آخرین ارسال‌ها

نواخت با کیبورد کامپیوتر در کیوبیس 5

20/1/16
268
35
تبریز
با سلام . میخواستم بدونم چجوری میشه عین اف ال تو کیوبیس با کیبورد نواخت . چون کشتم پیدا نکردم . قصدم فقط ضبط ملودی توسط کیبورد هست
[doublepost=1498679703,1498061064][/doublepost]ینی اونقدر زود جواب دادین و راهنمایی کردین که لذت بردم . لطفا راه حذف اکانت خودم ازز این انجمن رو بگین چون پیدا نکردم

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,223
پس بهترین راه برای پیدا کردن جواب فرار کردن هست. باز خوب هست که باقی‌ دنیا اینطوری فکر نکردن چون اگه اینجوری بود یک هدفون هم هنوز اختراع نشده بود!

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

20/1/16
268
35
تبریز
خیر فرار نیست جناب سام . من همیشه از این انجمن استفاده زیاد کردم و هر روز چک میکنم انجمن رو . متاسفانه چون زمان کافی برای کار با برنامه رو ندارم و نهایت روزی دو ساعت پشت سیستم می شینم و از طرف دیگر چون امکانات کافی ندارم یکم عجول شدم والا جزو کلنجار رو های سمج هستم . قبول کنید گاهی شرایط صبر ما را کم میکنند . :happy-43:

28/6/17
4
29
مهدی جان سلام،
بنده که به این صورت کار میکنم،کیبورد رو انگلیسی میکنم،دکمه ی کپسلوک رو خاموش میکنم و با استفاده از دکمه های Q تا } و از Z تا ؟ و برای آپرکیس ها هم از اعداد و از A تا \ استفاده میکنم.
بدون هیچ مشکلی،وی اس تی هارو اینجور به نواختن در میارم.

28/6/17
4
29
فدای وجودتان مهدی جان،عواقب عجله که دست خود آدم نیست،واقعیتش انسان موجود عجولی هست.
هر موقعی که مشکلی پیش اومد تاپیک بزنید،سوالتون رو جامع بپرسید،چه من چه بقیه جواب بدند و هم تاپیک برای بعد ها بمونه تا کاربر با یه سرچ کردن مشکلش رو به قول معروف Solve کنه.

20/1/16
268
35
تبریز
چشم . با آرزوی موفقیت برای همه عزیزانی که بی هیچ چشم داشتی در صدد کمک و یاری به بقیه در صدد رسیدن به اهداف بلند هستن . امیدارم همه موفق باشید .

صفحه ما در اینستاگرام

بالا