1. رد اعلامیه
  2. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  3. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

نواخت در سیبلیوس

شروع موضوع توسط Mehdikhodaei ‏24/5/18 در انجمن آشنایی با موسیقی و مفاهیم آهنگسازی ( نرم افزار )

تاپیک نواخت در سیبلیوس تالار آشنایی با موسیقی و مفاهیم آهنگسازی ( نرم افزار ) در persian-music.org.

1. Mehdikhodaei

Mehdikhodaei عضو سایت

امتیازات:
    +40 / 10 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    با سلام.
    در برنامه های داو با کیبورد میشه نت زد مثل کیوبیس و اف ال ... ایا در برنامه سیبلیوس هم میشه چنین کاری کرد ؟
    و اگر نه ایا میشه یه برنامه مجزا نصب کرد و بعنوان یه صفحه کلاویه پیانو چیزی اضافه کرد بعنوان ورودی میدی ؟
    چون بنده امکان نواخت با میدی کنترلر و ارگ ندارم . ممنون میشم راهنمایی کنین

2. ayaramv

ayaramv عضو سایت

امتیازات:
    +35 / 2 / -0
    سلام...نمیدونم درست متوجه شدم یا نه ...ولی انگار میخواین که با استفاده از کیبورد کامپیوتر نت های پیانو رو بزنین...یعنی صفحه کلید رو به کلاویه های پیانو تبدیل کنین
    من فقط با سیبلیوس کارکردم و تاجایی که میدونم نمیشه...ویا من بلد نیستم...برنامه ها و نرم افزارای مختلفی برای شبیه سازی پیانو هست میتونین اونارو نصب کنین
    مثل piano FX studio و يا EveryonePiano
    ولی خوب هرچی هم این نرم افزارا خوب باشن پیانو نمیشن،اگه میخواین حرفه ای کارکنین بهتره به میدی کنترلر هم وکر نکنین..به یه پیانو فکر کنین،پیانو های سری clpیاماها خیلی خوبن..clp625یاماها هم قیمت مناسبی داره و هم کیفیت عالی...clp635یکم گرونه فقط ولی خیلی عالیه
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏3/6/18, تاریخ ارسال پست اول: ‏3/6/18 ---
    شبیه ساز پیانو کامپیوتر1
    شبیه ساز پیانو کامپیوتر2

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏3/6/18
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. Farhad76

Farhad76 عضو سایت

شغل :
    Versatile
    امتیازات:
    +291 / 5 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    درود بر شما
    بله امکانش هست،،بعد از ایجاد پروژه و انتخاب میزان و ساز بندی و ....وقتی وارد برنامه میشیدمیتونید
    بامیدی کیبورد و ... به صورت کامل (ولی در محدوده ساز انتخابی) هم نواخت و هم همزمان با نواختن نت رو کاشت،،
    با کیبورد سیستم هم میشه ولی باید یه کمی با کی پد ور رفت،، مثلا نت گرد رو از کی پد (با کلید میانبر6) انتخاب کرد و نواخت و کاشت! (چی گفتم :biggrin:) ولی با این تفاوت که همه کلید ها واسه نواختن کار نمیکنند،، و تنها حروف
    C-D-E-F-G-A-B در کیبورد کار میکنه که بیشتر از اینم نت نداریم که بخواد کار کنه!!
    در کل شدنی هست ولی کمی شاید اذیت کنه!! که اگر بهش عادت کنید فک کنم مسئله ای نباشه!!
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم،،موفق باشید

• مفید مفید x 1
بارگذاری...