همکاری جهت تک آهنگ

شروع موضوع توسط dd.ss ‏6/11/14 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک همکاری جهت تک آهنگ تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. dd.ss

dd.ss عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    سلام به همه دوستان عزیز
    من از وقتی که یادمه به عنوان کسی که صدای خوبی داره می شناختنم و تو جمعهای دوستانه همیشه می خوندم و خارج از اینکه صدام خوبه یا بد تنها سرگرمی من همین خوندن بوده و هست ولی چون نه پدرم و نه مادرم و نه هیچ کسی از فک و فامیل از این راه زندگی نکردن ،منم هیچ وقت فکر نکرده بودم که خواننده بشم و اصلاً نمیدونم خواننده ها راه درامدشون چطوره، خلاصه به عنوان یه سرگرمی برای دل خودم می خوندم. چند روز پیش یه جایی برای چند نفر از دوستان می خوندم یه غریبه اونجا بود آدرس این سایت و سایت دیگه ایی رو داد گفت که نمونه صدا بذار حتماً کسانی هستن که حمایتت میکنن
    منم یه ترانه از یه سایتی پیدا کردم و همینطور خودم با سلیقه خودم و بدون تمرین خوندم.و ضبط کردم
    حالا سوالم اینه که کسی هست یه تک آهنگ برای من بسازه ، البته به صدای من جور دراد. اینم بگم خودم خیلی چیزا از خوانندگی یاد گرفتم و نتها رو میشناسم.نت خوانی و نت نویسی رو بلدم صدا سازی هم کار کردم.
    اگر کسی از دوستان درخواست منو قبول کرد خصوصی پیام بده اگر نمونه صدای بیشتری رو خواست میفرستم
    مرسی

فایل های ضمیمه:

• 123456.mp3
      اندازه فایل:
      1.5 MB
      نمایش ها:
      65
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. dd.ss

dd.ss عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    جهت بالا اومدن

3. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    در مورد آهنگی که خوندید ، خیلی خارج شده و اصلا خوب نیست !! البت ببخشید که رک میگم . اما حداقل با این وکال مطمئنم که کسی استقبال نخواهد کرد !!!
    در مورد حمایت هم بعید میدونم کسی اسپانسر بشه !! مگه اینکه یه صدای استثنایی پیدا بشه . یک نفر باهاش قرارداد ببنده معروفش کنه ، سودش رو بکشه بیرون ، بعد از دو یا 3 سال خواننده تازه شروع به در آمد برای خودش کنه ...
    سرت رو درد نیارم . لپ کلام خوانندگی و شهرت اول استعداد و صدای خوب ، دوم پول و سوم هم پول میخواد .
    موفق باشید ...

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  4. dd.ss

dd.ss عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    سلام
    از اینکه من حرفه ایی نیستم شکی نیست و خودمم قبلش گفته بودم. ولی اگر مشکل خارج خوندنه میتونم دقیقاً نتهای گام رو اجرا کنم و فقط یه کم باید اون ملودی رو تمرین کنم که گامش دستم بیاد. ولی اینو بدون هیچ تمرینی و به صورت بداهه خوندم. ولی میگی مطمئنم با این وکال کسی استقبال نمیکنه رو قبول ندارم. همیشه بهتره از جانب خودت حرفی رو بزنی ولی اینکه به صورت قطع بگی هیچ کسی استقبال نمیکنه در صورتی درسته که شما از دل همه مردم خبر داشته باشید ولی ندارید چون تا حالا 3 نفر لطف کردن و درخواست منو قبول کردن ولی ممکنه در آینده ازم نا امید بشن ولی فعلاً قبول کردن
    ممنونم از توجه شما

5. Kian Khosravi

Kian Khosravi عضو سایت

شغل :
    آهنگساز و تنظیم کننده
    امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    درود دوست عزیز.
    عذر میخوام اما من خیلی وقته که چه توی این سایت و چه سایت های دیگه که صدای دوستانی مثل شما برای دانلود قرار میگیره رو دانلود میکنم تا حداقل اگر دیدم طرف استعداد داره در حد توانم بهش کمک کنم توی ساخت موزیک ...

حالا یه سوال !
    شما که مدت زیادیه دارید با اکانت های مختلف از خودتون صدا قرار میدید ، توی این چند سال پیشرفتی هم توی خوندنتون کردید؟؟

من نمیخوام نا امیدتون کنم ، اما ای کاش به جای اینهمه گشتن دنبال آهنگساز یکم دنبال علم خوانندگی هم میرفتید!
    من خوانندگانی رو میشناسم که اینقدر دقیق اجرا میکنن ، که حتی فالشی در حد چند سنت!!! هم متوجه میشن!!!

شما فقط کافیه اول توی کارتون به شناخت لازم برسید ، بعد خود به خود نتیجه رو ببینید.
    صدای خوب رو همه میشناسند ... با تعریفایی که منو شما از خودمون بکنیم هم کسی نظرش راجب چیزی که میشنوه تغییر نمیکنه!!! (حداقل حرفه ای ها)
    اگه قصدتون جذب موزیسین های آماتور هست ، این راه رو ادامه بدید....

