نیاز به موسیقی لایه باز برای بازی ماشین

شروع موضوع توسط ahmadi3d_ali ‏26/4/15 در انجمن آشنایی با موسیقی و مفاهیم آهنگسازی ( نرم افزار )

تاپیک نیاز به موسیقی لایه باز برای بازی ماشین تالار آشنایی با موسیقی و مفاهیم آهنگسازی ( نرم افزار ) در persian-music.org.

1. ahmadi3d_ali

ahmadi3d_ali

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام
    دوستان ، نیاز به موسیقی لایه باز مناسب برای بازی ماشین دارم، از بین دوستان کسی هست که source یا سایتی برای چنین فایل هایی معرفی کنه ، یا حتی خودش چنین فایلی داشته باشه؟
    ممنون.

شرمنده اگر تاپیکم در بخش مناسبی زده نشده ، اولین پستم در این سایت هست

2. mehdi-azt

mehdi-azt عضو سایت

شغل :
    music
    امتیازات:
    +157 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    منظورتون از لایه باز اینه که سورس موسیقی ها رو بهتون بدن؟!!
    اینجوری که نمیشه چون از کجا ممکنه اون سورس ها با بازی شما مناسب باشه؟
    اگه تولید بازی انجام میدید باید واسه لحظات حساس بازی موسیقی های اختصاصی رو بسازید و مختص بازی شما باشه
    بیشتر توضیح بدید که هدفتون چیه و چی میخواید تا دوستان بتونن کمکتون کنن

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. ahmadi3d_ali

ahmadi3d_ali

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    ممنون از پاسختون.
    چیزی که می خوام ساده هست ، فقط کافیه شبیه به بازی های ماشین خارجی که هر روز همه جا می بینید باشه و البته سورس باز باشه ، یعنی من بتونم لایه های صوتی را دست کاری کنم ، توضیح بیشتر این هست که می خوام از پارت های مختلف آهنگ استفاده کنم و در نهایت بین تمام این پارت ها هارمونی وجود داشته باشه.
    امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

4. mehdi-azt

mehdi-azt عضو سایت

شغل :
    music
    امتیازات:
    +157 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    این بازی هایی که شما می بینید توسط برترین آهنگسازان و تیم های موسیقی ساخته می شوند و با قدرت زیادی روشون کار شده
    شما به راحتی نمیتونید این سورس های حرفه ای رو گیر بیارید یعنی افراد حرفه ای حاضر نیستند اون ها رو در اختیار کسی بذارن
    اگه سورس هم پیدا بشه مطمعنا سورس هایی پیدا می کنید که مبتدی باشند و یا صرفا جهت آموزش خاصی ارائه شده باشند (این موضوع در همه سبک های آهنگسازی حکم فرما هستش نه فقط موسیقی بازی و فیلم)
    اگه مبخواید برای بازی موسیقی بذارید بهتره سفارش موسیقی رو به آهنگسازها بدید چون حرفه ای تر هستش و اگه سورس موسیقی خاصی از یک بازی رو نیاز دارید باید با تهیه کننده و یا آهنگساز اون کار تماس برقرار کنید و ازش تقاضای سورس ها رو داشته باشید
    شما باید علم موسیقی تون در حدی باشه که آهنگساز راضی بشه بهتون پروژه اش رو تحویل بده و اگه سورس رو هم در اختیارتون گذاشتن باید بتونید با تغییر بر روی اون به نتایج خوبی برسید چون اگه سواد کار رو نداشته باشید کار خوبی از آب درنمیاد.
    و به قول خودتون هارمونی کار باید حفظ بشه و خراب نشه
    من آخرش نفهمیدم برای چه کاری میخواید؟میخواید روی بازی بذارید موسیقی رو؟

5. ahmadi3d_ali

ahmadi3d_ali

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    متوجه هستم ، ولی در حال حاضر برای مباحث تست و ... چنین چیزی می خوام ، می خوام که روی اون موسیقی با یک تکنیک خاص مخصوص بازی ها کار کنم و نتیجه ش رو ببینم ، در کل یه فایل از اینترنت در حال حاضر کفایت می کنه. ولی حتما باید لایه باز باشه و سبک racing داشته باشه.

