نمایشگاه آلات موسیقی

شروع موضوع توسط Core ‏19/6/11 در انجمن اخبار موسیقی ایران

تاپیک نمایشگاه آلات موسیقی تالار اخبار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. Core

Core عضو سایت

امتیازات:
    +52 / 0 / -0
    نرم افزار:
    logic
    نخستین نمایشگاه تخصصی برندهای برتر گوشی تلفن همراه و آلات موسیقی توسط اتحادیه کشوری صنف فروشندگان دستگاه های صوتی و تصویری، همراه و لوازم جانبی برگزار می شود.

به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات; این نمایشگاه با نام میامکس ۲۰۱۱ از ۳۰ خرداد ماه لغایت ۳ تیر ماه ۱۳۹۰ در سالن نمایشگاهی طبقه سوم بازار موبایل ایران برگزار می شود.
    بازار موبایل ایران، بانک پارسیان، بانک تات و بانک سامان از حامیان نخستین نمایشگاه تخصصی برندهای برتر گوشی تلفن همره وآلات موسیقی هستند.

دیدن از این نمایشگاه شاید ضرر نداشته باشه.

2. MFF

MFF عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, flstudio, sonar
    سلام،
    من امروز نمایشگاه میامکس در بازار موبایل ایران بودم، فکر کردم یک گزارشی بدم که بچه‌هایی‌ که نرفتن بدونن چه خبر بوده.

نمایشگاه در کنار نمایشگاه موبایل برگزار شده بود یعنی‌ در یک طبقه هم موبایل نمایشگاه داشت و هم آلات موسیقی‌، که این دو تا بدون هیچ هماهنگی‌ همینجوری کنار هم بودن که بیننده رو گیج می‌کنن ، یکی‌ از مواردی که باید در مورد این نمایشگاه بگم چیدمان خیلی‌ بد غرفه هاست، غرفه‌ها باید طوری باشن که خیلی صداشون همدیگرو اذیت نکنه، یا بتونن از هدفن یا محیط‌های بسته تری استفاده کنن، متاسفانه محیط اگوستیک نمایشگاه هم خیلی‌ چنگی به دلم نمی‌زد، اصلا اکوستیک محیطی‌ نداشتن برای همین شما هر چی‌ ساز می‌خواستی امتحان کنی‌ صداشو بشنوی صدای محیط تو گوشت بود که این اصلا درست نیست، هر چند که نمایشگاه جای شلوغی هست ولی‌ کمی‌ اکوستیک میتون از عمق مشکل کم کنه،

سنتی‌:
    نمایشگاه پر بود از غرفه‌های سنتی‌، از ساز‌های سیمی تار، ستار ، عود، و سنتور به وفور در رنگ‌های مختلف دیده میشن، از ساز‌های کوبه‌ای هم از بجز از یک دنبک ساز کس دیگری اینجا نبود، بیشتر می‌تونم بگم که هدف گیری نمایشگاه برای نشون دادن کار‌های سنتی‌ بود چون تعداد غرفه‌های سنتی‌ در مقایسه با غرفه‌های دیگه خیلی‌ زیاد بود،

کلاسیک؛
    از ساز‌های بین‌المللی و یا حتی کلاسیک می‌شه گفت فقط کمپانی یاماها اونجا بود، در سه غرفه مختلف، که فقط چند تا کیبورد سطح پایین داشتن، psr‌ها رو داشتن، کلا ۲ پیانو رویال درکل نمایشگاه وجود داشت، که هر دو مال کمپانی یاماها بود، یکیش gb۱ گردویی بود، و دیگری یک gb۱ سیاه که دم در ورودی گذشته بودن، با چند پیانو دیواری از سری‌های u و j که رقمی‌ بین ۴ تا ۱۰ تومن داشتند و رویال از ۱۰ به بالا، ولی‌ اصلا مدل دیگر در نمایشگاه نبود، البته یاماها چند مدل پیانو‌های برقی و گیتار‌های برقی هم با خودش آورده بود که خیلی‌ چنگ به دلم نمیزدن،
    تقریبا می‌شه گفت با همین ادوات هیچ رقیب دیگری برای یاماها اونجا نبود،

یک غرفه ای هم بود که چند تا ویلون با خودش آورده بود، من چون خیلی‌ راجع به این ساز آشنا نیستم اظهار نظر هم نمیکنم که ظلم نشه، ولی‌ انتظار داشتم ویولون یک غرفه خواب داشته باشه نه این که تو سی‌دی فروشی ویولون بفروشن،

دیجیتال ها:
    تقریبا می‌شه گفت از کار‌های دیجیتال هیچ کس نبود، نه میکسر ها، نه مانیتور ها، نه میکروفن ها، نه کنترلر‌ها و نه حتا چند تا دستگاه dj هم اونجا نبودن، نمی‌دونم چرا ولی‌ اگر شما به خیابون جمهوری سر بزنین خیلی‌ بیشتر چیز می‌بینین تا این نمایشگاه، متاسفانه نمایشگاه اصلا جایی‌ نبود که بشه چند تا سینتسایزر خوب و جدید توش دید، همه چی‌ قدیمی‌ بود و تکراری،
    حتا از دوستان استودیو هم هم هیچ کسی‌ نبود، فکر می‌کردم لاع عقل چند تا مانیتور میبینم،

در مجموعه نمایشگاه برای ادوات موسیقی‌ بود ولی‌ به جز ساز‌های سنتی هیچ چیز خاصی‌ اونجا نبود،

در پایان جا داره که بگم کمپانی یاماها علیرغم این که چیز خاصی‌ همراهش نداشت ولی‌ برخورد خوبی میکردن، و خوب اطلاعات میدادن و کاور خوبی داشتن، هر چند جای همهٔ ساز‌های یاماها خالی‌ بود،

با تشکر

3. amir-roli

amir-roli عضو سایت

امتیازات:
    +64 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, soundforge
    ممنون از گزارش خوبتون.یعنی اصلا لوازم دیجیتال نبود؟؟؟من واسه هدفون میخواستم بیام نداره؟؟؟

4. MFF

MFF عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, flstudio, sonar
    خواهش می کنم. ...........ولی نه هدفون هم ندارن......دریغ از یک دونه دیجیتال ......

5. M.A.H.Y.A.R

M.A.H.Y.A.R عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    نمايشگاه كه ديروز تموم شد. من پريروز رفتم، هيچ چيز خاصي نداشت واقعا، نميشد گفت نمايشگاه اصلا. حداكثر 10-15 تا غرفه بود كه اونا هم اكثرا سنتي بودن. حالا انصافا سنتي كارا خوب بودن گاهي ساز هم ميزدن واسه بازديد كننده ها. ولي خوب اصلا هدف مشخصي نداشت نمايشگاه. فقط ياماها يه نمه پر بود نمايشگاهش كه اونم اگه كسي مي‌خواست بخره ميرفت يه خيابون بالاتر از نمايندگيشون ميخريد. محيطشم كه كوچيك بود ارزش اين همه تبليغ نداشت. در زمينه ديجيتال هم كه صفر بود، كلا غرفه نداشت. ضمنا جاي الكتريك بازا هم خالي بود، انتظار ميرفت حداقل دوتا گيتار الكتريك هم ببينه آدم. ايشالا بازم نمايشگاه بزارن ولي درست حسابي نه انقد بي برنامه و دربو داغون!

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. نمایشگاه موسیقی تهران