نیاز به کتاب "آموزش کار با نرم افزار نئواندو"

شروع موضوع توسط Music Stream ‏6/10/14 در انجمن برنامه نیئوندو Nuendo

تاپیک نیاز به کتاب "آموزش کار با نرم افزار نئواندو" تالار برنامه نیئوندو Nuendo در persian-music.org.

1. Music Stream

Music Stream عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان گرامی کتابی با عنوان "آموزش کار با نرم افزار نئواندو" نوشته "آرش میتویی" از انتشارات "هنر صدا" در گذشته به چاپ رسیده که الان دیگه موجود نیست! من شماره تلفن های انتشاراتی را هم گیر اوردم ولی اونم جواب نمیده انواع و اقسام جشتجو ها را هم انجام دادم ولی نتیجه نداد توی چند تا فروم تخصصی از جمله همین سایت بعضی از دوستان PDF کتاب را قرار دادند که مدیران جهت حمایت از ناشر تاپیک ها را بستند!!!
    حالا اگه کسی از دوستان میتونه منا در تهیه این کتاب راهنمایی کنه که من ممنونش میشم
    اگرم نه که مدیریت محترم اجازه بده این کتاب (با این شرایط موجود) تو سایت گذاشته بشه! کشور ما سمبل زیرپا گذاشتن قانون کپی رایت هستش حالا من فکر نمیکنم رعایت کردن همین یه مورد مشکلی را حل بکنه!!!

2. AliRezA Nasehi

AliRezA Nasehi کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +1,761 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    درود بر شما برادر.
    این کتاب هنوز موجوده گر چه کمیاب شده.
    من هم این کتاب رو خیلی سخت پیدا کردم.
    اولین بار برای پیدا کردن انتشارات رابعه کلی وقت گذاشتم ولی فایده ای نداشت.
    بالاخره شماره تماس آقای مهندس انتظام رو پیدا کردم و کتاب ها رو تهیه کردم و چند سری از کتاب ها رو در فروشگاه نگاره قرار دادم که به دلایلی که نگم بهتره ، مجبورمون کردن که برشون داریم.
    در واقع هنر صدا منحل شده (هر چند لغو امتیاز نشده) و آموزشگاه میلنیوم امتیازش رو خریداری کرده.
    اگر در تهران می تونید به آدرس خیابان شریعتی - بالاتر از میرداماد - خیابان منظر نژاد (نیام) - پلاک 17 مراجعه کنید.
    شماره ی تماس آقای مهندس انتظام رو هم اگر خواستید در پیغام خصوصی در اختیارتون می ذارم.
    البته علت این که شماره تماس ایشون رو در اختیار دوستان قرار می دم ، صرفا به این جهت هست که شماره ایشون در کتاب "هنر میکس" ذکر شده و خود من از این طریق ایشون رو پیدا کردم.
    کتاب تمام گلاسه و قیمتش فکر می کنم 35000 تومان هستش.
    هر چند من با صحبت شما در زمینه ی PDF کردن این کتاب از طرفی موافقم چون به چشم دیدم که هیچ ... بگذریم اما از طرف دیگه هم باید "کپی رایت" و حقوق معنوی کتاب رو در نظر بگیریم.
    این کتاب و 6 تا کتاب دیگه ی این مجموعه کتاب های بسیار خوبی بودن که به دلایلی هزینه ی تولیدشون از بین رفت.
    موفق باشید.

آخرین ویرایش: ‏6/10/14
بارگذاری...