نظر شما درباره صدای من

شروع موضوع توسط khosro ‏6/3/10 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک نظر شما درباره صدای من تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. khosro

khosro عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام به تمام دوستان هنر مند
    من خسرو هستم
    و خوشها لم از اینکه اینسايت بسيا ر خوب رو پيدا کردم
    دوستان من چند روزی تويه این سايت گشتم و فکر ميکنماینجا بتونم به هدفم برسم
    ميخواستم نظر شما رو درمورد صدای خودم بدونم
    در ضمن من دنبال شعر و موزيک هستم
    لطفاً راهنما يی کنيد

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏6/3/10
  2. khosro

khosro عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوباره سلام
    کسی نبود واسه نظر دادن
    :smile (41):

3. mpmsoft

mpmsoft عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +27 / 0 / -1
    نرم افزار:
    logic, reason
    دوست عزیز امیدوارم از نظری که دارم ناراحت نشی

دوست عزیز تحریر زمانی زیبا هست که به نحو احسند اجرا شود
    تحریرهایی که شما دادید اصلا بصورت صحیح اجرا نمی شه
    کسی می تونه حرفه ای بودن شمارو تایید کنه که خودش حرفه ای باشه (منظور شخص بنده نیست) نه دوست یا آشنا و یا خوندن در مراسم خانوادگی و ....

اگر می خواهید حرفه ای شوید باید حرفه ای فکر کنید
    از کوچه بازاری خوندن اغلب خواننده در نمیاد
    شما باید شناخت کامل روی موسیقی سنتی و نحوه آوای این موسیقی بیشتر وقت بذارید و قطعا زحمت زیادی هم باید بکشید

ولی فکر می کنم با صبر و تلاش بسیار به هدفتون می رسید

صداتونو دوست دارم :smile (17):

4. khosro

khosro عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام
    ممنون دوست عزیز واسه نظر
    من منظورشما رو از تحریر زمانی زیبا هست که به نحو احسند اجرا شود رو
    متوجه نشدم
    در ضمن من اصلا ناراحت نمیشم از نظرات دوستان.
    :smile (61):

5. khosro

khosro عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
  6. inferno

inferno مدیر تالار / مترجم تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +447 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    4Shared فیلتره
    لطفا جای دیگه آپ کنید

7. غلامعلی مانکن

غلامعلی مانکن Banned

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خسرو صدات آماده هست.بقیه نقصها هم توسط یه ارنجر و افکت قابل حله.

8. khosro

khosro عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مرسی آقای غلامعلی مانکن

مرسی دوست عزیز از نظرت
    امید وارم بتونم به حدفم برسم
    موفق باشی:smile (61):

9. غلامعلی مانکن

غلامعلی مانکن Banned

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خسرو جون صدات با صدای بقیه خواننده های حرفه ای از نظر کشش هم سطح است.فقط باید به صدات reverbبدی که دیگه خواهد شد گلپا.

10. khosro

khosro عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خسرو جون صدات ......

سلام دوست عزیز
    مرسی از شما , و آقای غلامعلی مانکن
    نظره لطف شماست عزیز, من خودم رو خیلی کوچکتر ار این میبنم که شما صدای بنده رو
    با آقای گلپا مقایسه کنید, ولی اضافه کنم که من مدتی در خدمت آفای گلپا بودم و ازراهنمایهای ایشان بسیار بهره مند شدم.:smile (61):
    و در حال حاظر دنبال شعر و موزیک هستم تا اگه خدا بخواد اولین کار خودم رو حاظر کنم
    اگه شما یا دوستان عزیز دیگه نظری یا پیشنهادی دارین خوشحال میشم که منو راهنمای کنید:smile (61):
    بازم ممنون از شما:smile (61):
    موفق باشی.

11. Persian

Persian عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست عزیز من دانلود کردم و گوش کردم.
    صداتون اگه بتونید در کنار یک استاد اواز تمرین داشته باشید میتونه خیلی بهتر بشه که البته صداتون هم قابلیت خیلی بهتر شدن رو داره.
    و چیزی که حقیقتی بزرگ هست اینه که این سبک خوندن فوق العاده سخت هست هرچند که کوچه بازاری هست اما سندی هست بر سابقه موسیقی ما.
    اگر به کلاسهای اواز مراجعه کنید مطمئنن خیلی پیشرفت میکنید..موفق باشید

