نظر پرسی در مورد m-audio KEYSTATION 88 ES

شروع موضوع توسط osyanam ‏31/3/14 در انجمن Midi Controller ( میدی کنترلر )

تاپیک نظر پرسی در مورد m-audio KEYSTATION 88 ES تالار Midi Controller ( میدی کنترلر ) در persian-music.org.

1. osyanam

osyanam عضو سایت

امتیازات:
    +143 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    سلام دوستان عزیز به نظر شما این میدی کنترل بهتره KEYSTATION 88 ES یا استفاده کردن از یک پیانو الکتریک قدیمی که همین کلاویه رو داره و ارزون تره ؟کسی تاحالا KEYSTATION 88 ES رو تست کرده کلاویش چقدز به پیانو نزدیکه ؟؟ ا
    سوال دوم اینکه نظر شما در موردUMX 610 این میدی کیبورد چطوره ایا نواختن با این روان تر از کلاویه پیانوییه؟
    ممنون میشم اگه در کل راهنمایی کنید چی بهتره چی به صرف تر و حرفه ای تره سپاس

فایل های ضمیمه:

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,537 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    مدل پیانو الکتریک رو بفرمایید. اگر مدل خوبی باشد و کلاویه ها سالم باشد در صورت خرید یک تبدیل میدی usb میتونید به خوبی از اون استفاده کنید.
    کی ستیشن بد نیست ولی انتظار یک پیانو رو نداشته باشید مدل پروکیز و بهتر از اون هم هست ولی در این رینج قیمت من یک پیانوی کارکرده رو به یک کیستشن نو ترجیح میدم.
    کلاویه ها بهرینگر هم سینت اکشن هست و اون هم گزینه خوبی هست ولی اگر قصد نوازندگی پیانو رو دارید بهتر هست که بودجه رو افزایش بدید و پیانو تمیز و کارکرده به قیمت مناسب تهیه کنید.
    موفق باشی.

3. osyanam

osyanam عضو سایت

امتیازات:
    +143 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    با سپاس از شما عذر خاهم بنده قصد خرید کرگ pa50رو داشتم میدونید من بیشتر ملودی سازی رو روی قسمت" اکورد ملودی" کیبورد انجام میدم اینکه به خوبی ارپژهای مختلف مینوازه و میشه هم زمان ملودی ساخت به من خیلی کمک میکنه راهنمایی از شما میخاستم که به نظر شما چی بیشتر به درد من میخوره چون العان بودجه ام به pa50 نمیرسه شما راه حلی دارید ممنون میشم؟

4. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,537 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    اول اینکه بودجه شما برای خرید کیبوردهای ارنجر یا ورک ستیشن پایین هست باید افزایش بدید تا حداقل یک کیبورد کارکرده و سالم تهیه کنید.

من به شما پیشنهاد میکنم کار رو تخصصی یاد بگیرید. میتونید میدی کیبورد تهیه کنید و یاد بگیرید که با نرم افزار و سافت ور و پلاگین کار کنید که بسیار بهتر هست.
    اگر با نرم افزار مشکل دارید میتونید ورک ستیشن تهیه کنید و از امکانات اون استفاده کنید مثل خیلی از بزرگانی که کار میکنند ومشکلی هم ندارند.

و یا اینکه یک کیبورد pa 80 تهیه کنید و از تنظیم اماده استفاده کنید . من pa50 رو توصیه نمیکنم چون قدیمی هست و اگر هم کسی تهیه میکند حتما راهی رای استفاده ان دارد.

البته به این نکته توجه داشته باشید که تنظیم با ارنرجر ها شما رو محدود میکنند ولی برای استارت و شروع یک نقطه شروع خوب هستند.

لینک زیر رو ببینید.
    کیبورد pa50 بگیرم یا or700 ؟

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. نظرات در مورد میدی کنترلر keystation88