نوار یا سی‌دی‌های کتابهای آموزش سه‌تار استاد ذوالفنون

شروع موضوع توسط arashnl ‏1/1/11 در انجمن تار و سه تار

تاپیک نوار یا سی‌دی‌های کتابهای آموزش سه‌تار استاد ذوالفنون تالار تار و سه تار در persian-music.org.

1. arashnl

arashnl

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام به دوستان و هنرمندان عزیز،

من ۱ سوال داشتم و اون اینکه کسی‌ می‌دونه چطور و از کجا می‌تونم نوار یا سی‌دی‌های کتب آموزش سه تار استاد ذوالفنون رو تهیه کنم؟

نوارهای کتب آموزش سه‌تار استاد تقریبا نایب هستند و من چه به صورت اینترنتی و چه از طریق فروشگاه‌های موسیقی‌ در تهران نتونستم این نوار یا سی‌دی‌ها رو تهیه کنم.

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید...

2. ali salmanpoor

ali salmanpoor عضو سایت

شغل :
    مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +100 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوست عزیز. من که تو شیراز هستم و افتخار شاگردی استاد رو دارم یعنی از شیراز میرم کرج هر ماه.اما اگه کاری از دستم بر بیاد در خدمتتونم.کتابها ونوارهای استاد اینجا زیاده.خوشحالم که مکتب ایشون رو انتخاب کردید. موفق باشید.

3. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    عجیبه.متدهای آموزشی جناب ذوالفنون تیراژ بالایی داران و به وفور در همه جا یافت می شه.یرای شما در پست خصوصی آدرس فروشگاهی که کتابها رو ارسال می کنند براتون می فرستم.

4. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    سلام دوست عزيز يه كتابي دوست ما داره براي اقاي ذولفونن هست خيلي قديمي هست اصلا اين كتاب قهوه اي شده اما خيلي قشنگ سه تار ياد داده كتابشم سبز رنگ هست يه ادرس پشتش داره از دوستم ميگيرم بهتون ميگم

البته خود من جلد يك اين كتاب رو دارم مطمئن نيستم كه اين ادرس نشر ميكنه يا نه اگه ميشه براي من هم ارسال كنيد آقا امير براي دوستم ميخوام مرسي.
    جلد دوم و سومش مخصوصا يكش رو داره

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏3/2/11
  5. pc-eng

pc-eng

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت اساتید

منم مشکله این دوستمون رو دارم ولی اینجا از لحاظه کتاب مشکل نداریم ، تنها مشکله ما نبود آهنگ نت های کتاب هست
    ممنون میشم اگه کسی cd این کتاب ها رو معرفی کنه یا فروشگاه هایی که این محصولات رو عرضه می کنند رو معرفی کنه

با تشکر فراوان

6. hakam

hakam عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +31 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, reason
    اگه دنبال سی دی های ذالفنون هستید از کتبش فقط جلد 1 دارای سی دی و 2 و 3 و4 اگه اشتباه نکم فقط نوار کاست داره، البته دوستان برای درک ریتم میتونن نت کتاب رو حالا هر کتابی در نرم افزارهایی مثل Gitar pro و final یا اگه بلدید با نرم افزار قدرتمند SIBELIUS که حتی قابلیت تنظیم فواصل ربع پرده ( علینقی وزیری ) یا همان میکروتن ( پرفسور فرهت ) رو داره وارد کنید و بنویسید و بعد از این کار اونو اجرا کنید. اینجوری دیگه نیازی به پرداخت هزینه های سنگین سی دی های صوتی سنتی رو که هر حلقه بین 5 تا 10 تومان پولشه رو از رو دوشتون وردارید.
    البته ناگفته نمونه برای درک و افزایش شعور موسیقی سنتی باید حتما صوتی های سنتی رو گوش بدید بخصوص تکنوازی هایی که برای هر ساز در دستگاه های متفاوت وجود داره.
    امیدوارم به دردتون بخوره این مطلب

7. ساقی مستان

ساقی مستان

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان.حرفایی که در مورد خرید اورجینال سی دی و بها دادن به موسیقیه سنتی رو زدید همه رو قبول دارم ولی مشکل اینه که من کتاب اول و دوم استاد ذوالفنون رو خریدم و کار کردم.ولی حالا که نوبت به جلد سومش شده و ذو ق و شوقم برای تمرین بینهایت زیاد شده همه استان کرمان رو زیر پا چرخیدم ولی گیر نمیاد که نمیاد.کتابش هستا.ولی مهم نوارشه که هیچجا گیر نمیاد.خواهش میکنم از دوستان هر کس نوار یا سی دیه جلد سومش را داره یه پیام تو همین سایت برام بذاره و یه جوری اونو بهم بده.هزینشم هر چی باشه پرداخت میکنم.هر چند که روی این کتاب نمیشه قیمت گذاشت.

8. Harmony

Harmony عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +581 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوستان زحمت بکشند این عزیز رو در پیام خصوصی راهنمائی کنند.
    با تشکر

9. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    دوست عزيز پيغام خصوصي به من بزن بهت يه شماره ميدم همه رو داره . اگر دوستمون هنوز ميخواد اين كتاب رو !

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  10. ssszmath

ssszmath

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    عزیز شما میتونید نوار ردیف نوازی اساتید دیگه (مثل نوار ردیف نوازی داریوش طلایی) رو دانلود کرده و استفاده کنید که اکثر درسهای کتاب ذوالفنون در اونا اجرا شده
    بقیه درسها رو که توی ردیف نوازی نیست مثل تصانیف و غیره رو میتونی به صورت تک تک تو گوگل سرچ کنی و آهنگشو دانلود کنی
    من همین کارو میکنم خیلی هم جواب میده:smile (61)::smile (61):

بارگذاری...