هدفون somic

5/10/10
25
19
3
سلام

ببخشید از عزیزان یه راهنمایی می خواستم در مورد هدفون somic.
می خوام بدونم هدفونی که tiesto استفاده میکنه somic یا نه؟

عزیزان هر گونه اطلاعی از somic دارن لطف کنید بزارین که مورد استفاده قرار بگیره. با تشکر..

atomica

عضو سایت
13/8/09
74
136
33
27
Teh - Rey
سلام!

من یه هدست somic مدل G945 گرفتم پورت ورودیش یو اس بی هستش؛ موقعی که کارت صدای Asio رو انتخاب میکنم صدا از اسپیکر پخش میشه و از هدفون نمیاد؛ آیا راهی هست که بشه همزمان با asio صدا از هدفون هم بیاد؟
xhixxc1jg3vlskvabv7r.jpg

سلام.
شما اول کارت صداتون رو روی Asio تنظیم کن ، بعد برو به تنظیمات Asio اگه درایو هدفنت توی تنظیمات Asio بود فقط چراغ درایو هدفون و روشن کن.احتمالا باید هدفنت جواب بده.

من هم قبلا به همین مشکل بر خورده بودم و تنها در fl همچین مشکلی براش پیش میاد ولی Studio one به خوبی ضبط میکنه ، اما اگر شما فقط برای گوش خروجی میخوایید در هدفون ازش استفاده کنید ، حالت گزینه رو روی C-Media USB Audio Device قرار بده ، من که اینطوری استفاده می کنم ، برای ضبط هم هیچ مشکلی نداره اما من از یه طریق دیگه این کار ور می کنم ، Edison بهترین راه واسه ضبط هست ، البته این چیزی هست که خودمم تست کردم ، دیگه نمی دونم

atomica

عضو سایت
13/8/09
74
136
33
27
Teh - Rey
سلام.
شما اول کارت صداتون رو روی Asio تنظیم کن ، بعد برو به تنظیمات Asio اگه درایو هدفنت توی تنظیمات Asio بود فقط چراغ درایو هدفون و روشن کن.احتمالا باید هدفنت جواب بده.
با این روش درست شد؛ خیلی ممنونم...:smile (70)::smile (73):

26/1/13
1
0
0
پیکسل
سلام
هدست somic مدل G945 یو اس بی است ولی در ویندوز ایت 8 چرا جواب نمیده .؟ نرم افزارش نصب نمیشه فقط درایور ویندوز ویستا و ویندوز ایکس پی و ویندوز سون داره
اگر کسی درایور ویندوز ایت 8 داره قرار بده مممنون ویندوز ایت 8 64 بیتی و ایت 8 32 بیتی خیلی ممنون