همکاری با تنظیم کننده یا بند موسیقی در شیراز

شروع موضوع توسط Dany ‏14/2/14 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک همکاری با تنظیم کننده یا بند موسیقی در شیراز تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. Dany

Dany عضو سایت

شغل :
    کارمند شرکت نفت
    امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    من حدود 15 ساله موسیقی کار میکنم ولی به دلیل شرایط زندگی نتونستم خیلی حرفه ای این موضوع رو دنبال کنم البته پیش جناب آقای محمد ملازم آهنگسازی رو آموختم و مدتی نزد استاد محمد نوری زمانی که در قید حیات بودند آموزش صداسازی دیدم.
    دوستان من میخواهم موسیقی رو به صورت حرفه ای دنبال کنم و نیاز به همکاری به صورت فردی (بعنوان یک تنظیم کننده) یا به صورت یک بند (تعدادی نوازنده خوب) هستم.البته فکر میکنم گروهی بهتر باشه چون من کارمند شرکت نفت هستم و میتونم وقتی کار به سطح مناسبی رسید اجراهای اونجا هم داشته باشیم.اینم اضافه کنم که من استدیو شخصی با امکانات نسبتا مناسب دارم و در صورت جدی بودن کار اون رو حسابی تجهیز خواهم کرد.
    سخن رو کوتاه کنم.از دوستانی که تمایل به همکاری دارن پیشاپیش کمال تشکر رو دارم.در حال حاضر هم نوازنده ویالون بسیار خوب و صدابردار که هر دو از دوستان خوب و قدیمی من هستن آماده همکاری هستن اینم بگم که با شرایط همدیگه کنار میایم پس نگران هیچی نباشید.منتظر جواب شما هستم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Dany

Dany عضو سایت

شغل :
    کارمند شرکت نفت
    امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    تیکه ای از صدامو که واسه ماکت ضبط کردم رو واستون میذارم.یک کار مذهبی البته چند تا فالشی داره خودم میدونم :) فقط میخوام جنس صدا رو بشنوید

فایل های ضمیمه:

• W.rar
      اندازه فایل:
      2 MB
      نمایش ها:
      32
  3. sasan90

sasan90 عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    سلام
    من میکس مستر آهنگسازی و... در خدمتم
    یه سری کارهای دیگه هست درصورت حرفه ای شدن کار مثل بخش آلبوم موزیک ویدئو بعدا انجام میدیم
    خیالت راحت رایگانه تقریبا

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)