نیازمند آموزش استفاده از Kontakt 5

• شروع کننده موضوع Farhood
  • تاریخ شروع
25/8/12
152
31
28
قزوین
ميشه روش اتوميشن گيري در kontakt رو آموزش بديد الان رو يه قطعه هستم كه نياز به اتوميشن از قسمت pitch داره.

dmo

عضو سایت
22/4/12
5
0
1
رشت
پاسخ : آموزش کار با Kontakt 5

یک سوال دارم اینه که از قسمت اد لایبری چطور مثلا اکاردنومو بیارم که بیاید عکسش زیر ش بشینه ؟
بد سوال دومم اینه که ربع پرده کجا میشه

mohsen salahi

عضو سایت
3/4/12
80
13
8
اهواز
سلام دوستان
با عرض خسته نباشید یه سوالی داشتم خدمتتون
یه گزینه ای هست توی نکسوس تو قسمت Mod یه گزینه هست به نام ply که یجورایی میشه گفت نت ها به هم میچسبن.عکسشم گذاشتم کجای نکسوسه.اگه میشه لطف کنید بگید تو کنتاکت چطور اینکارو کنم؟یجورایی طبیعی تر بشه مثلا برا ویولن یا استرینگ هاUntitled.jpg

9/8/15
76
35
8
30
دوستانی که از بانکهای سنگین استفاده میکنن برای اینکه کمتر فشار به سیستمتون بیاد و رم پر نشه و بتونید بهتر کار کنید گزینه purge all sample رو حتما بزنید

2/11/15
93
151
18
36
اصفهان
سلام دوستان.وقتی یک کار ارکسترال با کانتکت انجام میدم بر فرض 10 تا ساز مختلف باز میکنم اما مشکلم اینجاست که نمیتونم ولوم هر سازو در قسمت تنظیمات اون ساز کم یا زیاد کنم یعنی دوباره به محض پلی برمیگرده به جای اولش....
بعضی وقتها هم از چند ساز بیشتر که باز میکنم برنامه انگار خیلی سنگین میشه و دیگه نمیشه ادامه داد...ممنون میشم اگر کسی کمکم کنه...
[doublepost=1466521010,1466520921][/doublepost]خودم فکر میکنم مشکلم اینه که ورودی و خروجی های هرسازو به خوبی تخصیص نمیدم.چه باید بکنم

سلام دوستان.وقتی یک کار ارکسترال با کانتکت انجام میدم بر فرض 10 تا ساز مختلف باز میکنم اما مشکلم اینجاست که نمیتونم ولوم هر سازو در قسمت تنظیمات اون ساز کم یا زیاد کنم یعنی دوباره به محض پلی برمیگرده به جای اولش....
بعضی وقتها هم از چند ساز بیشتر که باز میکنم برنامه انگار خیلی سنگین میشه و دیگه نمیشه ادامه داد...ممنون میشم اگر کسی کمکم کنه...
[doublepost=1466521010,1466520921][/doublepost]خودم فکر میکنم مشکلم اینه که ورودی و خروجی های هرسازو به خوبی تخصیص نمیدم.چه باید بکنم
درباره ولوم باید بگم که ، اگه از اف ال استفاده میکنی حتما راهش اینه،اگه تو پلی لیستت از ولوم سازهات اتومیشن کلیپ گرفتی مشکل از اوناس و باید از توی میکسر ولوم رو تنظیم کنی .
درباره سنگین شدم هم باید بگم که خودمم این مشکلو دارم هم از کانتکت و هم از امنیسفر
احتمال زیاد مشکلش از سی پی یو و رم و فضای خالی هاردتونه ، من خودم فعلا از هر نت و ملودیه ساز هام یه ویو میگیرم.
تشکر.

2/11/15
93
151
18
36
اصفهان
دوست عزیز من با کیوبیس کار میکنم.اما مشکل از سی پی یو و هاردو اینا نیست چون سیستم قوی دارم اما نمیدونم چرا اینطور میشه

2/5/11
60
23
8
tehran
آیا این نکته رو مد نظر دارید که سمپل ریت همون کیفیت اجرای سمپلها رو حداکثر روی ۵۱۲ تنظیم کنید

2/11/15
93
151
18
36
اصفهان
آیا این نکته رو مد نظر دارید که سمپل ریت همون کیفیت اجرای سمپلها رو حداکثر روی ۵۱۲ تنظیم کنید
بله دوست عزیز...اما در چند تا ویدئوی خارجی میدیدم که طرف مثلا 30 تا ترک در خود همون یک کانتکت باز میکرد و راحت کار میکرد اما من بیش از چند تا ترک که باز میکنم دیگه سیستمم انگار نمیکشه...احتمالا ی جای کار بنده اشتباه هست

لطفا به سوال این دوستمون پاسخ بدید ، منم مشکلم همینه.
اما نه فقط تو کانتکت ، همچنین تو امنیسفر
منم سیستمم قویه اما این مشکلو دارم

2/11/15
93
151
18
36
اصفهان
لطفا به سوال این دوستمون پاسخ بدید ، منم مشکلم همینه.
اما نه فقط تو کانتکت ، همچنین تو امنیسفر
منم سیستمم قویه اما این مشکلو دارم
در رابطه با امنیسفر در صورتی که ی بار فقط وی اس تی رو باز کنید وبرای هر صدای جداگانه ازش به درستی مسیریابی کنید نباید به مشکلی بربخورید یعنی با باز کردن امنیسفر میتونید خروجیشو به چندین ترک میدی که در daw باز کردید مسیرشو بدید

4/12/17
4
0
1
34
QUOTE]
سلام دوست من اميدوارم بتوني كمكم كني من orchestral ark 1 رو نصب كردم ولي براي فرنچ هورن نميتونم velocity رو تغيير بدم تو اف ال ميشه راهنماييم كني

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
759
1,045
93
تهران
Instagram.com
سلام
قسمت میکروتیون کانتکت فقط روی بعضی لایبرری های مشخص کار میکنه یا روی همشون باید کار کنه؟
چون من نیاز دارم مثلا روی آرشه ای های Chris Hein ربع پرده داشته باشه ولی تاثیری حاصل نمیشه!