نظر خواهي براي وي اس تي

شروع موضوع توسط arash_zare ‏18/9/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک نظر خواهي براي وي اس تي تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام به اساتيد و هنر مندان عزيز
    اولا بايد يه تشكر جانانه بكنم از آقاي نيما گلستان عزيز كه لطف كردن منو راهنمايي كردن كه به اين تالار بيام و ارسال خيلي خوبي كه در مورد وي اس تي و سمپل هاي مختلف داشتن
    فقط من چنتا سوال برام پيش اومد و با توجه به اين كه اون بحث بسته شده بود گفتم اينجا مطرحشون كنم :

سوالات من در مورد يه سري نرم افزار كه آقا نيما معرفي كردن هست و ميخوام ببينم دوستان عزيز كدوميك رو پيشنهاد ميدن و اينكه من ميخوام اون حجم بالايي مثلا بالاي هفت هشت گيگ نداشته باشه و ترنس هم نباشه و بشه توي كار راك و پاپ استفاده كرد :

Bass Case :

باس الكترونيك و آكوستيك , قابل اجرا در Fl Staudio به صورت عالي
    (( براي كيو بيس هم قابل استفاده هست ؟؟ ))

Virtual Basist :

خطوط ريتميك باس با امكان تغيير تمپو و آكورد

BFD :

آكوستيك درام , شامل 7 درام كيت كه هر درام كيت از طريق 11 ميكروفن سمپل برداري شده است و سمپل ها هم بسيار با كيفيت است
    (( اين سمپل بهتر است يا ez-drummer ؟ ))

NEXUS + XP
    نرم افزاری نام آشنا در میان حرفه ای ها که در حال حاضر یکی از قویترین و پرکاربردترین سینتی سایز در دنیاست . نرم افزاری که به جرات می توان گفت , تقریبا تمام نیاز های یک آهنگساز را تامین می کند . يكي از قدرتمند ترین سينتي سايزر هاي نرم افزاري حال حاضر در جهان.
    شامل صداهاي با كواليتي و كيفيتي بسيار بالا و مناسب براي سبک هاي الكترونيك به خصوص ترنس – دنس – هاوس و الكترو و مجموعه ايی بي نظير از اكسپنشن هاي مختلف در سبك هاي مختلف الكترونيك.دوستاني كه با موسيقي الكترونيك به نحوي سر و كار دارند امكان نداره از اين محصول بي بهره بمونند.
    افرادي مانند ATB و همين طور كاسكادا و افراد بسياري از اين مجموعه به صورت مداوم بهره ميبرند.در مصاحبه هاشون هم به وضوح شفافيت صداهاي اين سينت رو به رخ همگان ميكشند.
    (( آيا فقط براي ترنس كاربرد دارد يا براي آلترنتيو راك هم قابل استفاده است ؟ ))

Trilian

کاملترین و با کیفیت ترین بیس حال حاضر دنیا با بیش از33
    گیگا بایت بانک سمپل دارای دسته بندی بسیار متنوع آکوستیک و
    الکترونیک شامل انواع آرپژ ریتم تکنیکهای پیشرفته نوازندگی بیس
    ......و
    (( 33 گيگ ؟؟؟ كمتر نيست ؟؟ ))

LA Scorings Strings :
    (( آيا اين استرينگ رو براي راك ميشه استفاده كرد ؟؟ ))

بي صبرانه منتظر لطفتون هستم

بارگذاری...