نواختن آکورد ریتمیک پیانو

شروع موضوع توسط mnbobo ‏3/11/11 در انجمن پیانو

تاپیک نواختن آکورد ریتمیک پیانو تالار پیانو در persian-music.org.

1. mnbobo

mnbobo عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام

من 2 سالی هست پیانو میزنم و بیشتر کلاسیک تمرین میکنم. یه راهنمایی از دوستان می خواستم. اگر آکوردهای یک موزیک استخراج شده باشه چظور میشه اونها رو به صورت ریتمیک زد که خواننده روش بخونه؟ برای یاد گرفتن چه چیزی رو باید بلد بوذ؟ من هم ریتم، گام و آکوردها رو بلدم ولی نمی دونم چطور آکورد رو ریتمیک کنم. بسیار ممنون

2. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,092 / 3 / -3
    دوست عزیز باید با استفاده از تجربه و علمی که در زمینه میزان شناسی و . . . دارید آکورد هارو به آکورد شکسته و یا آرپژ تغییر بدید. برای همراهی یک آهنگ میتونید پس از استخراج آکورد ها از اون ها در قالب انواع آرپژ ها استفاده کنید.

3. mnbobo

mnbobo عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون دوست عزیز

آخه من دیدم بعضی ها روند نواختن نت های یک گام رو میزان به میزان تغییر میدن. کتاب خاصی نداره که اینو آموزش داده باشه؟ تکنیک خوبیه اگه آدم بلد باشه. خیلی موقع ها شما می تونید با استفاده از آکورد یک آهنگ یک زیر صدای خیلی مناسب برای یک خواننده بنوازید.
    ممنون

کسی نبود یه کتابی چیزی معرفی کنه که اصول Piano Accompaniment رو توش گفته باشه؟ خصوصاً برای آهنگ های ایرانی.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏6/3/12
  4. shayan.s.s

shayan.s.s

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزیز accompaniment در پیانو هیچ اصول خاصی نداره و یک کار کاملا تجربی هستش
    من مدت ها دنبال کتابی میگشتم که واقعا بتونه تو این زمینه کمکم کنه اما چیزی پیدا نکردم
    بهترین کاری که میتونی برای پیشرفت در accompaniment انجام بدی اینه که یک قطعه ی پاپ یا هر چیز دیگه رو
    پخش کنی و سعی کنی باهاش همراهی کنی ...یا اینکه در یک گروه آکمپانیمان کنی
    اولش سخته ولی بعد دستت میاد

بارگذاری...