نظرسنجی برای تعیین سبک مسابقه آتی سایت

• شروع کننده موضوع Alpha
  • تاریخ شروع

سبک مورد نظر شما برای مسابقه آتی سایت

• Jazz

رای: 1 1.3%
  • Rock

رای: 6 7.9%
  • Rock & Roll

رای: 2 2.6%
  • Country

رای: 0 0.0%
  • Pop

رای: 18 23.7%
  • Trance / Techno / House

رای: 41 53.9%
  • Instrumental / Industrial / Drum & Bass

رای: 5 6.6%
  • Fusion

رای: 3 3.9%

• تعداد رای دهندگان
    76
وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
با سلام خدمت دوستان و کاربران محترم

از امروز تا اطلاع بعدی این نظر سنجی با مضمون انتخاب سبک مورد نظر مسابقه بعدی سایت برقرار هست.

همه چیز مشخص ِ فقط یک نکته در مورد سبک Fusion هست و اون اینکه فقط باید از تلفیق 2 و یا چند سبک که در همین لیست بالا قرار دارند استفاده بشه و نه هر سبک دیگری (برای مثال تلفیق Rock و Trance )

با تشکر

آخرین ویرایش:

Masoud-A

عضو سایت
8/11/09
668
296
63
ایران
شخصاً به سبک راک علاقه ی خاصی دارم !!!
اما از فضاهای دیجیتال هم لذت می برم.
ولی بعنوان نظر شخصیم پیشنهاد دارم که مسابقه توی سبک ترنس و هاوس برگزار بشه - چون یه سبکی هست که فکر کنم دوستانمون بیشتر باهاش ارتباط برقرار میکنن و مسلماً طرفدار بیشتری داره و دوستان بیشتری می تونن تو این مسابقه شرکت کنن.
البته اگر بنده سعادت شرکت تو این مسابقه رو پیدا کنم حتماً یه کار تلفیقی می بندم - تلفیقی از سبک راک و اون سبکی که سبک اصلی مسابقست....
با تشکر از دوستان زحمت کش و گل !

xyz

Banned
3/9/09
22
0
0
Tehran
سلام
یه پیشنهاد داشتم برا مسابقه ی بعدی اینکه Time اهنگ ها رو محدود نکنید یا اگه هم قراره محدود باشن زمانش از مسابقه ی قبلی بیشتر باشه
منم با Trance موافقم

Rooz-beh

هنرمند
15/8/09
473
147
0
سلام به همه

سایکوپت جان یه پیشنهاد دارم:smile (24):
یه شعر رو مشخص کنید و همه واسه اون موزیک بسازن توی هر سبک که فکر میکنن واسش مناسب تره!!!

نظر من بود نزنید خاهشن
موفق باشید
خدانگهدار

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
یه شعر رو مشخص کنید و همه واسه اون موزیک بسازن توی هر سبک که فکر میکنن واسش مناسب تره!!!
خوب البته اينم پيشنهاد بدي نيست.
دوستان دستشون تو انتخاب نوع سبك بازتر ميشه.
و براي دوستان تازه كار هم ميتونه مفيد باشه.
البته بايد سورس كار هم قرار داده بشه.

Rooz-beh

هنرمند
15/8/09
473
147
0
سلام

بله امید جان با قرار دادن سورس کار من هم خیلی خیلی موافق
اگه بشه یه صحبتی بشه که توی قسمت معرفی پروژه ها اونهایی که کارشون تجاری نیست سورس رو هم قرار بدن خیلی میتونه توی یادگیری تکنیک ها موثر باشه

Masoud-A

عضو سایت
8/11/09
668
296
63
ایران
بله فکر فوق العاده ای هست !
موافقم با اینکه شعر بدین تا هرکی تو یه سبک براش آهنگ بسازه....
البته شعر و ملودی رو با هم بدین و هرکسی با سلیقه ی خودش کار رو تنظیم کنه.
اینطوری فوق العاده میشه !!!!

