نظر سنجی بهترین رو انتخاب کنیم

شروع موضوع توسط milad.safaei ‏31/7/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک نظر سنجی بهترین رو انتخاب کنیم تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. milad.safaei

milad.safaei عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان عزیزم بین اتخاب چند میکروفن من الان گیر کردم که کدوم رو باید انتخاب کنم میخوام نظر سنجی کنیم بدونیم کدوم و برای چه کاری بهتر هستش با دلیل و اثبات مرسی از همکاری تمامی دوستان وهمکارنم
    مقایسه بین این دو میکروفن اول میکنیم

U87 ai & m147 tube

1.کدوم بهترین انتخاب هستش

2. تفاوت بین این دو مدل در چه چیزایی هستش

3. کدوم و برای چه ساز های برا ضبط خوبه هستم ( با ذکر نام ساز ها برای هر کدوم ) کدوم بهتر هستش

4. برای ضبط وکال کدوم بهتر از یکدیگر هستش

__حالا این دو مدل رو همه دوستان مقایسه و قتی کردن و مشخص شد کدوم بهتر هستش بین بهترین که

مشخص شد دوباره با ذکر مدل که نام میبرم بهترین رو انتخاب میکنیم با همون سوالات قبلی برای انتخاب

حرفه ای ها

m149 tube

برترین بین دو مدل بالایی رو مقایسق میکنیم با این مدل و برترین بر اساس دلایل و اثبات رو انتخاب میکنیم

با تشکر ویژه از تمامی همکاران که برای پیشرفت خود و دیگران وقت و ارژش میگذارن

2. milad.safaei

milad.safaei عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    امید جان و بهروز جان من منتظزربرسی شما هستم لطفا توضیحات حرفه ای خودتون رو مطرح کنید مرسی و تشکر مجدد از دوست خوبم وعزیزم آقا امید بزرگ و بهروز جان محترم ممنونم

3. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    انجوری که شما نام بردید یعنی بقیه دوستان تو بحث شرکت نکنند ؟
    مواردی کاربرد این میکروفونها توی سایت سازنده ش بیان شده میتونید بخونید.
    ضمن اینکه همه این میکروفونهای میکروفونهای کلاس a هستند و باید با پری امپ مناسب و خوب استفاده بشن. شما اول ببین برای چه کاری بیشتر نیاز داری و طبق گفته سازنده میتونید انتخاب کنید. ضمن اینکه میتونید تحقیق کنید کدوم استودیو اینها رو داره و وقتی بگیرید و اونها رو تو استودیو هم تست کنید.

بارگذاری...