نظرخواهی در مورد آهنگم از دوستان گرامی

با درود بر همه دوستان و اساتيد :smile (61):
من يه آهنگي رو نت دارم که خيلي دوست داشتم تو اين سايت نظر دوستان رو هم بدونم
اين کار ملودي و خوندنش با منه ، شعر و تنظيم اوليه ( تنظيمش براي آلبوم احتمالا عوض بشه) از دوستم مسعود حيدريان ( آرايا) هست
نميدونم جاي درستي مطرح کردم يا خير اگه نادرسته لطفا مديران حذفش کنن :
لينک سايت :
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

لينک دانلود مستقيم آهنگ :
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

از توجه تون سپاسگزارم
شاد و پيروز باشيد:smile (70):
فرزاد پارسي

دوست ِ من لطفا پلاگین ها و برنامه های مورد استفاده رو شرح بدید طبق قوانین بخش معرفی پروژه های کاربران

دوست گلم من ملودي کار رو نوشتم و اون رو به دوستم دادم و اون با نئوندو تنظيمش کرده بنابراين بيشتر از اين اطلاعات در مورد پلاگين ها يا سمپلها و vst و غيره که استفاده کرده ندارم فکر کنم از گيگا استفاده کرده باشه دقيق نميدونم:smile (49):
در حقيقت من خوده کار مدنظرم بود ( که ملودي ، تنظيم ، و صداي من رو چطور ارزيابي ميکنند )و نظر دوستان رو بدونم اگه تاپيک اشتباهي انتخاب کردم يا اصلا تو اين سايت نبايد مطرح ميکردم لطفا بهم بگين

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
دوست من این قسمت دقیقا به همین منظور به وجود اومده که دوستان نظرات کاربران رو در مورد نقاط قوت و ضعف کارهاشون جویا بشن
اگر من اصرار دارم که دوستان آهنگ هارو کامل معرفی کنند به این دلیل هست که شاید دوستی دنبال یک صدای خاص یا تکنیک خاص باشه و اون رو در آهنگ شما پیدا کنه به این صورت متوجه میشه که حدودا با چه پلاگین و ... میشه اون صدا یا تکنیک رو در آهنگ پیاده کرد این موضوع برای خود ِ شما هم ممکنه پیش بیاد و با شنیدن آهنگی دوست داشته باشید بدونید که از چه پلاگین هایی برای ساخت اش استفاده شده ( امیدوارم در معرفی کارهای بعدی تون اطلاعات بیشتری در اختیار دوستان قرار بدید )

سپاس

behrooz-soltan

هنرمند
10/9/09
152
25
0
اصفهان
سلام
خوبه اما به نظر من خوب رو میکسش کار نشده و صدای خواننده شفافیت لازمو نداره و کمی بیس وکال زیادیه
البته این نظر منه:smile (49):