهت پیشنهاد میکنم اسم شهرتا بگی و با همشهریات همکاری کنی،

آخه اینترنتی تا یه حدی میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kikikian

هنرمند
17/8/09
179
60
28
من با دوستمون موافقم.
یه دفعه ما خواستیم همچین کاری بکنیم.
چند نفر اعلام آمادگی کردن.اما هیچکی هم کاری نکرد .
به نتیجه نمی سه.

fereshteh

هنرمند
8/8/09
39
30
0
بندرعباس
چرا نميشه ؟ به نظر من كه كار نشد نداره !
حالا اگه يكبار تلاش كردي و نشد يعني ديگه نبايد تلاش كني؟:smile (81):
اگه كسي واقعا هدف داشته باشه ميشه ، درخت جاودان زندگی سبز است ، به تئوري خاكستري رنگ اعتنا نكن دوست من!:smile (17):
من كه آمادگي خودمو در زمينه آهنگسازي اعلام ميكنم.

kikikian

هنرمند
17/8/09
179
60
28
خوب
بهتر نیست ،
از
شکستامون درس بگیریم!!!

Porya

Gold User
16/10/09
623
287
43
رشت انجلس
سلام

من قبلا از این کار ها کردم . فقط توجه داشته باشین که این کار نیاز به برنامه ریزی منظم و دقیق داره .

خوب
بهتر نیست ،
از
شکستامون درس بگیریم!!!
با این حرف موافق نیستم . بهتره شکست هامونو پلی برای موفقیت قرار بدیم ! (از این حرفای کلیشه ای) !!!

منم تو نوازندگی پیانو میتونم کمکتون کنم .
کتاب بیر رو تموم کردم . و کلا مشکلی از نظر سختی ملودی هم نیست .

29/12/09
418
98
28
شهرکرد
در یکی از مصاحبه هایی که از سیروان خسروی خوندم گفته بود که گیتار الکتریک آلبومش رو که کاوه یغمایی زده از طریق اینترنت و میل با هم در ارتباط بودنو فایل ها رو واسه هم می فرستادن.
چار ما نتونیم؟

24/8/09
78
6
8
استرالیا
در یکی از مصاحبه هایی که از سیروان خسروی خوندم گفته بود که گیتار الکتریک آلبومش رو که کاوه یغمایی زده از طریق اینترنت و میل با هم در ارتباط بودنو فایل ها رو واسه هم می فرستادن.
چار ما نتونیم؟
دوستان عزیز،

با نظر شما موافق هستم که میشه این کار رو انجام داد. من خودم به یاد دارم که حدود ۵ یا ۶ ماه پیش این ایده رو با یک دوستی که همینجا آشنا شدم باهاش مشورت کردم و اون هم دنبال کرد و تاپیک رو تشکیل داد. دیدم که مشتاق زیاد بود، بعد از ۷ ۸ روز هم من اعلام آمادگی کردم و پس از اون نظرم رو دادم و شروع کردیم به ثبت نام کردن. اون دوستمون مسؤولیت هماهنگیها رو داشت و من هم پشت صحنه نظارت و ساماندهی میکردم.
خوب هم پیش رفتیم، ترانه سروده شد و تعیین هم شد؛ آهنگی رو کیان عزیز ماکتش رو ساخت ولی چون این دوستمون دیگه همکاری نکرد با انجمن، پروژه متوقف شد متأسفانه. من از دل کیان خبر دارم که چرا خیلی موافق نیست؛ ولی موفقیت یک انسان از صعودش نیست، بلکه از جهشی هست که بعد از سقوطش میکنه.

الآن هم میگم که میشه، از اینور دنیا تا اونور دنیا مردم دارن این کار رو میکنن؛ پس چرا ما نتونیم؟

اگر دوست داشتید و خواستید ایده ای بگیرید، از اینجا یک سر به قوانینی که اونموقع با شرایط وقت تنظیم شده بود میتونید بزنید، اینجا میتونید ثبت نام رو ببینید، اینجا میتونید تاپیک ترانه رو دنبال کنید و اینجا هم آهنگ رو.
من خودم خیلی محکم مشوقتون خواهم بود و هر کاری که بتونم انجام میدم تا پیش برید.

موفق باشید.

inferno

مدیر تالار / مترجم
تیم مدیریت
مدیر تالار
5/3/10
677
463
63
گراش
میشه آقا چرا نشه....

من هم اگه کاری از دستم بر بیاد هستم.

خوب دوستان چراهمش حرف؟؟؟؟؟؟
بسم الله شروع کنید دیگه؟؟؟؟؟
به نظر من یک سورس اونم به هر سبکی که شما استادا دوست دارید به صورت ماکت قرار میدیم بعد هر یک از شما دوستان آهنگ ساز تکنیک ها و چیزایی رو که به نظرتون مفید میشه از بیس ، ملودی ،ریتم و..... روش اجرا میکنید.
در آخر هم پروژه توووپ از هنرمندان persian-singers داریم............

