1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

نیازمند یک نفر گیتاریست( الکتریک ) در تهران

شروع موضوع توسط borzeh ‏17/6/15 در انجمن خرید و فروش گیتار آکوستیک و الکتریک

تاپیک نیازمند یک نفر گیتاریست( الکتریک ) در تهران تالار خرید و فروش گیتار آکوستیک و الکتریک در persian-music.org.

1. borzeh

borzeh

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    سلام و وقت بخیر
    دوستان برای خرید یک گیتار الکتریک دست دو به یک نفر گیتاریست حرفه ای در غرب تهران (توان حضور در این منطقه) نیاز دارم
    هزینه پیشنهادیتون رو بفرمایید
    سپاس

2. milad uad

milad uad عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    سلام بهت میگم چیکار کنی لازم به حضور منم نیست .اولا serial number گیتار رو تو اینترنت check کن بعد نت های آزاد رو با فرت 5 و 12 با tuner check کن که تلورانس نداشته باشه .pick-up گیتار رو چک کن قطعی نداشته باشه تک تک فرت هارو چک کن فالشی نداشته باشه از ترموله استفاده کن مکرر کوک سازت در نشد خوبه اما ترموله خودش یک ملیون قیمتشه اگه حسابی باشه .اما یه آقایی تو همین سایت کلی گیتار آورده از ایشون بخرید با خیال راحت.نگاه کن پیچ های پشت finger board کج یا جای پیچ گوشتی نباشه یادت باشه رو سازهای حرفه ای تمیز کار کردن .سریالها چسب نباشه .
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏14/8/15, تاریخ ارسال پست اول: ‏14/8/15 ---
    من سمت گیتار دست دوم نمی رم یه fender به گرگ های جمهوری فروختم باور کن finger board رو با سیم سوراخهای پیچ رو پر کرده بودم پیچها هرز شده بود اصلا نفهمید فکر کرد خرم کرده حتی نادون pickup رو هم چک نکرد هر چند سالم بود یادت باشه نوازنده ساز رو نابود میکنه .
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏14/8/15 ---
    فاشی هم داشت

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...