در نهایت آرزوی موفقیت دارم براتون.
    امیدوارم به نتیجه ای که میخواید برسید (y)

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  6. dd.ss

dd.ss عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    سلام
    دوست عزیز این تاپیک واسه دعوا نزدم چرا تهمت میزنی؟ خوب اگر مدت زیادی بود صدا تو این سایت میذاشتم چرا اکانت عوض کنم؟ اگر عوض بکنم مگر صدام بهتر میشه؟ دلیلی نداره که من اکانت عوض کنم. شاید نمونه صدایی دیگه بفرستم و سعی کنم بهتر بخونم ولی تغییر اکانت چه تاثیری رو صدا و جذب به قول شما موزیسین میشه؟
    بالاخره من همینم و این نمونه صدای منه هر طور که می خوای فکر کن. در ضمن من هر کاری تونستم کردم که علمی یاد بگیرم
    ولی تو هیچی از زندگی شخصی من نمیدونی پس منو متهم نکن به تنبلی یا راه درست نرفتن
    کمکی که نمیکنی سعی کن خرابمون نکنی

7. Kian Khosravi

Kian Khosravi عضو سایت

شغل :
    آهنگساز و تنظیم کننده
    امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    شما جواب اون پیام های قشنگتون در پیام خصوصیتون رو بخونید و همونجا جواب بدید....
    چون تمایلی به آسیب رسوندن به شما رو ندارم!
    فقط اینم بگم که من نگفتم شما کلاه برداری که میای با چنتا اکانت تاپیک میزاری!! به خودت مربوطه!! این جبهه گیری های شدیدتون هم برام هیچ معنی نداره!

به هر حال یا نظر نخواهید یا اگر میخواید منطقی رفتار کنید!
    عجبا!!!

8. dd.ss

dd.ss عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    به هر حال یا نظر نخواهید یا اگر میخواید منطقی رفتار کنید!
    عجبا!!![/QUOTE]
    من کی نظر خواستم؟ نظر در مورد چی؟ من در خواست کمک کردم جهت تک آهنگ هیچ کلمه نظری تو تاپیک من نبود و حتی گفتم اگر کسی خواست پیام خصوصی بده

9. Kian Khosravi

Kian Khosravi عضو سایت

شغل :
    آهنگساز و تنظیم کننده
    امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    موفق باشی عزیز ...:stop-86:

10. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
  11. Arsalan 794

Arsalan 794 عضو سایت

شغل :
    خواننده و آهنگساز
    امتیازات:
    +431 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    خوده خودشه :woot-4::woot-4: :banghead-46: :dead-95:

12. dd.ss

dd.ss عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    چقدر آدم بیکار اینجاست. بابا این صدای منه؟ کارو زندگیتونو ول کردید افتادید دنبال اینکه من قبلاً صدا گذاشتم یا نه. آقای arsalan794 تو رو که میدونم چرا ازم دلخوری تو به من گفتی با 250 تومن برات آهنگ میسازم تو پیام خصوصی ولی من گفتم ندارم آخه عزیزم به خدا ندارم چرا ناراحت شدی؟؟ دوست داشتی یه قول الکی بت بدم ؟ اینکه ناراحتی نداره. آخه این آقا که خونده آهنگ روی صداشه من اگر میتونستم آهنگ بسازم که منت کسی رو نمیکشیدم. اصلاً من همین الان میگم که همه شما راست میگید و من هزار بار خوندم و تو سایت گذاشتم، حالا مگر دزدی کردم؟ ببه فرض که من باشم حالا این چه گناهیه؟ مگر مجبورتون کردم که کمکم کنید؟

13. Arsalan 794

Arsalan 794 عضو سایت

شغل :
    خواننده و آهنگساز
    امتیازات:
    +431 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    من دلخور نیستم از شما دوست عزیز . جواب آقای ادهمی رو دادم .

14. dd.ss

dd.ss عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    من جلو حرف اون دوستمون(محمد ادهمی) علامت سوالی رو ندیدم. اون علامت تعجبه. تعجب خودشو از شباهت اون صدا با صدای من نشون داده که البته با پیام خصوصی که به من داده نشون میده این آقای ادهمی هم با صاحب این صدا مسائلی رو داشته
    آقا من پشیمون شدم از این کار و صنف چرا همچین میکنید؟ اصلاً بابام خواننده بوده یا مامانم؟ نخواستم. فهمیدم که صدای خوبی هم ندارم
    خواهش میکنم دیگه کسی تو این تاپیک هیچی ننویسه
    بای

15. Arsalan 794

Arsalan 794 عضو سایت

شغل :
    خواننده و آهنگساز
    امتیازات:
    +431 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    منم ازین شباهت صدا تعجب کردم که این شکلکو :woot-4::woot-4: گذاشتم قصد تمسخر نداشتم . موفق باشی

بارگذاری...