6. mehdi-azt

mehdi-azt عضو سایت

شغل :
    music
    امتیازات:
    +157 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    کلا سورس حرفه ای که گیر نمیارید اما از سورس هایی که بچه ها تو قسمت پروژه ها میذارن شاید بتونید برای تست استفاده کنید

7. shahab47

shahab47 عضو سایت

امتیازات:
    +450 / 2 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools, StudioOne
    دوست عزیز پیغام خصوصی خودتون رو چک کنید .

8. ahmadi3d_ali

ahmadi3d_ali

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    دوستان من هدف پایانیم را سعی می کنم توضیح بدم تا بهتر متوجه بشید چی می خوام.
    من می خوام در نهایت یک موزیک داشته باشم که مثلا آخرش 5-6 تا ورژن بشه (مثلا 5-6 تا فایل mp3) که همشون یک موزیک هستن ولی مثلا یکیش آرومه ، یکی تنده یکی فلان و ...!
    شنیدم که اینکار با استفاده از موزیک های لایه باز تولید میشه ، ولی در نهایت دنبال اون 5-6 ورژن هستم!
    ممنون از کمکتون

9. mehdi-azt

mehdi-azt عضو سایت

شغل :
    music
    امتیازات:
    +157 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزیز شما علم موسیقی رو هم باید بلد باشید که بتونید یک آهنگ رو به چندین ورژن تبدیل کنید.صرفا نمیشه که با تغییر تمپو یا تغییر صدای سینت ها و سازها اسم تغییر ورژن روی کارها گذاشت!
    بذارید یه مثال بزنم براتون اگه منطورتون از تغییر حالت های آهنگ اینه که :
    ملودی اصلی یدونه باشه و نحوه تنظیم و موسیقی تفاوت داشته باشه(مثلا ملودی رو یکبار با موسیقی ترنس کار کنید و یکبار تنظیم راک و یا پاپ داشته باشه) مثلا آهنگ منو رها کن مهدی یراحی که دو ورژن پاپ و الکترونیک داره و یا ـهنگ بارون پاییزی سیروان
    این هایی که اسم بردم تغییراتی اساسی در موسیقیشون انجام شده
    یا نظر شما اینه که میکس کار عوض بشه :
    مثل آهنگ پیتبول و جنیفر لوپز که ده ها ریمیکس از اون آهنگ ساخته شده که ملودی تغییر نمیکنه ولی میکس اونها تغییر میکنه و در ورژن های مختلف الکترونیک مثل هاوس ،ترنس،دنس،داب استب و......توسط تهیه کننده ها منتشر میشه
    که در اینجا تغییرات گسترده ای در میکسشون انجام میشه
    بنده فکر میکنم منظور شما این باشه که از کار ریمیکس های متفاوتی ارائه بشه(راجع به ریمیکس سرچ کنید)
    پیشنهاد میدم این کارهایی که گفتم گوش کنید بخصوص کار جنیفر لوپز رو فکر کنم هدف شما همچین چیزی باشه
    اگه این طور باشه میتونید همچین آهنگی که چندین ریمیکس داره رو داخل کار استفاده کنید چون تغییر ورژن کلی و سبک آهنگ نیاز به علم موسیقی بسیار بالا و دانش شناخت سبک ها و فرم های موسیقی رو داره
    موفق باشید

10. ahmadi3d_ali

ahmadi3d_ali

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    دوستان کسی سورس FL Studio کسی سایتی میشناسه بشه دانلود کرد ؟

11. shahab47

shahab47 عضو سایت

امتیازات:
    +450 / 2 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools, StudioOne
    از اینجا میتونید دانلود کنید

12. ahmadi3d_ali

ahmadi3d_ali

امتیازات:
    +0 / 0 / -0