با تشکر از دوستان

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,623
113
کرمان
من شخصا با Trance / Techno / House بیشتر حال می کنم چون اکثر کارام توی این سبک هست و البته با گذاشتن به قول دوستمون شعر کاملا موافقم ولی آیا این شعری که قراره بزارین به چه زبونی هست و آیا میشه مثلا با آهنگ به سبک راک یا سبک های دیگه تطبیقش داد ؟؟؟

Rooz-beh

هنرمند
15/8/09
473
147
0
سلام

این دیگه هنر تنظیم کنندس که بتونه یه شعر رو راک یا پاپ یا ترنس یا ... تنظیم کنه!!!

Masoud-A

عضو سایت
8/11/09
668
296
63
ایران
مدیران این سایت واقعاً به کاربراشون احترام میزارن و حتی انتخاب سبک کار رو به کاربرا میسپره و این نشونگر احترامی هست که عزیزان به بچه های سایت میزارن و منم بابت این ازشون تشکر میکنم - الان یکی دیگه از سایتای مشابه که البته به هیچ وجه به اینجا نمیرسه هم مسابقه ی ریمیکس گذاشته و اصلاً هیچی به کاربراش نگفته و مدیران سایت همینطوری بریدن و دوختن و مسابقه گذاشتن اما اینجا همه چیز رو کاربرا مشخص میکنن که واقعاً عالیه.

ایده ی دادن شعر هم که برای بار اول توسط cam2cam_joy عزیز بیان شد خیلی چیز جالبیه و مسلماً به همه ی دوستان کمک میکنه و همه فرصت دارن خودی نشون بدن !
ببینید میشه یه شعر و ملودی آماده کنید + چندتا سبک - فرضاً بگید این شعر و ملودی رو مجاز هستین تو سبک (پاپ ، ترنس ، راک ، جز و یا تلفیقی از این سبکا) تنظیم کنید و دوستان شرکت کننده خودشون تشخیص بدن با سلیقشون که کار رو چطوری تنظیم کنن و به نظرم اینطوری دست بچه ها بازه اما اینکه یه آهنگ رو تو یه سبک مشخص کنین در اصل شرکت کننده ها محدود میشن اما اگر طوری بشه که دست بچه ها باز باشه خیلی بهتره و ایده های جدید میاد و مسلماً اثرات بهتری با سلیقه ی بچه ها آماده میشه و هرکس هرچی بلده و هر ایده ای داره رو پیاده میکنه !!!!!!

البته اینا فقط در حد نظر شخصی هست و قصد تعیین تکلیف نیست و ما همه بر طبق نظر مدیران و نتیجه ی نظر سنجی کار میکنیم و نظر نهایی با شماست.

با تشکر

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
35
28
West Coast
اقایان الان در سراسر دنیا بعد از کارهای ترنس و هوس و امثالهم این کارهای هیپ هاپ هست که داره رمیکس میشه ! عجیبه که حتی کانتری هم هست اما اثری از هیپ هاپ نیست سبکی که بسیار در مسابقات میشه روش مانور داد و این مساله به نظر من تعمدی و نشانه .... من این حرکت رو شخصا توهین میدونم ! اخه جاز و کانتری رو هم گذاشتید و اثری از رپ نیست !

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
دوست عزیز سبک رپ قبلا درباره دلیل نبودش در سایت صحبت شده
به دلیل قوانین روز کشور امکان پرداختن به این سبک به طور تخصصی در سایت نیست
( به دلیل مشکلاتی مثل فیلتر )
به هیچوجه قصد بی احترامی به فعالان و دوستداران این سبک رو نداریم
امیدوارم محدودیتهای مارو درک بفرمایید

hamsaz62

عضو سایت
3/9/09
162
37
28
با احترام به همه دوستان عزیز
بنده هم شدیدا با نظر دوستمون که گفتن یه شعر (نه چند شعر) در نظر گرفته بشه موافقم
عالی میشه شکی درش نیست که همه شرکت میکنن
و جا داره از مدیران سایت بخاطر این سایت محبوبشون تشکر صمیمانه داشته باشیم
دوستون داریییییییییییییییییییییییییم :smile (19): :58:

Amir

Producer
هنرمند
26/5/09
53
70
18
Iran | Netherlands
سلام
با قراردادن شعر و ساختن موسيقي بر مبناي شعر 100% مخالفم.
در موسيقي الكترونيك به خصوص موسيقي دوره جديد معمولا موسيقي ساخته و شعر بر حسب اون گفته ميشه و تقريبا حرفه اي ترين وكاليست ها و songwriter or composer ها در بخش هايي از كار كه نياز به تكميل هست دخالت هايي رو خواهند داشت.

موزيك انتخابي هم بايد حداقل new‌ و Fresh‌ باشه تا در صورت وقت و صرف انر‍ژي لازم براي يك كمپاني ارسال و به عنوان يك رميكس پك ريليز رسمي بشه و ثبت بشه.

29/12/09
418
98
28
شهرکرد
به نظر من هم اگر بشه شعر رو بزارین هر کس تو سبک خودش کار بکنه خیلی خوبه
البته در حد پیشنهاد بود:smile (35):

Masoud-A

عضو سایت
8/11/09
668
296
63
ایران
ببینید امیر جان با شما موافقم !
اما نظر ما اینه که مسابقه طوری بشه که دوستان قدرت تنظیم خودشون رو به نمایش بزارن !!!!
شاید به قول شما توی موسیقی الکترونیک نوین اول آهنگ میسازن و بعد شعر میگن - اما خب روشی که الان اکثراً مرسوم هست اینه که شعر و ملودی آماده بشه و بعد موزیک تنظیم بشه و همونطور که گفتم اگر مسابقه هدف مند بشه بهتره و هدف این قضیه هم بشه اینکه بچه ها سطح تنظیم خودشون رو بکشن بالا....
ضمناً کارا که فقط قرار نیست موسیقی الکترونیک باشه و اصلاً هنوز سبکش مشخص نشده.
دوستان میگن یه شعر و ملودی بزاریم و چندتا سبک معرفی کنیم و بگیم این شعر و ملودی رو تو این سبکا میتونید تنظیم کنید که دیگه هیچ محدودیتی هم درکار نباشه.و همه نوآوری کنن و سلیقشون رو بیارن تو کار.
به نظرم برگزاری مسابقه ی ریمیکس دیگه جواب نمیده و کار جالبی نیست و اون خوبه که بیایین یه کار جدید و یه مسابقه ی جدید بزارین !
مسابقه ای که توش نوآوری باشه و هرکس خودی نشون بده.
آخه تا کی یه آهنگ خارجی رو ریمیکس کنیم؟؟؟؟ خواهشی که از مدیران دارم اینه که یه فرصت نوآوری بدین و شرکت کننده ها رو به یه کار محدود نکنید.

با تشکر از همه ی مدیران و دوستان گل خودم...

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
هدف همینه مسعود جان قرار نیست آهنگی رو مشخص کنیم که رمیکس بشه
می خوایم مسابقه طوری برگزار بشه که دوستان خلق کنند نه صرفا تنظیم

Masoud-A

عضو سایت
8/11/09
668
296
63
ایران
خب خوشحالم که لایت عزیز هم با ما هم نظره.
حالا شما با اون شعر و ملودی موافقین ؟
لطفاً جواب سوالم رو از دیدگاه مدیر سایت ندین و فرض کنید که شما هم یکی از کاربرای سایتین - لطفاً از اون بعد نظرتون رو بگین راجع به این قضیه...

با تشکر

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
ایده خوبیه اما باید صبر کنیم ببینیم نظر سایر دوستان در این مورد چی هست

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)