Porya

Gold User
16/10/09
623
287
43
رشت انجلس
پس شهاب جان شما دوباره سرپرستی رو به عهده بگیر که پروژه رو زنده کنیم .

یه پیشنهاد دارم .

از اونجایی که به هر حال تعداد اهنگسازای علاقه مند به همکاری زیاد خواهد بود ، یه تاپیک ایجاد کنیم که اهنگسازها ملودی ساخته شده رو تو اون بذارن و بعد از انتخاب یکی از اون ها ، تنظیم کننده ها روش کار کنن و پارت های هر ساز رو به نوازنده ها بدن و ، بعدش هم میکس و مستر .

اول از همه هم یک تاپیک برای ثبت نام ایجاد بشه که هر شخص بیاد فقط نوع فعالیتش رو مشخص کنه و از صحبت های متفرقه برای نظم تاپیک دوری بشه .

اول از همه هم یک تاپیک برای ثبت نام ایجاد بشه که هر شخص بیاد فقط نوع فعالیتش رو مشخص کنه و از صحبت های متفرقه برای نظم تاپیک دوری بشه .
آره دوست عزیز من هم با نظرت موافقم این جوری هم کارا زود تر پیش میره هم کسایی که فقط به فکر منافع خودشون هستند از پروژه ساخته شده دستشون کوتاه باشه......

29/12/09
418
98
28
شهرکرد
دوستان یه پیشنهاد
یک گروه کاربری بزنیم و اونجا فعالیت کنیم
چوا اونجا یه مقدار خودمونی تر میشه صحبت کرد و فقط کسایی که میخان عضو میشن و یه جورایی خودمونی تره. آخه تاپیک ماله بحث های تخصصیه . شاید بخوایم بحث کنیم سوال کنیم و...
نهایتا اخباره کارمون رو در یه تاپیک اعلام می کنیم

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
35
28
West Coast
بسیار هم عالی !

این بحث رو که دیدم یاد چند وقت پیش خودمون افتادم که شاهکار کردیم ! یه کار RnB بود که 3 تا از خواننده ها یکی سوئد ، یکی کانادا ، یکی فرانسه بودن ! من که تهران هستم کار و تنظیم کردم ! گیتار الکتریک زنده تو کار داشتیم که یه شخصی از شیراز زد ! کاور کار رو یه شخصی از یزد ساخت ! و اخر هم میکس و مستر کار رو یه گروهی تو ارمنستان انجام دادن ! هیچ مشکلی هم پیش نیومد همه چی عالی پیش رفت اصولا با پیشرفت علم دیگه فاصله ها شکسته شده ! منتهی حواستون باشه اینجور همکاری ها 10 برابر همکاری های حضوری مسئولیت پزیری و نظم احتیاج داره !

به نظر من هم یه پروژه تووووپ از آب در میاد بعد میتتونیم رو پروژه قیمت بزاریم و مبلغ بدست اومده رو بدیم به موسسات خیریه؟؟؟؟؟
البته نظر ادمین ها هم خیلی مهمه
دوستان با نظرم مواففقید؟؟؟؟؟

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,540
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
دوستان عزیز و بزرگوار
ساخت گروهی یک اثر برای همه عزیران می تونه مفید باشه و نیازی به تایید یا عدم تایید مدیران نداره
در حال حاضر هم دوستانی مانند Porya Play out و Dj IBSB و ... مشغول همکاری با هم هستند و مشکل خاصی نیست
می تونید یک گروه خاص ایجاد کنید و دوستانی که مایل به همکاری هستند رو به اون گروه دعوت کنید و مسائل مختلف رو مطرح بفرمایید و پیش ببرید اگر هم نیاز به مورد خاصی بود بنده در خدمت هستم

24/8/09
78
6
8
استرالیا
خوب یه یا علی بگید...
شروع کنیم
دوستان،

من که "یا علی" گفتم... اگر مخالفتی ندارید که من سرپرستیش رو به عهده بگیرم، یه جوری موافقتتون رو اعلام کنید. من با این ایده که "سکوت نشانه رضایت است" خیلی میونه خوبی ندارم؛ مخصوصا اینجا.

یه کاری کنیم: هرکی با این موضوع موافقه، تو این پست کلید تشکر رو بزنه. هرچی تعداد تشکرها در این پست بیشتر باشه، من مطمئنتر خواهم بود از موافقتتون. تا فردا هم بیشتر بهش وقت ندیم بهتره. پس تا فردا صبح هرکی موافق بود که من سرپرستی رو به عهده بگیرم لطفا این کار رو بکنه.

ممنون.