آخرین ارسال‌ها

نویز و دیستورشن در بعضی نرم افزارها

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
470
23
با سلام.
من کارت صدای Scralett Solo دارم که قریب به دو ساله دارم ازش استفاده میکنم. چندماهی هست که تقریبا برای همه چیز، از این بزرگوار دارم خروجی صدا می‌گیرم (حتی کارهای روزمره مثل فیلم دیدن و موزیک گوش کردن با کامپیوتر).
جدیدا، در بعضی نرم افزارها (مثل VLC, KMPlayer ) و سایتها (مثل SoundCloud ) صدایی که در هدفون می‌شنوم دیستورت شده و نویز داره. و حالتی داره که انگار هر چند میلی ثانیه انگار یه وقفه‌ای میفته.
دلیل این امر چیه؟!
سیستم عامل هم ویندوز ۱۰ عه و به جز این آپدیتهای آخری، تقریبا همیشه آپدیت بوده.

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,267
34
Vengeance Land
بخاطر عدم تطابق نسخه های ریز ویندوز با درایور کارت صداست

پیشنهاد میکنم برای کار موزیک از ویندوز 8.0 یا 7 استفاده کنی.

+ هر دیوایسی با سیستم عامل دوره خودش بهتر کار میکنه...

19/8/18
149
19
mashhad
سلام مهندس.حقیقت ایراداتی که از بحث الکترونیکی باشه خیلی گستردس مثلا من بعنوان یه مهندس الکترونیک حتی مداری که خودم طراحی میکردم به مشکل میخورد هزار جور تست می زدم تا تهش دربیاد ایراد از کجاس.اما تنها چیزی که الان به ذهنم میرسه اینه که اگر لپ تاپ یا pc دیگه ای دارید با اون تست کنید کارت صداتونو اینجور حداقل مشخص میشه مشکل از سیسمتون هست یا کارت صدا.البته که کارت صداتون بعید میدونم باشه اونا سخت جون تر ازین حرفان.شاید یکم بی ربط باشه اما از باب تجربه شخصی من خودم آهنگ دوستمو تو vlc صدا رو زیاد میکنم حسابی دیستورت میشه بخاطر خاصیت تقویت دوبرابر حالت طبیعی که vlc داره و البته مستر بدی که شده اهنگش فقطم vlc اینجور فقطم آهنگ این رفیق ما.اما شما بنظرم ویندوزتون باشه چون سخت افزار اسکارلت به این مفتی ها جون به عزرائیل نمیده:bored-20:

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
470
23
پیشنهاد میکنم برای کار موزیک از ویندوز 8.0 یا 7 استفاده کنی.

+ هر دیوایسی با سیستم عامل دوره خودش بهتر کار میکنه...
این تا چند روز پیش مشکلی نداشت و من بارها از VLC برای پخش موزیک و فیلم استفاده کرده بودم. مشخصه که مرتبط با سیستم عامل نیست این مشکل.

اما تنها چیزی که الان به ذهنم میرسه اینه که اگر لپ تاپ یا pc دیگه ای دارید با اون تست کنید
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
تونو اینجور حداقل مشخص میشه مشکل از سیسمتون هست یا
.البته که
تون بعید میدونم باشه اونا سخت جون تر ازین حرفان.
روی همین لپتاپ و همین نرم افزار VLC روی سیستم عامل لینوکس داره بدون مشکل کار میده :))

شاید یکم بی ربط باشه اما از باب تجربه شخصی من خودم آهنگ دوستمو تو vlc صدا رو زیاد میکنم حسابی دیستورت میشه
نه، صدا رو حتی از ۱۰۰٪ هم پایینتر آوردم باز مشکل هست.

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
470
23
خب، ظاهرا فوکسرایت برای آپدیت های آخر ویندوز ۱۰ آپدیت داده بود، با آپدیت کردن درایور، مشکل حل شد (و امیدوارم موقتی نباشه)

صفحه ما در اینستاگرام

بالا