نکته ی اواز خواندن

شروع موضوع توسط kasra keshavari ‏6/3/14 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک نکته ی اواز خواندن تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. kasra keshavari

kasra keshavari عضو سایت

امتیازات:
    +82 / 1 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, soundforge
    با سلام خدمت اساتید
    من نمی دونم چرا بعضی وقت ها اواز می خونم صدام خوب تره بعضی وقت ها اواز می خونم حس می کنم صدام بده؟ می خوام اینو بدونم چه اصولی باعث میشه صدا حد اکثر زیبایی خودشو داشته باشه؟

2. saeid s

saeid s عضو سایت

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام
    من جزو اساتید نیستم ولی از وقتی یادمه همیشه آواز خوندم، دوست عزیزم عوامل زیادی رو حنجره انسان دخالت دارن اینکه شما میفرمایی مربوط به شخص شما نیست همه انسانها اینطورن. بعضی وقتها حنجره سالمه و از نظر روحی روانی حالت بهتری داری بهتر میتونی بخونی ولی در مقابل بعضی مواقع دیگه به علت التهاب تارهای صوتی هر کاری می کنی صدات در نمیاد. این یه چیز طبیعی هست و همه خواننده ها هم همینطورن. اگر می خوای صدای صافی داشته باشی باید بهداشت حنجره رو رعایت کنی تا همیشه حنجره سالمی داشته باشی

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. kasra keshavari

kasra keshavari عضو سایت

امتیازات:
    +82 / 1 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, soundforge
    یکی بهم بگه اگه یه جا ادعا کردم صدام خوبه بعد گفتن یه دهن بخون شرایط باید چه جوری باشه تا صدام همون طوری که ادعا کردم باشه؟

4. saeid s

saeid s عضو سایت

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزیز شرایط باید اینطور باشه که شما ناراحتی حنجره یا تفسی در اون زمان نداشته باشی و قبلش صدای خودتو گرم کرده باشی. یادت باشه صدا مثل یه ساز نیست هر وقت دوست داشتی شروع کنی به نواختن. باید صداتو گرم کنی و بعد نتهای بالا رو بخونی

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...