نظرتون روی صدام چیه دوستان ؟...

شروع موضوع توسط Ashkanriahi ‏4/6/13 در انجمن تست صدا برای خوانندگی

تاپیک نظرتون روی صدام چیه دوستان ؟... تالار تست صدا برای خوانندگی در persian-music.org.

1. Ashkanriahi

Ashkanriahi عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    چند روزیه این انجمن پربار رو پیدا کردم و واقعا با خوندن مطالبش به جواب بسیاری از سوالام رسیدم.ضمن تشکر از اساتید اینجا... دارم تمرینات سلفژ رو میخونم و انجام میدم...
    یه فایل از صدام ضبط کردم خواستم اگه مقدور هست روش یه نظر بهم بدین هم جنس صدا و هم تکنیک ...برای بهبودش بهم کلید بدید :smile (73):
    از وقتی که میزارید کمال تشکر رو دارم...

http://uplod.ir/99tr507srdd4/Entezar.mp3.htm

2. mehraban

mehraban عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوست خوبم من در حدی نیستم نظر بدم ولی از جنس صدات خوشم اومد محکم و بدون استرس میخونی درباره تکنیکش چیزی نمیدونم که بگم
    راستی شما تهران هستی راحت میتونی بری کلاس صدا یا تست صدا بدی تو بعضی موسسات که هست و استعداد یابی میکنن.

ممنون میشم تو هم در مورد صدام نظرت رو بگی تو این صفحه
    https://www.persian-music.org/thread96337.html

3. Ashkanriahi

Ashkanriahi عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست عزیزم خوشحالم که گوش دادی ضبط رو ... منم اصفهانم ولی تهران دانشجوام راستش کلاس نشده برم
    یه موسسه ام (که اسمشو شاید نباید ببرم) تست صدا ازم گرفت . خبر قبولی داد.. سپس تست دوم و اکتاو و... گرفتند و گفتند خبر میدیم... خیلی امید ندارم بهشون با دقت دارم باشون جلو میرم (چون اغلب این موسسات مثلا موسسه غزال هنر یه ذره کلاه بردارند) امید وارم اینجا یا اصفهان کلاس خوبی واسه صداسازی پیدا کنم .نظر صدات رو توی تاپیکت گذاشتم عزیزم

- - - - - - - - - -

اینم یه کار با آهنگ
    دانلود Years Cover mp3

4. mehraban

mehraban عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    :smile (61):
    بابت نظرت هم ممنون .... اگر مطالب آموزشیت رو در اختیارم بذاری ممنون میشم چون هیچی نمیدونم
    آفرین خوب بود
    همونطور که گفتم صدات یه استحکام oخاصی داره خوشم اومد.ولی یه انتقاد البته من هیچی از خوانندگی نمیدونم نه کلاسی رفتم نه استدیویی نه مطالبی خوندم ولی به نظر یه مستمع و کسی که گوش میده همه جا نباید صدات رو چند نت میکردی.و یه چیز دیگه اینکه بعضی جاها آخر بیت به نظرم اگه یه لرزش یا یکم میکشیدی موقع تموم کردن بهتر میشد کارت. روی هم رفته خوب بود ......

5. Ashkanriahi

Ashkanriahi عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خواندن.docx - 31 KB

سلام چندتا نرم افزار که بت نت خونی رو یاد بده میخواسم آپ کنم نشد.. سرعتم بده الان. این فایلی که گذاشتم از مطالب همین انجمنه دارم کاملش میکنم از صحبت های مفید.

6. omid1223

omid1223 عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    صدات خیلی خوبه دوست خوبم ... مهم ترین چیز که توی صدات دیدم که رعایت میکنی اینه که خیلی خوب کلماتو بیان میکنین ... ولی خیلی خشک و بی روح ... باید اول صدا سازی رو کامل کنین که سلفژ هم جز اون میشه و دوم حستونو بهتر کنید ... مهم ترین چیز در اواز خوندن حسه باید خوب باشه تا شنونده لذت ببره

7. Ashkanriahi

Ashkanriahi عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون دوست عزیزم بابت نظری که دادی ... حتما حتما.. دنبال کلاس یا استاد خوب هستم... و اینکه باید پیدا کنم چه نوع خوندنی و ریتمی روی صدام بهترین نتیجه رو میده... نمیدونم چطور این قضیه رو پیدا کنم ... کتاب صدای خود را آزاد کنید راجر لاو هم شنیدم خوبه ..

بارگذاری...