آخرین ارسال‌ها

نظر سنجی در مورد آموزش نواختن درامز و ریتمها با کیبورد.

با این موضوع موافقید؟

• بلی

رای: 42 97.7%
  • خیر

رای: 1 2.3%

• تعداد رای دهندگان
    43

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
سلام دوستان
خیلی جاها میبینم که خیلی از دوستان در نواختن ریتم مشکل دارند.
البته دشواری هم داره چون ریتمها در قالب سبکهای مختلف هستند و هر ریتم هم واریاسیون های مختلفی ازش وجود داره
لذا در صورتی که تمایل دارید و این اموزش رو لازم میدونید اعلام کنید تا براتون یکی یکی قرار بدم. آموزشها کاملا اختصاصی هستند و از جایی اقتباس نشده
سعی بر اینه که آموزش حتی المقدور به صورت تصویری باشه و شامل شناخت ادوات درامز. و نحوه نواختن اونها روی کیبورد و نواختن با هر دو دست.
البته قبلش دوستان باید خودشون هم همت کنند و ریتمهای مختلفی رو در سبکهای مختلف گوش کنند. که این کار مستلزم تهیه آرشیو خوب و قوی از موسیقی باشه
عزیزانی که تمایل دارند. اعلام کنند.
و اگه پیشنهادی برای بهتر شدن این مبحث دارید هم بفرمائید تا بررسی کرده و اگه مناسب بود اون رو هم لحاظ کنیم.

akhavan

کاربر با تجربه
9/9/12
1,683
39
Tehran
جناب محبی کار های شما شما همیشه برای من تحسین برانگیز بوده . لطف کنید عناوین و سرفصلها رو به همراه تاریخ انتشار بفرمایید. به دلیل که دوستانی هستند که برنامه ریزی دارند و علاقه ندارند که آموزشها را از دست بدهند.
موفق باشید.

11/4/12
1,603
QOM CITY
من نمیدونم چطوری از استاد محبی قدردانی کنم.همچنین از اساتید دیگه ی سایت که واقعا از جون مایه میزارن.فقط استاد اگه براتون امکان داشت در مورد انواع ریتمها باشه.اگرم براتون دشوار بود نیازی نیست همین آموزش کلی کافیه.یه دنیا ممنون

فقط یه سوال. من اگه یه آرشیو کامل بخوام از موسیقی های و سبکهای مختلف از کجا باید تهیه کنم تا گوش بدم و کارم قوی بشه؟

khiyari

عضو سایت
19/6/11
116
اصفهان
اگر بشه 1 فیلم هرچند 30 ثانیه ای از درام زدن با کیبورد تهیه کنید هم خیلی خوب میشه. همین که حرکت دست ها معلوم باشه کافیه.
و اینکه اگر چند نمونه فایل میدی هم قرار بدین که با درام مورد استفاده خودمون باز و بررسی کنیم دیگه عالیه.

ممنون که به فکر هستین.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
1- آشنایی با ادوات درامز.( بر اساس چیدمان gm )
2- آموزش تکنیکهای نواختن .
3- تمرکز بر روی تعادل و همراهی هر دو دست.
4- آشنایی با ریتمها و نحوه نواختن اونها که میتونه به درخواست دوستان باشه

samandar

عضو سایت
23/3/11
767
ایران
درود بر شرفت امید جان و سپاس ازت..کار بسیار پسندیده یی هستش.

محمد-بیگوردی

هنرمند
عضو سایت
سلام دوستان
خیلی جاها میبینم که خیلی از دوستان در نواختن ریتم مشکل دارند.
البته دشواری هم داره چون ریتمها در قالب سبکهای مختلف هستند و هر ریتم هم واریاسیون های مختلفی ازش وجود داره
لذا در صورتی که تمایل دارید و این اموزش رو لازم میدونید اعلام کنید تا براتون یکی یکی قرار بدم. آموزشها کاملا اختصاصی هستند و از جایی اقتباس نشده
سعی بر اینه که آموزش حتی المقدور به صورت تصویری باشه و شامل شناخت ادوات درامز. و نحوه نواختن اونها روی کیبورد و نواختن با هر دو دست.
البته قبلش دوستان باید خودشون هم همت کنند و ریتمهای مختلفی رو در سبکهای مختلف گوش کنند. که این کار مستلزم تهیه آرشیو خوب و قوی از موسیقی باشه
عزیزانی که تمایل دارند. اعلام کنند.
و اگه پیشنهادی برای بهتر شدن این مبحث دارید هم بفرمائید تا بررسی کرده و اگه مناسب بود اون رو هم لحاظ کنیم.
سلام
بسیار مشتاق هستیم تا استفاده کنیم. بنده برای نواختن درام نمیتونم یکباره از همه ی ادوات استفاده کنم و دوبار رکورد میکنم و نیاز به این آموزش دارم. مطمئن هستم دوستان زیادی با این شرایط موافق باشن با لطف شما برای آموزش
ممنون

11/4/12
1,603
QOM CITY
ممنون استاد.فقط یه سوال.برای اینکه نظم تاپیک آ»وزش به هم نخوره سوالاتمون رو کجا باید مطرح کنیم؟

11/4/12
1,603
QOM CITY
استاد وقتی میخوام ویدئو رو دانلود کنم و free download میزنم میگه با user password وارد بشید.باید چیکار کنم؟

alame

هنرمند
8/6/09
128
کرج
پاسخ : نظر سنجی در مورد آموزش نواختن درامز و ریتمها با کیبورد.

سلام دوستان

به نظر من بهتر که در مورد اینکه مثلا توی یه ریتم خاص مثلا تو 4/4 کدوم ضرب ها رو باید کیک بزنه کدوم رو باید اسنار بزنه کدوم رو هیت هت بزنه صحبت بشه خیلی مفید تر می شه .چون دیدیم که خیلی ها این مشکلشون هست تا چیزهای دیگه

28/8/12
1,539
پاسخ : نظر سنجی در مورد آموزش نواختن درامز و ریتمها با کیبورد.

اگه برای پرکاشن هم بگن خیلی خوب میشه

صفحه ما در اینستاگرام

بالا