نظر خواهی راجع به صدای خودم

شروع موضوع توسط hamidrezakh ‏24/2/13 در انجمن تست صدا برای خوانندگی

تاپیک نظر خواهی راجع به صدای خودم تالار تست صدا برای خوانندگی در persian-music.org.

1. hamidrezakh

hamidrezakh عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    سلام
    دوستان عزیز میخواستم نظرتونو راجع به صدام خیلی صریح بدونم
    این صدا توسط هدفون کامپیوتر و به صورت آماتور ضبط شده است... ممنون

فایل های ضمیمه:

• 2.rar
      اندازه فایل:
      929.8 KB
      نمایش ها:
      238
  2. mojtabaniknam

mojtabaniknam عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    صدای گرمی داری ولی به جهت تجربه کم بعضی جاها از نت خارج میشی!بهتره اول روی نتهای پایین تمرین کنی بعد بیای بالا کم کم!!میتونی برای تسلط بیشتر شعرها رو آروم تر از معمول بخونی تو همون نت پایین!از همه مهتر تمرینه و هیچ!!

3. hamidrezakh

hamidrezakh عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0

حق با شماست...!! من به خوانندگی علاقه زیادی دارم ولی نمیدونم برای خواننده شدن چقدر باید صدا خوب باشه؟؟؟
    تا حالا هیچ کلاسی نرفتم و فقط میخوام بدونم اون ته صدا در من هست تا بتونم تمرینات رو به طور جدی زیر نظر اساتید شروع کنم؟؟؟؟
    اگه امکانش هست با صراحت نظرتون رو بگید... ممنون

4. rmx_mohsen

rmx_mohsen عضو سایت

امتیازات:
    +71 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزیز هستن خواننده های زیادی که رنگ صدای خوبی ندارن ولی چون با تکنیک وخوب می خونن موفق هستن شما رنگ صدات خوبه توی خوندنت ایراد زیاد هست استاد خوب پیدا کن وتمرین کن اگر درکنارش سازم یادبگیری باهاش بخونی بهتر پیشرفت می کنی موفق باشی

5. hamidrezakh

hamidrezakh عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    ایرادات زیاد خودم در خوندن رو کاملا قبول دارم و اینو به پای بی تجربگی من بذارید و از اینکه صریح حرفتون رو زدید ممنونم... خواننده مورد علاقه من محسن یگانه و ساز مورد علاقه م گیتاره، دوس دارم تو سبک محسن یگانه هم کار کنم،
    به نظر شما با صدایی که دارم و با تمرینات زیاد میتونم موفق باشم؟؟؟؟

دوستان خواهش می کنم راهنمایی کنید

6. mojtabaniknam

mojtabaniknam عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من همونطور که گفتم اون تهمایه تو صدات هست!!در حال حاضر ما هرچقدرم اینجا بهت بگیم چکار کنی بازم تا پیش استاد نری اون پیشرفت حاصل نمیشه!!حتی اگه خود یگانه یا مثلا خواجه امیری هم باشه اینجا اینجوری نمیشه!!من توصیه اکید دارم حتما پیش یه استاد حتی شده معمولی بری!!اصلا هم خجالت نکش حتی اگه استاد گفت صدات خوب نیس(که هست!) تو کار و تمرین خودتو بکن!! تو این کار باید فقط تمرین کنی و و پشتکار داشته باشی!! تو باید چند سال اینقدر روزی چند ساعت تمرین کنی تا صداتو پیدا کنی یعنی بدونی با صدات چه کار کنی بعد برسی به تولید محصول و کنسرت!!باید با صبوری تمرین کنی!در آخر باید بگم قدم اول تقلیده یعنی بری رو صدای خواننده مورد علاقت کار کنی و مو به موی ترانه های اون بخونی!!البته تقلید هم آداب داره باید اول چند تا خواننده که رنگ و جنس صدات شبیه شون هست انتخاب کنی بعد یکی یا دو تا شون رو برای تقلید ادامه بدی!!مثلا بنده واسه چگونگی صدادهی سعی میکنم از افتخاری ولی تو شیوه آواز خوندن از شجریان تقلید کنم!!البته این نظر منه شاید دوستان نظر بهتری داشته باشن!!!

7. hamidrezakh

hamidrezakh عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0

ممنون از لطفت... با توجه به اینکه شما ساکن مشهد هستی اگه امکانش هست یه استاد خوب به من معرفی کنی ممنون میشم!! در ضمن با توجه به اینکه من درحال حاضر قوچان زندگی میکنم در رابطه با کلاس هفته ای چند جلسه هست؟؟؟هزینه کلاسا چه جوریه؟؟؟
    در ضمن اگه در رابطه با گیتار ها شناخت داری برای شروع چه گیتاری بگیرم؟؟؟؟

8. mojtabaniknam

mojtabaniknam عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    والا عزیز من سنتی کار میکنم ولی استادم در زمینه صداسازی و پرورش صدا کارش خوبه!هزینش هم فکر کنم واسه 10 جلسه 200 تومان باشه که هر هفته یه جلسه برگذار میشه!!اسمش مهدی سالاری نسب و شمارشم اینه:09363476226 در مورد گیتار هم متاسفانه تخصصی ندارم!!

بارگذاری...