نمایش عجیب فرکانس این آهنگ در daw

شروع موضوع توسط S.G Track ‏29/1/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک نمایش عجیب فرکانس این آهنگ در daw تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. S.G Track

S.G Track عضو سایت

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    با سلام خدمت اساتید و دوستان.آقا من یه آهنگ تنظیم کردم و میکس و مستر رو هم تموم کردم با اف ال کار میکنم الان همه چی تموم شده و کار رو اکسپورت کردم حالا وقتی تو Adobe Audition باز میکنم یا cubase چند ثانیه اول شروع آهنگم فرکانس ها کشیده شدن رو به پایین.موندم چیکار کنم.اگه میشه راهنمایی کنید در ضمن اول فکر کردم شاید برای Pan کردن بعضی از لاین ها به سمت Right باشه ولی نبود.اگه میشه رو عکسی که میذارم یه نگاه کنید هرکی هرچی به ذهنش میرسه بگه.ممنون :smile (53):
    http://www.irupload.ir/images/pxqxbzd8h9hhvfaa10.jpg

2. pouriamahdi

pouriamahdi عضو سایت

امتیازات:
    +108 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    صداش چجوري شده؟؟؟؟

3. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    سلام . دوست اين عكسي كه ديدم فركانس نبود . Wave بود و Wave هم يعني موج . يه تيكه از Wave شما پايين كشيده شده كه من احتمال 80 90 درصد ميدم از ساختار آرنج و تنظيم شما بايد باشه . بايد پروژه شما رو ديد كه چي تنظيم كرديد ! اكثر مواقع اين كج بودن يا لودنس ها بالا يا موج هاي تو هم تو هم بر ميگرده به جنس ساز و نوع تنظيم

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. محمد سعید صمدی

محمد سعید صمدی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason

ممنون محمد جان ... بنده کاملا با محمد عزیز موافقم{username}-{filename} ... اونجاهایی که موج بالاس ممکنه مثلا یه کیک زده شده باشه و ادامش به آرپ آروم و همینطور تکرار تا ریتم یکسان موسیقی !! ( مثال بود )
    دوست گل شکل موج همیشه از چپ به راست شامل : attack , time , release هستش (برای هر صدا ) ... حالا میتونین با توجه به جنس صداهایی که استفاده فرمودین بررسی بفرمایید

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. S.G Track

S.G Track عضو سایت

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون از دوستانی که تا اینجا راهنماییم کردن.دوستان هیچ تاثیری در صدا نذاشته و تا وقتی که کسی تو daw بازش نکنه با گوش متوجه چیزی نمیشه.من خیل تنظیم کردم تا حالا و همچین مشکلی نداشتم.موندم چیکار کنم.آخه خیلی دقیق همیشه تو پروژه هام مو به مو میرم جلو اگه دقت کنید غیر از تیکه اول تا آخر کارم فرکانس های مرتبی دارم ولی این مشکل رو نمیدونم چیکار کنم.اول آهنگ با pad هایی شروع میشه که از vst های مختلف استفاده کردم.حتی وقتی لاین هایی که حدس میزنم شاید مشکل از اون ها باشه رو Mute میکنم و دوباره اکسپورت میکنم بازم اجزای تشکیل دهنده ریتم هم تا یه ثانیه خاصی که در عکس مشخصه کشیده شدن رو به پایین.اگه میشه راهنماییم کنید.و بگید خوب حالا اصلا اینجوری هست که هست وقتی تو هیچ دستگاهی مثل موبایل.ضبط ماشین.مانیتور یا هر چیز دیگه هیچ تاثیری نداره آیا اجبار هست که باید درستش کنم؟یعنی اینجوری مشکل داره یا نه؟شما میگید چیکار کنم؟

6. Rooz-beh

Rooz-beh عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +146 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, reason
    اون قسمت رو آپلود کن یا قسمت اول پروژه fl رو بذار تا بهتر بشه کمک کرد

7. S.G Track

S.G Track عضو سایت

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان مشکلم حل شد.منتحی من این مشکل رو حل کردم و رو تجربه ای که داشتم به نظرم حل شده.از نظر علمی کار کامپرس رو نمیدونم.ولی خیلی گشتم و 100 بار همه حالت ها رو امتحان کردم و هی اکسپورت گرفتم تا درستش کردم.تو قسمت مسترینگ کامپرس رو انجام دادم و اکسپورت کردم و تمامی خط wave ها صاف شد و همون حالتی شد که همیشه میخواستم ولی وقتی پلاگین کامپرس رو disable میکنم و اکسپورت میکنم دوباره اول آهنگم کشیده میشه رو به پایین.خودم موندم آخه چطوری کامپرس این رو حل کرده و بدون اون خراب میشه؟اصلا کار کامپرس دقیقا چیه؟

8. kaveh79

kaveh79 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +304 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar, soundforge
    نامتقارن بودن شكل موج در يك كانال اتفاق عجيبي بنظر مياد. اين براي من بيشتر يك خطاي گرافيكي رو تداعي ميكنه تا صوتي. بخصوص كه خودتون هم ميگيد
    صدا سالم و بدون اشكاله. كمي به يك موج اينورت شده شباهت داره. ولي اينورت شدن تا اين حد شكل موج رو دگرگون نميكنه.عجالتا خدا رو شكر كه مشكل حل شد. اميدوارم دوستان واردتر اين قضيه رو به لحاظ تئوريك توضيح بدن.

9. محمد سعید صمدی

محمد سعید صمدی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason

دوست عزیز ... قبل از اینکه بگیم کمپرشور چی هست باید کارش رو بررسی کنین ... کار کمپرشور افزایش صداهای ضعیف بدون زیاد شدن صداها با ولوم بالا توی یک wave هسنش ... شاید به همین دلیل مشکل شما رو حل کرده ... چون یجورایی داینامیک کار از بیم میره و پستی و بلندی های صداها نامشخص میشه
    !!

10. S.G Track

S.G Track عضو سایت

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    از تک تک دوستانی که راهنمایی کردن ممنونم.دوستان خودمم موندم چه جوری این کامپرسوره اومد به دادم رسید ولی دلیل علمیش رو حالا حالا هم فکر نکنم بفهمم که چی بوده.:smile (29): عکس خط wave پروژم الان که تموم شده رو یه نگاه کنید ببینید مشکلی نداره.ممنونم
    http://www.irupload.ir/images/30r224llwnbsb7uu02th.jpg

بارگذاری...