نظر در مورد میکس این قطعه.

شروع موضوع توسط lavayi ‏16/8/13 در انجمن آموزش ، سوال و جواب درباره میکس و مسترینگ

تاپیک نظر در مورد میکس این قطعه. تالار آموزش ، سوال و جواب درباره میکس و مسترینگ در persian-music.org.

1. lavayi

lavayi عضو سایت

امتیازات:
    +30 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با عرض سلام خدمت دوستان این یک بیت هیپ هاپ هست که من با نرم افزار کیوبیس ساختم و قراره که یه شعر هم روش بذاریم البته تنظیمش یه کم دستکاری میشه ولی من الان این قطعه رو تا حدودی میکشس کردم دوست دارم ایرادات میکش رو بدونم تا بتونم کارم رو حساب شده تر پیش ببرم از دوستان با تجربه درخواست دارم که در مورد میکس این قطعه نظر بدن . ممنون.http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://lavayi.persiangig.com/masood.rar

2. alitna

alitna عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    acidpro, flstudio, nuendo
    کار خوبی شده ولی به نظر من آهنگ یکم جونشو از دست داده !
    درام رفته زیر کار ، بیشتر پیانو شنیده میشه !
    یکم بیشتر بیس هم بکار بره خیلی خوب میشه !
    به نظر من دوباره کار رو میکس کن ، طوری میکس کن که به اون چیزی که تو ذهنت هست ، برسی !

3. lavayi

lavayi عضو سایت

امتیازات:
    +30 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان کسه دیگه ای نظر نمیده این اولین میکس منه دلم میخواد ایراداتم و بدونم لطفا راهنمایی کنید

4. alireza.talieh

alireza.talieh عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوست عزیز
    خسته نباشید :)
    چند نکته دیگه به نظرات دوست عزیز Altina اضافه کنم
    بهتر بود که پنینگ شخصیت های اصلی قطعه رو وسط قرار می دادی. چونکه سازهای پیانو و استرینگ که از اول تا آخر قطعه نقش خودشون رو ایفا می کردن نباید چپ یا راست می بودن. پیان رو به راست داده بودید و استرینگ که حالت لوپ داشت رو به چپ داده بودید و این باعث رنجش مخاطب میشه. بهتر بود که پیانو و استرینگ رو وسط می آوردی و پیانو یک پله بالاتر از استرینگ قرار میگرفت. سازهایی که نقش کمتر یا حضور کمرنگتری تو قطعه دارند رو میتونید به این صورت چپ و راست کنید.
    بازم خسته نباشید رفیق :)

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...