آخرین ارسال‌ها

هفتمین سالگرد تاسیس سایت

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,092
31
اهواز
سلام به همه دوستان عزیزم

7 ساله شدن یک وب سایت در فضای آشفته وب فارسی به تنهایی خبر خوشحال کننده ایی هست
و اینکه این وب سایت در زمینه هنر موسیقی فعالیت کنه خوشحالی 7 سالگیش رو دوچندان میکنه
از طرف خودم 7 سالگی سایت رو تبریک میگم و امیدوارم سالهای بعدی هم در کنار هم باشیم

خبرهای خوبی در راه هستن :woot-4:

sparrow

مدیر تالار شعر و ترانه
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/09
556
شیراز
هفت سال پیش، تو یکی از تاثیر گذار ترین سایت هایی بودی که شناختم؛ جالبست که هنوز هم همانقدر تاثیر گذاری!
با هم، تجربه های مشترکی ساختیم، بزرگتر شدیم و به هم عادت کردیم. خوشحالم که هستی، میدانم چقدر صبور بوده ای و چه مشکلاتی را از سر گذرانده ای، امیدوارم سالهای سال، باشی؛ همیشه با خبرهای خوب، با همین ابهت و سرزندگی.

تولدت مبارک پرشن موزیک.

سلام خدمت همه مدیران و همه عزیزانی که برای سرپا نگه داشتن این سایت زحمت میکشن.سپاس از زحمات تمام مدیران ودوستانی که در پیشبرد اهداف سایت سهمی داشتن.سپاس از همه شماها که در همه شرایط برای پیشرفت کاربران دریغ نکردید.
خیلی ممنون از همه شما که بی منت برای سایت زحمت میکشید.من به سهم خودم از شماها خیلی چیزها یاد گرفتم.
زنده باشید و پایدار...امیدوارم سایت پرشین میوزیک همیشه باشه.
مرسی که هستید.
در آخر هم تولد سایت رو تبریک میگم

Les_paul

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,243
27
تهران
من اول به یونس عزیزم تبریک میگم بابت این پشتکار و ازش بابت تمام تلاش شبانه روزیش تشکر میکنم.
دوم به سایت که باعث آشنا شدن من با خیلی از دوستان نازنینم شد.
تولدت مبارک. ;)

Farhad76

عضو سایت
31/1/14
409
22
Sweet Spot
بنده هم تبریک عرض میکنم و خوشحالم چند سالی هست که تو این سایت جامع و مفید عضو هستم،، تو این مدت خیلی چیزا رو از استاتید و دوستانم یاد گرفتم،،خیلی افکارم عوض شد،،خیلی تجربه و دانش علمی کسب کردم و واقعا خوشحال که جزء کوچکی از این سایت رو تشکیل میدم،،
بی نهایت سپاس از کسانی زحمت میکشن و این سایت رو سر پا نگه داشتن،،خدا قوت

artman

هنرمند
15/7/10
183
25
Iran-ilam
به به...7 سال گذشت...من 6 ساله که با این سایت همراهم...و خیلی خوشحالم از این موضوع وخیلی چیزا یاد گرفتم اینجا...و خوشحالم واسه اینکه اینجا دوستانی پیدا کردم عزیزتر از جان ...
ممنون واسه اینکه هستی (پرشین موزیک):kiss-83:
یونس جان شماهم خسته نباشی:happy-43:
به امید موفقیت های بیشتر:wink:

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
کرمان
منم تولد 7 سالگی سایت رو به همه کاربران عزیز تبریک میگم، همه این زحمات توی این 7 سال رو مدیون آقا یونس عزیز هستیم که همیشه سعی داشته بهترین ها رو ارائه کنه که توی این زمینه بسیار هم موفق بوده :smile:.

بالا