نظری در مورد قالب سایت ارائه بنر

• شروع کننده موضوع Nima
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

Nima

Supporter
19/6/09
13
2
0
Qom
www.persianuser.com
با سلام و عرض ارادت خدمت دوستان عزیزم

دوست محترمی که زحمت طراحی این قالب زیبا کشیده اند ، ظاهراً به مهمترین نکته که اندازه ی استاندارد بوده ، توجه چندانی نداشته اند.

شایدم ایشون آهنگساز یا صدابردار باشند ، و مطابق با مانیتور Wide خودشون قالب طراحی کردند!!!

اگر محبت کنید و این مشکل رو اصلاح کنید خیلی عالی میشه...

نکته ی دومی که وجود داره اینه که از اونجایی که کلاً علاقه ی افراطیه من با هنرمندان زیاده ، دوست داشتم بنری از سایتتان آماده کرده تا من در بالای انجمنها و سایت خودم قرار بدهم. (
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
و
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
)

به هر حال پر واضحه که این سایت از هزینه های کاملاً شخصی اداره میشه ، و از نظر من این جور انجمنها و سایتها باید به صورت رایگان مورد حمایت سایرین قرار بگیرند.

ارادتمند شما
نیما احدی

Nima

Supporter
19/6/09
13
2
0
Qom
www.persianuser.com
سلام مجدد

مدیریت محترم:
مشکل قالب به راحتی حل میشه. کافیه که هیدر رو به اندازه ی استاندارد برسونید.

در حال حاضر هیدر بالای سایت در اندازه ی : 1131px × 94px می باشد که در واقع باید حداکثر 1024px × 94px باشد.

ارادتمند شما
نیما احدی

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
سلام
دوست عزیز بابت توجه ایی که به سایت دارید ازتون تشکر می کنم
قالب سایت رو برای رزلویشن 1280 به بالا طراحی کردم دقیقا به همون دلیل wide بودن مانیتور و اینکه اکثر کاربران بالاتر از این مقدار رو استفاده می کنن
در حال بر طرف کردن این مشکل هستم که گزینه ایی به تنظیمات کاربران اضافه بشه که هر شخصی بتونه به راحتی اندازه مورد نظرش رو انتخاب کنه :smile (62):
البته به صورت موقت fix کردم Style رو

در مورد بنر هم لطف می کنید اگر انداره رو بفرمایید براتون بنر رو قرار بدم

بازم ممنون از توجه ایی که به سایت دارید :smile (19):

Nima

Supporter
19/6/09
13
2
0
Qom
www.persianuser.com
سلام
دوست عزیز بابت توجه ایی که به سایت دارید ازتون تشکر می کنم
قالب سایت رو برای رزلویشن 1280 به بالا طراحی کردم دقیقا به همون دلیل wide بودن مانیتور و اینکه اکثر کاربران بالاتر از این مقدار رو استفاده می کنن
در حال بر طرف کردن این مشکل هستم که گزینه ایی به تنظیمات کاربران اضافه بشه که هر شخصی بتونه به راحتی اندازه مورد نظرش رو انتخاب کنه :smile (62):
البته به صورت موقت fix کردم Style رو

در مورد بنر هم لطف می کنید اگر انداره رو بفرمایید براتون بنر رو قرار بدم

بازم ممنون از توجه ایی که به سایت دارید :smile (19):
ممنون از توجه و اقدام سریع شما...

خب همونطور که می دونید استاندارد وب هنوز روی رزولویشن 1024 هست... اما خب این سایت میتونه به علت خاص بودنش ، خاص باشه.

اندازه ی استاندارد بنرهایی که ما قرار میدیم : 468x60 هست.

ما یه انجمن فیلم و موسیقی هم داریم ، اونجا هم یه انجمن ایجاد می کنم به نام "تالار گفتگوی هنرمندان ایران" که با کلیک روی اون انجمن مستقیم به اینجا منتقل بشه.

انجمنهای نایاب این چنینی رو باید حمایت کرد. از شما هم واقعاً تشکر می کنم که اینطور بی چشم داشت دارید فعالیت می کنید و این سایت رو افتتاح کردید.

ارادتمند شما
نیما احدی

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام به نيما و light عزيز

مرسي از زحماتي كه براي سايت كشيدين...
راستش امروز كه وارد سايت شدم حس ميكنم كه راحتتر و سريعتر باز شد و البته ساير تالارهاي اون هم به همين شكل... يا شايد من اينجوري فكر ميكنم... شايد هم به خاطر تغييرات سايز بوده.
به هر حال من در زمينه طراحي سايت و مسائلش تجربه ايي ندارم اما به نظرم بهتر از قبل شده..
دست همگي درد نكنه.

با خودم گفتم اگه تشكر نكنم كمال بي انصافيه....:smile (51):

با تشكر.

آخرین ویرایش:

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
امید جان تغییراتی برای بهتر شدن سرعت بارگذاری انجام دادم که ظاهرا بهتر شده

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)