آخرین ارسال‌ها

نیاز به خواننده برای موزیک

• شروع کننده موضوع a.h.gh
  • تاریخ شروع
26/7/12
43
مشهد
سلام به هنر دوستان عزیز
من برای یکی از موزیک هام به 3 صدای خوب و دلنشین نیاز دارم.
2 نفر آقا و 1 خانوم...ترجیهاً در مشهد...
اما دوستانی که صداشون خوب هست اما شهر دیگه ای هستند هم براش راه حل هایی وجود داره...

الان من فقط آهنگسازی این موزیک رو انجام دادم و هنوز تنظیمش رو آغاز نکردم ..چون سبک تنظیم رو میخوام بر اساس جنس و روحیات صدا های انتخاب شده انتخاب کنم.

دوستان علاقمند میتونند در پیام خصوصی به من خبر بدن تا برای ارسال نمونه صداشون ، آدرس ایمیلم رو ارسال کنم و نحوه همکاری رو براشون توضیح بدم.

هدف ، ساخت یک اثر زیبا و یادگار هست...

لطفاً توی این تاپیک چیزی ارسال نکنید و در صورت پیشامد هرگونه سوال یا صحبتی ، فقط در پیام خصوصی با من در ارتباط باشید...

ممنونم.

26/7/12
43
مشهد
پاسخ : نیاز به خواننده برای موزیک

دوستان عزیز عذر میخوام فراموش کردم بگم ! من دنبال خواننده پاپ هستم.(قابل توجه دوستان رپر که پیام دادن)

ارادت فراوان

26/7/12
43
مشهد

دوستان عزیزم اصلاً فکر نمیکردم اینقدر خواننده خوب توی این سایت باشه!!
اما راستش از خانم ها چه در این سایت چه جاهای دیگه ، خیلی کم صدا دریافت کردم و میتونم بگم همه صداها ضعیف بودن !
اگه اینطوری پیش بره مجبور میشم از صدای خانم استفاده نکنم...
لطفاً خانم های علاقمند به خوانندگی شرکت کنند.

ممنون از لطف همه
به امید موفقیت برای همه دوستان

26/7/12
43
مشهد

دوستان تا الان یکی از شرکت کنندگان برای همکاری ثابت شد...
یه خواهشی داشتم !
لطفاً اگر لطف میکنید و صداتون رو ارسال میکنید ، اسم خودتون رو روی فایل درج کنید تا بتونم باهاتون هماهنگ کنم!!!

مرسی!

مهلت ارسال آثار فقط تا جمعه ، 15 شهریور هست...

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
26/7/12
43
مشهد

دوستانی که علاقمند به خوانندگی هستند و به طور حرفه ای این کار رو دنبال کردند ، لطفاً به من پیام بدن!!!
من تنها هدفم ساخت یک اثر یادگار و یک کار گروهی ست و خواننده های زیادی رو هم در اطرافم دارم اما میخوام برای تنوع این کار رو انجام بدم .
آهنگسازی ، تنظیم و شعر .. به صورت حرفه ای و با تجربه ی بالا در این ضمینه.

ممنون میشم اگر دوستان همچنان به فرستادن صداهاشون ادامه بدن ، تا کارا روی برنامه پیش بره و حرفه ای بسته شه...
هدف بازار یابی و جذب مشتری نیست..!!

در ضمن متاسفانه باید بگم دوستانِ خانومی که صداشون رو میفرستن ، جدا از اینکه من ازشون ممنونم که این کار رو کردن و سر من منت گزاشتن (چه در این سایت چه اجتماعات مجازی و چه واقعی) ، باید عرض کنم هیچکدوم حتی در حد خواننده نبودن...

26/7/12
43
مشهد

دوستان ممنون از ارسال صدا و نامه هاتون...

دوستانی که قرار شد صدای دیگه ای بفرستند ، لطفاً تا فرداشب یعنی : 17 شهریور یا 8 سپتامبر ارسال کنند تا زودتر تصمیم گیری برای انتخاب صدا انجام بشه و کار رو شروع کنیم...
از همه دوستان عزیز ، ممنون و سپاسگزارم.

26/7/12
43
مشهد

دوستان ممنون از همه .. صداها انتخاب شد .. لطفاً دیگه به من چیزی ارسال نکنید
با تشکر

21/2/14
2
30
سلام. من فعلا دانشجوی دانشگاه فردوسی هستم... (تهرانیم)7 ساله میخونم... آهنگسازی میکنم ترانه هم میگم.... تو یه گروه هنری یه سالی به عنوان خواننده فعالیت داشتم و کنسرت اجرا میکردیم... ولی کار به صورت رسمی ندادم بیرون ... دنبال یه فرصت مناسبم.... اگه مایل هستید با هم همکاری داشته باشیم...:):):):)

25/4/13
103
تهران
سلام
منم خواننده هستم کلاس سولفژ و صدا سازی هم رفتم و البته آهنگ سازی هم به طور متوسط بلدم. اگر کسی مایل به همکاری بود پیام خصوصی بده بیشتر با هم آشنا بشیم

26/7/12
43
مشهد
دوستان عزیز لطفاً نظم تاپیک ها رو بهم نزنید. این تاپیک قدیمی هست ...
برای همکاری لطفاً همونطور که در پست اول این تاپیک ذکر کردم ، فقط با پیام خصوصی با من در تماس باشید.
از تیم مدیریتی سایت تقاضای بستن این تاپیک رو دارم...
با تشکر

صفحه ما در اینستاگرام

بالا