نمونه صداي ضبط شده با ميكروفون m-audio

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
در مورد میکروفون pulsarII یه صدای ضبط شده رو به عنوان نمونه براتون گذاشتم.

این موسیقی بدون هیچ نوع افکتی گذاشته شده و هیچ نو پروسسی روی اون انجام نشده و فقط یه ریورب ملایم بهش داده شده.
حالت استرویی که شما به گوشتون میرسه هم مربوط به نحوه قراردادن میکهاست که یه حالت استریو بهش داده. و از استریو ایمیجرها هم استفاده نکردم.
البته کار اصلی رو بعد از تموم شده و انجام پروسسها هم براتون میذارم کار مال یکی از دوستام هستش که کاملا هم unplug کار شده.

کار رو میتونین از
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
دانلود کنید.

• عالیه!
واکنش‌ها: masoud034

mpmsoft

هنرمند
22/2/10
239
28
0
تهران
دوست عزیز مدل این میکروفون چی هست ؟
آیا میکروفونهایی که مخصوص استرینک هست رو تست کردید ؟ و چه نتیجه ای داشته ؟

و یکم اطلاعات بیشتر در مورد این میکروفون ممنون

29/12/09
418
98
28
شهرکرد
میکروفون tlm 49 میکروفون خوبیه اما از لحاظ قیمت بعد از u87 افسانه ایی هستش.
البته من منظورم M 149 Tube بود كه قيمتشو زده $5049.00:smile (62)::smile (19):
راستي چطور ميكيه؟
فك كنم همونيه كه آقا بهروز وكال "صدام كن" رو باهاش ريكورد كرده

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
گرون ترین میکروفون قیمتش چقدره ؟
برای چه نوع صدایی؟ وکال؟ وکال مرد یا زن؟
هر نوع میکروفنی برای هر نوع صدایی مناسب نیست. ممکنه یک میکروفن 2 میلونی مناسب صدایی باشه در عین حال ممکنه یک میکروفن 500 هزار تومنی مناسب تر دیده بشه. میکروفن ها رو تست کنید و یا اجاره کنید که صداشون رو بشنوید و میکروفن مناسب رو انتخاب کنید.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
ممکنه یک میکروفن 2 میلونی مناسب صدایی باشه در عین حال ممکنه یک میکروفن 500 هزار تومنی مناسب تر دیده بشه.
کاملا با این حرف احسان عزیز موافقم.
دوستی دارم که به تازگی یه نویمن یو 87 خریده 2700 و یه avalon 737 رو هم 2600 خریده.
کاری رو که با این سیستم بسیار حرفه ایی رکورد کرده رو اگه گوش کنید میگید با میکروفون معمولی رکورد کرده !!!
در کنار انتخاب میکروفون مناسب و نصب درست سخت افزار تنظیم دقیق میکروفون برای صدای مناسب و همچنین سایر سخت افزار مهمترین اصل در گرفتن یه برداشت خوب هستش.

5/3/10
116
27
28
كرج
گرون ترین میکروفون قیمتش چقدره ؟
گرونترین میکروفنهای نویمن میکروفنهای دارای تیوب هستن که قیمتشون به این صورت هست
البته به صورت تقریبی نه دقیق
m147: 3 million
m149: 5 million
m150: 6.5 million
البته میکروفن های خیلی گرونتری هم هستن از برندهایی مثل Brauner & Gefell & Telefunken و مدل های فوق قدیمیه نویمن مثل:u47 & CMV 3
برای مثال آهنگ بن جاوی و اندی با میکروفن CMV 3 رکورد شده و برای مثال دوم هم باید بگم آهنگ Not Alone از گروه لینکین پارک هم با u47 ضبط شده
البته u47 همچنان یکی از پر طرفدارترین میکروفن ها در بین خواننده هاست
نکته:محصولات تله فانکن در لیست محصولات قدیمی نویمن هم وجود دارند و به نوعی فکر میکنم این دو تا شرکت یکی باشن
لازم به ذکره که کمپانیه Telefunken امروزه وسایل الکترونیکی مثل ال سی دی و ... تولید میکنه

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
5/3/10
116
27
28
كرج
با سلام
مثل اینکه من اشتباه کردم و Telefunken هنوز هم میکروفن می سازه و احتمالا لینکی که در پست قبل قرار دادم مربوط میشه به سایت یکی دیگه از کارخونه هاش یا یه چیزی تو همین مایه ها