آخرین ارسال‌ها

همفکری در باب شروع سبک امبینت

20/1/16
227
35
تبریز
با سلام خدوت دوستان عزیز.سوالی ذهن بنده رو درگیر کرده بود که آیا ! شروع و ادامه و فعالیت در سبک امبینت یا مثلا نیو ایج در کشورمون میتونه مثمر ثمر باشه ؟ منظورم اینه فردا پس فردا سنگ نندازن جلو پای سازنده ش که مال غربیاست !؟ یا از سوی مخاطبین جذب میشه یا نه؟

9/8/18
23
19
با سلام خدوت دوستان عزیز.سوالی ذهن بنده رو درگیر کرده بود که آیا ! شروع و ادامه و فعالیت در سبک امبینت یا مثلا نیو ایج در کشورمون میتونه مثمر ثمر باشه ؟ منظورم اینه فردا پس فردا سنگ نندازن جلو پای سازنده ش که مال غربیاست !؟ یا از سوی مخاطبین جذب میشه یا نه؟
تو ایران هم در این سبک فعالیت انجام میشه ، از ایرانی های فعال در این سبک ، مثلا کارهای Promid (امید محرم زاده) مثلا در سبک امبینت است.

MJR

عضو سایت
20/4/12
60
گرگان
جدیدا امبینت و psybient تو ساندترک فیلمها خیلی استفاده میشه و البته میشه گفت ساندترک ها کلا ین تم hypnotized رو از گذشته داشتند. میشه از Hecq مثال زد که الان کارای فیلم و game هم میکنه.

دورنمای مالی کار هم مهمه که چقد درآمدزایی داره، اقای محرم زاده، وضع مالیشو توپ تکون نمیده. من چندساله عضو فروم ambientonline هستم. اکثرا شغلهای کاملا غیرمرتبط دارند، یکی delivery pitza ، بازنشسته.... چون درآمدزایی نداره. واقعا باید برتر باشی

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
449
23
دوست عزیزم، چندسالیه که من دارم در این سبک کار میکنم و خب با استودیوهای بازی‌سازی و ... همکاری داشتم. امبینت یک سبک همه‌پسند نیست، ولی خب سبکیه که میتونی روش فکر و سرمایه‌گذاری کنی.
ضمن این که تا مدتها پیش شخص «سیاوش امینی» در همین ایران لیبل داشت و سبک کایش Ambient/Drone/Noise بود. همین الان گروه «کلاغها در باران» سبکشون Post-Rock عه و در برج آزادی کنسرت میذارن. شهاب صادقی رسما دث متال اجرا می‌کنه، بهش مجوز کنسرت میدن (با بدبختی).
دورانی که سنگ بندازن جلوی پای نوازنده و آهنگساز گذشته. کماکان هست ولی نه مثل قدیم.

20/1/16
227
35
تبریز
امیدوارم همه مون موفق باشیم.همین همه پسند نبودنش یه معضل هست ولی خب سبکیه که به واقع دوستش دارم.از شعار کلیشه ای "هنر رو فقط برای خودم میخوام" هم استفاده نمیکنم:geek:
تلاش خودم رو میکنم.هر چند موسیقی متن هم خیلی جذابه برام ولی قدم گذاشتن تو اون وادی یکم زور زیادی میخواد بنظرم چون ناخواسته سمت پارتیوتر و ... میکشونتم.
تا یار چه خواهد ...:happy-43:

بالا