آخرین ارسال‌ها

هشتمین سالگرد تاسیس پرشین موزیک

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,108
32
اهواز
سلام به همه دوستان عزیزم

8 سال به نظر زیاد میاد تمام این 8 سال تو ذهن من مثل یک فیلم کوتاه می مونه
طی این سالها پرشین موزیک باعث بهترین اتفاقات زندگیم بوده
پرشین موزیک باعث شد با آدم های فوق العاده ایی آشنا بشم. آدمهایی که چیزهای زیاد یادم دادند و جا داره از همشون تشکر کنم
8 سالگی پرشین موزیک رو تبریک میگم امیدوارم سال های دیگه ام کنار هم باشیم.

با احترام

sparrow

مدیر تالار شعر و ترانه
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/09
559
شیراز
آشنایی با این سایت، نقطه عطفی در زندگی خیلی از ما بود. خیلی ها آمدند و ماندند. خیلی ها رفتند و جایشان خالیست. جامعه ی کوچک ما، بزرگ شد و امیدوارم به جوانی و میانسالی برسد.
امروز، در سالگرد تولد پرشن موزیک، باید از خیلی ها تشکر کنیم اما یک نفر هست که در تمام این سالها، از همه ی ما پایدارتر بوده، بار مالی و فنی سایت را به دوش کشیده و این فرصت را فراهم کرده که چنین جامعه ای شکل بگیرد. متشکریم لایت عزیز. تولدت مبارک پرشن موزیک :inlove:

ДŁi

عضو سایت
16/9/11
131
کـــــــرج
سلام به همه
تو این 6 سالی که عضو این مجموعه هستم ، چیز های بسیار زیادی از مدیران و کاربران پرشین موزیک یاد گرفتم..از همگی تشکر میکنم.. همچنین از یونس عزیز و زحمت کش

تولد 8 سالگی پرشین موزیک مبارکــــــ...

Hossein Rezaei

تیم مدیریت
مدیر کل
8/3/10
372
دبی
تولد 8 سالگی ئرشین موزیک رو تبریک میگم
با تشکر از یونس عزیز که باعث شد با آدم های بی نظیری مثل خودش در این سایت آشنا بشم. و یک تشکر دیگه بابت سر پا نگه داشتن سایتی به این بزرگی.

akhavan

کاربر با تجربه
9/9/12
1,683
39
Tehran
hTgybLwb.jpg
سلام
سالروز تاسیس این دانشگاه مجازی (انجمن واژه نسبتا کوچکی برای این جامعه است ) رو به آقا ی عامری و همه مدیران عزیز و دوستانم و اعضای هنرمند تبریک عرض میکنم.
علی اخوان جمشیدی

اقا مصطفی

عضو سایت
25/11/11
771
گیلان
عرض تبریک. از تمام گردانندگان سایت تشکر میکنم بابت زحمت هاییی که میکشن.واقعا کمک بزرگی هست برای خیلی ها.
و مهمتر از همه اینکههمه اینجا بدون هیچ توقع و انتظاری خالصانه کمک میکنند به هم و مرام واقعی هنرمندی رو اینجا میتنونیم حس کنیم.
واقعا ممنون از همه دوستان و اساتید و مدیران و زحمت کشان سایت

impartible

هنرمند
عضو سایت
3/8/09
235
34
تهران
یادش به خیر پرشین سینگرز و در ادامه پرشین موزیک ....

منم تبریک میگم و خوشحالم در زمانی که اکثر فروم ها به دلیل آمدن اپلیکیشن هایی مثل تلگرام و ... محبوبیت قدیم خود را دیگر ندارند ( متاسفانه ) ، ولی اینجا خوشبختانه همچنان پا بر جا هست و این جای تقدیر دارد و نشان میدهد که حتما برای کاربرانش مفید بوده ...

منم تبریک میگم و به شخصه بهره های فراوانی از این انجمن بردم و آرزوی شادی و موفقیت برای تمام عزیزان و زحمت کشان سایت دارم .

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
581
شیراز
تبریک بابت 8 سالگی این فروم مفید و سپاس و قدردانی فراوان از یونس عزیز بابت کوشش های بیشماری که در این سالها برای برقراری سایت انجام داد و همچنین آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون ایشون و بقیه دوستان.

صفحه ما در اینستاگرام

بالا