همه چیز درباره ی echo layla 3g

شروع موضوع توسط jamehdarAn ‏28/5/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک همه چیز درباره ی echo layla 3g تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. jamehdarAn

jamehdarAn عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان میخواستم راجع به کارت echo layla 3g کمکم کنید.اصلا توی pci ها کارت خوبی به شمار میره؟از لحاظ کیفیت و سازگاری با برنامه ها چطوره؟قیمتش تو ایران چنده؟اصلا پیدا میشه؟قدیمی نیس؟در مقایسه با delta1010 به کدوم رای میدین؟ کلا ازتون میخوام که راجع به این کارت اطلاعات بدین...مرسی...یا حق...

2. arash.hsa

arash.hsa عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, sonar
    {username}-{filename}
    دوست عزیز
    مشخصات این کارت صدا قابل توجه هست و کمکی قلقلک کننده اما چند نکته ای را حضورتان عرض می کنم
    پری امپ- ad/da کانورتور ، 8 ورودی و 10 خروجی و ADAT کمکی واسه این رنج قیمت (از 380 دلار به 499 دلار ) از لحاظ کیفیت شک بر انگیز هست
    راستش اگر کیفیت ad\da کانورتورهاش خوب باشه حد اقل مثل ESI ESP 1010یا M AUDIO نسبت به قیمتش بد نیست
    جهت مشاهده مشخصات این کارت صدا به ادرس زیر مراجعه کنید
    Echo Digital Audio Corporation

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏28/5/11
  3. jamehdarAn

jamehdarAn عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    منم دقیقا به همین خاطر به صورت مجزی به شناسایی این کارت پرداختم دوست عزیز...من زیاد درگیر برند نیستم و بیشتر به دنبال کیفیتم اگر چه برندهای معروف کیفیت بالایی دارن ولی اگر بتونیم با قیمت مناسبتر تجهیزات با کیفیت خوب بگیریم خب مسلما سود کردیم...حالا منتظر جواب سایر دوستان هم هستم به خصوص کسانیکه از این کارت استفاده کردن یا میکنن...از شما هم به خاطر راهنمایی ارزندتون متشکرم...

4. jamehdarAn

jamehdarAn عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من در بخش ad/da converter و همچنین dsp این کارت صدا تو gearslutz.com از نظرات کاربران خوندم که ad/da converter اینترفیس های echo اگر بهتر نباشه با بقیه ی یونیت های دیگه برابری میکته و همچنین راجع به dsp این کارت که digital mixing : On-board 56-bit, 100MHz Motorola DSP (از سایتای مختلف و برای مثال Echo Layla 3G ) قابلیت خوبی در میکس داون داری و به نظرم میتونه نیاز به میکسر رو رفع میکنه!
    راجع به پری آمپاش هنوز به نتیجه خاصی نرسیدم...دوستان منتظر نظرات ارزنده و حرفه ای شما هستم...یا حق...

5. jamehdarAn

jamehdarAn عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    چرا کسی جواب نمیده؟

بارگذاری...