آخرین ارسال‌ها

نمونه صداهای ضبط شده با ميكروفون های مختلف

6/4/15
6
20
ممنون که جواب دادین.میشه لطف کنین و یه میکروفون خوب رو برا دوبله کردن معرفی کنین؟
ممنون میشم

6/4/15
6
20
ممنون که جوابمو دادین. میشه لطف کنین و یه میکروفون خوب برا دوبله معرفی کنین؟
ممنون میشم

6/4/15
6
20
من فقط برا تمرین تو خونه میخوام.بعدش اگه قبول بشم میرم استودیو.
میکروفون خوب برا تو خونه و تمرین چطور؟

به ترتیب 690 و 600
سلام خدمت دوستان و اساتید محترم .عرضم به حضور مبارکتون برای من از انگلیس میکروفون اوردن که من تو بازار و اینترنت به زبان فارسی ندیدم .سبک من رپ هست یعنی وکال رپ میگیرم میخواستم راهنمایم کنید و بگید این میکروفون خوب هست یا نه و مقایسش کنید با یک میکروفون موجود در بازار .اسمش سیترونیک مدل ccm1
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

اینم اطلاعات مربوط میکروفون
Power supply +48V phantom power
Frequency response 20Hz-20kHz
Capsule 32mm gold-sputtered diaphragm
Polar pattern Cardioid
Sensitivity -36dB ± 2dB(odB=1v/Pa 1000Hz)
Output impedance 200 Ohms
Equivalent noise level 20dB (A-weighted)
Maximum SPL 125dB for 0.5% THD
S/N ratio 70dB
Connector 3-pin XLRM
Dimensions 152 x 49mmØ
Weight 340g

فایل های ضمیمه

11/12/14
441
23
همدان
سلام خدمت دوستان و اساتید محترم .عرضم به حضور مبارکتون برای من از انگلیس میکروفون اوردن که من تو بازار و اینترنت به زبان فارسی ندیدم .سبک من رپ هست یعنی وکال رپ میگیرم میخواستم راهنمایم کنید و بگید این میکروفون خوب هست یا نه و مقایسش کنید با یک میکروفون موجود در بازار .اسمش سیترونیک مدل ccm1
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

اینم اطلاعات مربوط میکروفون
Power supply +48V phantom power
Frequency response 20Hz-20kHz
Capsule 32mm gold-sputtered diaphragm
Polar pattern Cardioid
Sensitivity -36dB ± 2dB(odB=1v/Pa 1000Hz)
Output impedance 200 Ohms
Equivalent noise level 20dB (A-weighted)
Maximum SPL 125dB for 0.5% THD
S/N ratio 70dB
Connector 3-pin XLRM
Dimensions 152 x 49mmØ
Weight 340g
این میک خوبه با توجه به این مشخصات هم دیافراگم بزرگی داره هم بازه فرکانسیش خوبه و مناسبه وکاله و هم اس پی ال 125 دسیبلی داره اما اگه قیمتشو بذارین بهتر میتونیم نظر بدیم چون اون موقع مقایسه بر حسب قیمت میشه

این میک خوبه با توجه به این مشخصات هم دیافراگم بزرگی داره هم بازه فرکانسیش خوبه و مناسبه وکاله و هم اس پی ال 125 دسیبلی داره اما اگه قیمتشو بذارین بهتر میتونیم نظر بدیم چون اون موقع مقایسه بر حسب قیمت میشه
عرض کردم واسم از خارج کشور هدیه اوردن ..دوستان دیگه اگر نظری دارن بگن و با یک میکروفون موجود در بازار مقایسه کنن .ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام به همه بزرگواران و البته استاد محبی گرام
من تازه با مجموعه شما اشنا شدم و. ازین بابت هم خیلی خوشحالمواطلاعات خوبی گرفتم ازینجا
چندتاسوال داشتم
من میخوام ی استودیوی خانگی بزنم
برای اکوستیک کردن میخوام ازین سازه های اماده گچی استفاده کنم که مث دیوار میشه و داخلشم عایق زیادی استفاده میکنم
ضمن اینکه حتما ایزولاتور هم تهیه میکنم که تقریبا هام و صداهایاضافی به صفر برسه
حالا سوالم اینه برای ضبط فقط بحث گویندگی شما چ میکروفونی رو پیشنهاد میدین؟ نظر خودم به کاندنسر هست که دیافراگم یزرگ داره
میکروفونی که پیدا کردم m audio uber mic هست لطفا نظرتونو در مورداین مدل بفرمایید البته ازین بابت که نیاز به میکسر و کارت صدا نداره راحته فقط اینکه ایا ممکنه کارت صدای داخلیش نتونه کیفیت و گرمی و شارپ بودن صدارو به خوبی نشون نده یا نه؟ مبلغی که میتونم هزینه کنم تا دو و سیصد یا دو نیم هست
حالا بنظرتون با توجه به کاریکه میخوام انجام بدم میکروفون پایینتر بگیرم با کارت صدا یا همین مناسبه؟ ممنونم ازتون
[doublepost=1547046762,1547046563][/doublepost]سلام به همه بزرگواران و البته استاد محبی گرام
من تازه با مجموعه شما اشنا شدم و. ازین بابت هم خیلی خوشحالمواطلاعات خوبی گرفتم ازینجا
چندتاسوال داشتم
من میخوام ی استودیوی خانگی بزنم
برای اکوستیک کردن میخوام ازین سازه های اماده گچی استفاده کنم که مث دیوار میشه و داخلشم عایق زیادی استفاده میکنم
ضمن اینکه حتما ایزولاتور هم تهیه میکنم که تقریبا هام و صداهایاضافی به صفر برسه
حالا سوالم اینه برای ضبط فقط بحث گویندگی شما چ میکروفونی رو پیشنهاد میدین؟ نظر خودم به کاندنسر هست که دیافراگم یزرگ داره
میکروفونی که پیدا کردم m audio uber mic هست لطفا نظرتونو در مورداین مدل بفرمایید البته ازین بابت که نیاز به میکسر و کارت صدا نداره راحته فقط اینکه ایا ممکنه کارت صدای داخلیش نتونه کیفیت و گرمی و شارپ بودن صدارو به خوبی نشون نده یا نه؟ مبلغی که میتونم هزینه کنم تا دو و سیصد یا دو نیم هست
حالا بنظرتون با توجه به کاریکه میخوام انجام بدم میکروفون پایینتر بگیرم با کارت صدا یا همین مناسبه؟ ممنونم ازتون

صفحه ما در اینستاگرام

بالا