12. غلامعلی مانکن

غلامعلی مانکن Banned

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خسرو جون وقتی خواستم صدات را با بقیه ی تصنیف خوان ها مقایسه کنم هیچ کس به ذهنم نیامد مگر گلپا و حالا ایمان آوردم که می گن با آهنگ های هر کی تمرین کنی صدات به اون میره.
    مصداق این وقتی بود که صدای دوستم را شنیدم و از او اقرار گرفتم که شاگرد احسان خواجه امیری به مدت 3 سالبوده است.او می گوید حتی مجید اخشابی نیز شاگرد خواجه امیری بوده است(پدر یا پسر نمی دانم)
    خسرو جون تصنیف را به راحتی میشه فهمید که میتونی راحت اجرا کنی ولی نظرت درباره ی پاپ چیست و اصلا بهش فکر میکنی .به نظر من با توجه به کششی که در صدات هست می تونی به آهنگ های ابراهیم تاتلیسس به عنوان پلی بین پاپ و سنتی توجه کنی.
    دیگه سلامتیت.راستی اگه هنجره طلا را دیدی سلاممون را به ایشون برسون خود من هم من ابتدا برای روی حال آوردن هنجره ام کار های او را تمرین کردم.(البته کارهای زمان کهنسالیش والا سه گاه در ایران یه گاپا به ارث رسیده است.
    یه سوال در مورد میکروفون ازت داشتم که با چه میکروفونی ضبط کرده ای چرا که خیلی واضح صدات را رکورد کرده.
    والا ما بچه های فقیر فقرا به زور به میکروفونی که روی هدفون 4تومنی است قناعت میکنیم که صدای آدمو(خودمو به صدای بز یا قورباغه)تبدیل می کند به همین دلیل خجالت میکشم تو میکروفون به این افتضاهی وکال تو سایت بزارم.نظرت راجه به c1چیست ؟
    اونو بخرمش یا پولامو جمع کنم و سال بعدb1بخرم؟تو شهرستان دور افتاده ی ما هیچ کدومش نیست.

13. khosro

khosro عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست عزیزم آقای غلامعلی مانکن
    من با سخنان شما هم عقیده هستم و در مورد سوال شما واسه موزیک پاپ و کشیدن صدا و سبک خوندن
    راستش من مدت زیادی که دارم میخونم و همانطور که در نوشته های قبلی توظیح دادم از خوندن آهنگهای
    بفیه خسته شدم و احساس مکنم که میتونم کاری از خودم بیرون بدم.
    من سعی میکنم تا چند روز دیگه چند نمونه از اهنگهای مختلف که خودم با pa800 اجرا کردم رو انجا قرار بدم , و خوب شاید کسی توی این سایت پیدا بشه که بخواد با من همکاری کنه.
    و در مورد سوالت دوست عزیز , من برای ظبط از میکرفن CM40 استفاده میکنم که زیاد کیفیت نداره ولی واسه ماکت سازی خوبه, و واسه ظبط از ROLAND VS-2000CD استفاده میکنم.
    در مورد Behringer c1 یا B1 راستش من زیاد نمی دونم ولی اگه فقط میخوای توی خونه ازش استفاده کنی
    یعنی ماکت بسازی مثل من همون C1 کافیه.:smile (61):
    در ظمن ما خوشحال میشیم صدای شما رو گوش کنیم:smile (61)::smile (61)::smile (61):

14. Khojasteh

Khojasteh عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    صدا

درود بر تو دوست خوب
    در اولین پاسخها دوستی گفته بود تحریر باید به نحو احسنت اجرا بشه و من اشکالی که بر نوع اجرای شما دارم همین است شما بسیاری از واژه ها را با تحریر ایرانی اجرا میکنید و این صحیح نیست تحریر ایرانی مانند نمک اگر در کار اصیل نباشد کاری ساده خواهد بود و اگر زیاد شد جدابیت اجرا برای شنونده را خواهد کاست. شما صدای خوبی دارید که آنرا در حنجره زندانی کرده اید (راحت نمیخوانید) تمرین برای کارهایی با فراز و فرود بیشتر را به شما توصیه میکنم یک آواز کامل(در یک گام) از درآمد تا مخالف و فرود را تمرین کنید تاکید میکنم در یک گام تا وسعت صدایتان را افزایش دهید و مهارتتان در ردیف ایرانی را بیازمایید.
    یک توصیه دیگر هم دارم که تصنیفی با این شرایط را انتخاب کرده و تمرین کنید (تصنیف کجا سفر رفتی از بانو دلکش در چهارگاه شرایطی را که گفتم دارد)
    امیدوارم آوازخوان خوبی شوید و به حفظ آواز زیبای ایرانی و پیشرفت آن کمک کنید.

15. khosro

khosro عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام به شما دوست عزیز آقای خجسته
    ممنون از راهنمایهای شما من خیلی خوشحالم از پیشنهاد شما در مورد اهنگ خانم دلکش بله کار بسیار
    خوب و سخت ,من سعی میکنم این اهنگ رو بخونم البته از گامی که راحت باشه واسم, من نمیدونم شما کدام آهنگ رو گوش کردی اگرنظر شما در مورد آهنگ من یه پرنده هستش خوب حق با شماست , چون من این آهنگ رو از گامی که باید میخوندم اجرا نکردم و میشه گفت بدونه تمرین خوندم,به هرحال مرسی از شما,همیشه موفق باشی:smile (61)::smile (61)::smile (61):

بارگذاری...