نیاز به همکاری جهت تاسیس استدیو خانگی در اصفهان

شروع موضوع توسط awdrg ‏6/1/12 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک نیاز به همکاری جهت تاسیس استدیو خانگی در اصفهان تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. awdrg

awdrg عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان
    من مدتی است که استدیو خانگی در اصفهان داشتم ولی نیاز به یک همکار دارم ا. خودم قبلا شریک داشتم و استدیو بزرگتری تو اصفهان داشتیم که بیشتر کار ملودی و مستر میکردم ولی الان در مورد مکان مشکل دارم و بیشتر در مورد همکار خلاق .سپاهانشهر ( اصفهان ) زندگی میکنم . دوستانی که در زمینه تنظیم آهنگ و مسترینگ توانایی دارند خواهشمندم پیغام خصوصی بذارید تا در مورد ش صحبت کنیم . من کنسول مورد استفاده ام fl studio است . و تجهیزات من فعلا :
    mic T47 behringer

sound monito:makie MR5

sound card : pro 14 saffair va Impact twin va konekt 48 with remote ke albate in akhari ( konekt 48 felaan dastam nist )
    pop shield
    headphone : 2 ta AKG k44
    keyboard &midi : korg pa 50

cable noutrik

2 T byte VST daram ke albate mitonam ta 6.5 tera VST ke kamelan update hast begiram az yeki az doostam vali felan HDD kafi nadaram

. سبک کاریم بیشتر ترنس و پاپ هست . لطفا اگر مایل به همکاری هستین برام پیغام خصوصی بذارین .
    موفق باشین .

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏6/1/12
  2. husseyn

husseyn

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام میدونم زیاد ارتباطی نداره با حرفاتون ولی میتونم تو موزیک رپ ازتون کمک بگیرم یا باهاتون کار کنم تازه واردم اما فلو و استعداد خوبی دارم
    در صورت تمایل ایمیلمو براتون میذارم و ممنون میشم باهام همکاری کنین.
    ممنون

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏16/7/16
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)